Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • K. rūk. viščiukų br. RIMI SM., 300 g

    K. rūk. viščiukų br. RIMI SM., 300 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Marin. višč. sparn. Medus ir Garstyčios.,1kg

    Marin. višč. sparn. Medus ir Garstyčios.,1kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Šviežios GARDŽIOSIOS kiaulienos dešrelės, 1kg

    Šviežios GARDŽIOSIOS kiaulienos dešrelės, 1kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g

    Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 6,16 €/кг

  • Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 10,29 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.95 kg 0.95kg

  • Surimio lazdelės RIMI SMART, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    Surimio lazdelės RIMI SMART, 300 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g

    Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,82 €/кг

  • Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Šamo filė su medumi ir garstyč. ŽUVĖJA, 200 g

    Šamo filė su medumi ir garstyč. ŽUVĖJA, 200 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 26,45 €/кг

  • Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g

    Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,30 €/кг

  • Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Virt. rūk.višt.dešrelės dešrainiams YANO, 1kg

    Virt. rūk.višt.dešrelės dešrainiams YANO, 1kg

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Tuno gabaliukai su citrina SUN&SEA, 3 x 80 g
    Для лучшей жизни

    Tuno gabaliukai su citrina SUN&SEA, 3 x 80 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Kalak.kep.paštetas su dž.bar. ARVI, a.r.,150g

    Kalak.kep.paštetas su dž.bar. ARVI, a.r.,150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Virtas kiaulienos kumpis YORK SANDWICH, 1 kg

    Virtas kiaulienos kumpis YORK SANDWICH, 1 kg

    6.79 € за кг

    Цена за единицу: 6,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g
    Хорошая цена каждый день

    Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • Šprotai aliejuje KAIJA, 190 g
    2
    49 €
    18,72 €/кг

    Šprotai aliejuje KAIJA, 190 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 23,23 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g

    Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 4,09 €

    Цена за единицу: 6,18 €/кг

  • Marin.višč.blauzdelės Chili ir Imbieras, 1kg

    Marin.višč.blauzdelės Chili ir Imbieras, 1kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.7 kg 1.7kg

  • Kiaulienos spirgučių užtepėlė su česn., 300g

    Kiaulienos spirgučių užtepėlė su česn., 300g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g

    Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,72 €/кг

  • Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    1.95 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g

    K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Atitirp. neskr. europ. stintos su g. 500 g

    Atitirp. neskr. europ. stintos su g. 500 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Kalmarai saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 111 g

    Kalmarai saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 111 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,95 €/кг

  • Višč. šlaunelės su nug. dal. RIMI SMART, 500g
    Хорошая цена каждый день

    Višč. šlaunelės su nug. dal. RIMI SMART, 500g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Atš. kiaulienos kumpis be kaulo, su oda, 1 kg

    Atš. kiaulienos kumpis be kaulo, su oda, 1 kg

    4.29 € за кг

    Цена за единицу: 4,29 €/кг

  • Rūkytos midijos aliejuje RIMI, 120 g/72 g ASC
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Rūkytos midijos aliejuje RIMI, 120 g/72 g ASC

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,58 €/кг

  • K. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės, a. r., 250 g

    K. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės, a. r., 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Meksik. stiliaus salotos su tunu RIMI, 160 g

    Meksik. stiliaus salotos su tunu RIMI, 160 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Atšaldytas kiaulienos kumpis su kaulu, 1 kg

    Atšaldytas kiaulienos kumpis su kaulu, 1 kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Atš. jaut. kebabų iešmeliai GRYNUOLIAI, 260 g

    Atš. jaut. kebabų iešmeliai GRYNUOLIAI, 260 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,35 €/кг

  • K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g

    K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 6,29 €

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g

    Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Kiaul. sprand. šašlykas RIMI, 800 g

    Kiaul. sprand. šašlykas RIMI, 800 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,36 €/кг

  • Virta vištienos dešra KAI NORISI MĖSOS, 340g

    Virta vištienos dešra KAI NORISI MĖSOS, 340g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 7,03 €/кг

Фильтр

Фильтр