Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Virta daktariška BAJORŲ dešra, a.r., 500 g

    Virta daktariška BAJORŲ dešra, a.r., 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • S.marin. GRAIKIŠKAS kiaul.sprand. šašlyk.,1kg

    S.marin. GRAIKIŠKAS kiaul.sprand. šašlyk.,1kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kiaul. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI ,300 g

    Kiaul. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI ,300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Atš. kepamosios kiaulienos dešrelės, 1kg

    Atš. kepamosios kiaulienos dešrelės, 1kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g

    Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,21 €/кг

  • Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,60 €/кг

  • Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 150g

    Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 150g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • BAVARIŠKOS dešrelės kepimui GRILL, I r. 450 g

    BAVARIŠKOS dešrelės kepimui GRILL, I r. 450 g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,87 €/кг

  • Vaivorykštinio upėtakio ikrai RIMI, 50 g

    Vaivorykštinio upėtakio ikrai RIMI, 50 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,80 €/кг

  • Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g

    Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Vytintų mėsos gaminių rinkinys ARGAL, 120 g

    Vytintų mėsos gaminių rinkinys ARGAL, 120 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,25 €/кг

  • Kalak. kiaul. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    Kalak. kiaul. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • Šaltai rūkytas saliamis RIMI SMART, 100 g
    Хорошая цена каждый день

    Šaltai rūkytas saliamis RIMI SMART, 100 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Turistų pusryčiai iš kiaulien. BIOVELA, 240 g

    Turistų pusryčiai iš kiaulien. BIOVELA, 240 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 7,87 €/кг

  • Kepenėlių paštetas NAMINIS NOO, 200 g

    Kepenėlių paštetas NAMINIS NOO, 200 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Br. jaut. kumpio didkep. FEEL THE BEEF, 300 g

    Br. jaut. kumpio didkep. FEEL THE BEEF, 300 g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,63 €/кг

  • Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g

    Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,59 €/кг

  • K. rūkyt. kiaul. šoninė MORLINY, a. r., 300 g

    K. rūkyt. kiaul. šoninė MORLINY, a. r., 300 g

    5.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,63 €/кг

  • Jūros kopūstai su aliejumi, 1 kg

    Jūros kopūstai su aliejumi, 1 kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g

    Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,90 €/кг

  • Virta rūkyta dešra SERVEL. ARVI, a. r., 400 g

    Virta rūkyta dešra SERVEL. ARVI, a. r., 400 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Š. r. KLEBONIŠKA ŠV. DŪMO dešra, A. r., 250 g

    Š. r. KLEBONIŠKA ŠV. DŪMO dešra, A. r., 250 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/кг

  • Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Šprotai aliejuje KAIJA, 240 g
    2
    99 €
    17,80 €/кг

    Šprotai aliejuje KAIJA, 240 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 23,15 €/кг

  • SALAMINI su pistacijomis BIOVELA, a.r., 80 g

    SALAMINI su pistacijomis BIOVELA, a.r., 80 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • Šaltai rūk.lašišų filė VIČI,gabal.su oda,160g

    Šaltai rūk.lašišų filė VIČI,gabal.su oda,160g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • Kiaulienos paštetas su vištų kep.PEKPOL, 300g

    Kiaulienos paštetas su vištų kep.PEKPOL, 300g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,50 €/кг

  • K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Virtos DAKTARIŠKOS dešrelės, a. r., 300 g

    Virtos DAKTARIŠKOS dešrelės, a. r., 300 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • Sūdyti silkių filė gabal. ZIGMAS МАТЕS, 210 g

    Sūdyti silkių filė gabal. ZIGMAS МАТЕS, 210 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,30 €/кг

  • Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/кг

    Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,29 €/кг

  • Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/кг

    Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,29 €/кг

  • Šamo filė šašlykas su Thai mar. ŽUVĖJA, 400 g

    Šamo filė šašlykas su Thai mar. ŽUVĖJA, 400 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,47 €/кг

  • Višč. sparn. peteliai su juod. česn. VP, 500g

    Višč. sparn. peteliai su juod. česn. VP, 500g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Vyt. MINI dešrelės DELIKATESAS, a. r., 300 g

    Vyt. MINI dešrelės DELIKATESAS, a. r., 300 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,97 €/кг

  • Marin. kiaulienos sprandinės pjausniai, 1 kg

    Marin. kiaulienos sprandinės pjausniai, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Kiaul. dešr. lauk. česnako marin. PK, 500 g

    Kiaul. dešr. lauk. česnako marin. PK, 500 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

Фильтр

Фильтр