Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Virta dešra VIRTUVĖS DŽIAUGSMAI, a. r., 600 g
    Хорошая цена каждый день

    Virta dešra VIRTUVĖS DŽIAUGSMAI, a. r., 600 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,65 €/кг

  • Virta Bajorų dešra, a.r., 400 g

    Virta Bajorų dešra, a.r., 400 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,47 €/кг

  • K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg
    Для лучшей жизни

    K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg

    4.79 € за кг

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,48 €/кг

  • Virtas BAJORŲ slėgtainis vakuume, a.r. ,450 g

    Virtas BAJORŲ slėgtainis vakuume, a.r. ,450 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Br. jautienos kepsnys FEEL THE BEEF, 360 g

    Br. jautienos kepsnys FEEL THE BEEF, 360 g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,31 €/кг

  • Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a. r., 250 g

    Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a. r., 250 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Triušien. priek. kumpeliai LAPINO PUOTA, 1 kg

    Triušien. priek. kumpeliai LAPINO PUOTA, 1 kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g
    Для лучшей жизни

    Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • K.r. KREKENAVOS servelatas, a. r., 400 g

    K.r. KREKENAVOS servelatas, a. r., 400 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,72 €/кг

  • Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Virta BAJORŲ dešra su lašinukais, I r. 600 g

    Virta BAJORŲ dešra su lašinukais, I r. 600 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Atšaldyti kiaulių paslėpsniai, 1 kg

    Atšaldyti kiaulių paslėpsniai, 1 kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Kiaul. keps. ąžuolo dūmų sk. marin. KM, 500 g

    Kiaul. keps. ąžuolo dūmų sk. marin. KM, 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Karšt.rūk.kiaul. filė kmyn. BIOVELA,Ir.,1kg

    Karšt.rūk.kiaul. filė kmyn. BIOVELA,Ir.,1kg

    10.49 € за кг
    Обычная цена: 14,99 €

    Цена за единицу: 10,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Virta dešra KREKENAVOS DAKTARIŠKA,a.r.,340 g

    Virta dešra KREKENAVOS DAKTARIŠKA,a.r.,340 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g

    Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,30 €/кг

  • Silkių filė, VIČI MAP, 200 g

    Silkių filė, VIČI MAP, 200 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Triuš. juosm. dalies filė LAPINO PUOTA, 200 g

    Triuš. juosm. dalies filė LAPINO PUOTA, 200 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Atšaldytos kiaulių ausys be kaušelių, 1 kg

    Atšaldytos kiaulių ausys be kaušelių, 1 kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Rūkyt., džiov. saliamis SALLING, 200 g

    Rūkyt., džiov. saliamis SALLING, 200 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Atš. kiaulienos mentė su kaulu, su oda, 1 kg

    Atš. kiaulienos mentė su kaulu, su oda, 1 kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė, a.r., 1kg

    Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė, a.r., 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Virtos dešrelės NEMATEKAS HOT-DOG, I.r., 800g

    Virtos dešrelės NEMATEKAS HOT-DOG, I.r., 800g

    5.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,36 €/кг

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 40,53 €/кг

  • Vištienos paštetas ARGETA, 95 g

    Vištienos paštetas ARGETA, 95 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Virtos SAMSONO PAMARIO dešrelės, a. r., 260 g

    Virtos SAMSONO PAMARIO dešrelės, a. r., 260 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g

    Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Karšt.rūk.delikates. broilerių krūtinėlė, 1kg

    Karšt.rūk.delikates. broilerių krūtinėlė, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Karštai rūkytas BAJORŲ saliamis , a.r., 400 g

    Karštai rūkytas BAJORŲ saliamis , a.r., 400 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Tunas su ital.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    Tunas su ital.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,32 €/кг

  • Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,63 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Sūdyta atlantinė silkė su galva, 1 kg

    Sūdyta atlantinė silkė su galva, 1 kg

    8.39 € за кг

    Цена за единицу: 8,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Virta kiaulienos dešra RIMI, pjaustyta, 270 g

    Virta kiaulienos dešra RIMI, pjaustyta, 270 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g

    Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,04 €/кг

  • Marinate vištienos blauzdelės RIMI SMART 800g
    Хорошая цена каждый день

    Marinate vištienos blauzdelės RIMI SMART 800g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,11 €/кг

Фильтр

Фильтр