Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g

    Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Vyt. dešrelės SALAMINI ORIGINAL, a. r., 190 g

    Vyt. dešrelės SALAMINI ORIGINAL, a. r., 190 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,21 €/кг

  • Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g
    2
    29 €
    9,96 €/кг

    Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,04 €/кг

  • Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg

    14.39 € за кг

    Цена за единицу: 14,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Atv. krevetės sūryme REATON EXCEL. ASC, 130 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Atv. krevetės sūryme REATON EXCEL. ASC, 130 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 76,85 €/кг

  • Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g
    2
    79 €
    19,65 €/кг

    Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,58 €/кг

  • Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Atš. jautienos šonkauliai GRYNUOLIAI, 1 kg

    Atš. jautienos šonkauliai GRYNUOLIAI, 1 kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Kiaul. sprand. kepsniai su žolelėm. KM, 500 g

    Kiaul. sprand. kepsniai su žolelėm. KM, 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Vaivorykštinio upėtakio ikrai PREMIUM, 300 g

    Vaivorykštinio upėtakio ikrai PREMIUM, 300 g

    39.49 € за шт.

    Цена за единицу: 131,63 €/кг

  • Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g

    Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Šaltai rūkyti lašiniai ZIMBO, I, 1kg

    Šaltai rūkyti lašiniai ZIMBO, I, 1kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.37 kg 0.37kg

  • Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg

    Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg

    10.99 € за кг
    Обычная цена: 16,99 €

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.27 kg 0.27kg

  • Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Arktinė palija, 1 kg

    Arktinė palija, 1 kg

    9.99 € за кг
    Обычная цена: 14,49 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2 kg 2kg

  • Mini vytintos dešrelės  SALLING, 100 g

    Mini vytintos dešrelės SALLING, 100 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 45,80 €/кг

  • Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g

    Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,42 €/кг

  • Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g
    3
    69 €
    35,48 €/кг

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 47,02 €/кг

  • Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,16 €/кг

  • Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    59 €
    17,95 €/кг

    Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g

    Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g

    K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg

    Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg

    5.59 € за кг

    Цена за единицу: 5,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg

    Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg

    5.69 € за кг

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g

    Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 44,60 €/кг

  • Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g

    Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Tunas su meks.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    Tunas su meks.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,32 €/кг

  • MĖGĖJŲ dirbtiniai juodieji ikrai,100 g

    MĖGĖJŲ dirbtiniai juodieji ikrai,100 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • K. r. kepamos dešrelės RIMI I. r., 500 g

    K. r. kepamos dešrelės RIMI I. r., 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Karštai rūkyta dešra RIMI SMART, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    Karštai rūkyta dešra RIMI SMART, 300 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Vyt. kiaulienos kumpis PROSCIUTTO CRUDO, 110g

    Vyt. kiaulienos kumpis PROSCIUTTO CRUDO, 110g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 44,45 €/кг

  • BAJORŲ EKSTRA pienišk. dešrelės, a. r., 430 g

    BAJORŲ EKSTRA pienišk. dešrelės, a. r., 430 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Atvės. smulkinta jūrinio ešerio filė, 400 g

    Atvės. smulkinta jūrinio ešerio filė, 400 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    Хорошая цена каждый день

    Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g

    Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 18,78 €/кг

Фильтр

Фильтр