Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 72,25 €/кг

  • Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g

    Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 6,54 €/кг

  • Vytintas BAJORŲ kumpis, a.r., 1 kg

    Vytintas BAJORŲ kumpis, a.r., 1 kg

    14.99 € за кг
    Обычная цена: 21,79 €

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g

    Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Mar. kiaulienos sprandinė l. česn. mar., 1 kg

    Mar. kiaulienos sprandinė l. česn. mar., 1 kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Jautienos kumpis NOO, 100 g

    Jautienos kumpis NOO, 100 g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 31,90 €/кг

  • Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 1 kg
    Хорошая цена каждый день

    Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 1 kg

    5.79 € за кг

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vištienos kepsneliai RIMI, 300 g

    Vištienos kepsneliai RIMI, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Vištų kepen. paštetas RIMI SMART, II r., 300g
    Хорошая цена каждый день

    Vištų kepen. paštetas RIMI SMART, II r., 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g

    Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g

    Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 55,33 €/кг

  • Ančiuviai DONZELA, 80 g

    Ančiuviai DONZELA, 80 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • Pikantiška lašiša KĖDAINIŲ KONSERVAI, 280 g

    Pikantiška lašiša KĖDAINIŲ KONSERVAI, 280 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,61 €/кг

  • Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Karštai rūkyta GARDŽIOJI filė, I r., 1kg

    Karštai rūkyta GARDŽIOJI filė, I r., 1kg

    11.69 € за кг

    Цена за единицу: 11,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Kiaulienos kumpinė dešra, 1kg

    Kiaulienos kumpinė dešra, 1kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Karštai rūkyta dešra servelatas BIOVELA, 280g

    Karštai rūkyta dešra servelatas BIOVELA, 280g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,75 €/кг

  • K.r. kiaul. šoninė griež. MORLINY, I r., 100g

    K.r. kiaul. šoninė griež. MORLINY, I r., 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g
    6
    99 €
    73,58 €/кг

    Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 115,68 €/кг

  • Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g

    Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g

    3.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Saliamis su pipirais RIMI, pjaustytas, 105 g

    Saliamis su pipirais RIMI, pjaustytas, 105 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,19 €/кг

  • Pien. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ, a. r., 210 g

    Pien. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ, a. r., 210 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,14 €/кг

  • Šviež. ančiukų kepenėlės LAPINO PUOTA, 500 g

    Šviež. ančiukų kepenėlės LAPINO PUOTA, 500 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g

    Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Skumbrės filė aliejuje KAIJA, 170 g
    2
    19 €
    18,40 €/кг

    Skumbrės filė aliejuje KAIJA, 170 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Vyt. jautienos KLEBONIŠKA dešra, a. r., 200 g

    Vyt. jautienos KLEBONIŠKA dešra, a. r., 200 g

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 36,95 €/кг

  • Virtos dešrelės SAMSONIUKŲ, a.r., 210 g

    Virtos dešrelės SAMSONIUKŲ, a.r., 210 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,67 €/кг

  • Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g
    2
    99 €
    14,95 €/кг

    Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 31,45 €/кг

  • K. sprand. pjausn. MEDUS ir GARSTYČIOS, 1kg

    K. sprand. pjausn. MEDUS ir GARSTYČIOS, 1kg

    10.49 € за кг

    Цена за единицу: 10,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 300g

    Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 300g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,30 €/кг

  • Kapotos kiaulienos dešrelės LIETUVIŠKOS, 1 kg

    Kapotos kiaulienos dešrelės LIETUVIŠKOS, 1 kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Pjaustytas griežinėl. MILANO saliamis, 100 g

    Pjaustytas griežinėl. MILANO saliamis, 100 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 38,90 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės KLEBONIŠKOS, a.r., 100 g

    Vyt. kiaul. lazdelės KLEBONIŠKOS, a.r., 100 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Vyt. ARGAL SERRANO kumpis, pjaustytas, 250 g

    Vyt. ARGAL SERRANO kumpis, pjaustytas, 250 g

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,36 €/кг

  • Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,21 €/кг

  • Atš. kiaul. šoninė be kaulo ir od. RIMI, 1 kg

    Atš. kiaul. šoninė be kaulo ir od. RIMI, 1 kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Kiaulien. nugarin. kepsniai KAUKAZO KM, 600 g

    Kiaulien. nugarin. kepsniai KAUKAZO KM, 600 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,15 €/кг

  • Dešrelės kep. ORIGINAL BRATWURST, a. r., 420g

    Dešrelės kep. ORIGINAL BRATWURST, a. r., 420g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,88 €/кг

Фильтр

Фильтр