Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l
    0
    45 €
    0,30 €/л

    Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ličio baterijos ENERGIZER CR2032, 3V, 2 vnt.
    1
    91 €
    0,96 €/шт.

    Ličio baterijos ENERGIZER CR2032, 3V, 2 vnt.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,60 €/шт.

  • Skystojo muilo papildymas DOVE SHEA, 500ml
    3
    49 €
    6,98 €/л

    Skystojo muilo papildymas DOVE SHEA, 500ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/л

  • Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g
    2
    09 €
    23,22 €/кг

    Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,00 €/кг

  • Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 1l
    -25%
    2
    47 €
    2,47 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 1l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/л

  • Šalta juodoji arbata su persikais RIMI, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Šalta juodoji arbata su persikais RIMI, 1,5l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,26 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 150 g
    Без глютена "Без лактозы "

    Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 150 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Vanilinis plombyras NYKŠTUKAS, 800 ml / 400 g
    4
    99 €
    12,47 €/кг

    Vanilinis plombyras NYKŠTUKAS, 800 ml / 400 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,22 €/кг

  • Malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/кг

    Malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g

    13.49 € за шт.

    Цена за единицу: 53,96 €/кг

  • Ekologiški graikiniai riešutai ARIMEX, 150g
    -40%
    2
    99 €
    19,93 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiški graikiniai riešutai ARIMEX, 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Pyragas TINGINYS, 1 kg

    Pyragas TINGINYS, 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • K. r. GIMINIŲ medžiotojų dešrelės, a. r.,250g
    2
    19 €
    8,76 €/кг

    K. r. GIMINIŲ medžiotojų dešrelės, a. r.,250g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • NYKŠTUKŲ žolelių arbata ETNO, 22 pak., 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/кг

    NYKŠTUKŲ žolelių arbata ETNO, 22 pak., 33 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 90,61 €/кг

  • Nesald. avižų skonio gėrimas ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    54 €
    2,54 €/л
    "Без лактозы " Без молока без сахара

    Nesald. avižų skonio gėrimas ALPRO, 1 l

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/л

  • Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g
    1
    59 €
    7,95 €/кг

    Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g
    1
    59 €
    8,37 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • K.r.kiaulienos šoninė KLAIPĖDOS A.r.,130g

    K.r.kiaulienos šoninė KLAIPĖDOS A.r.,130g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt
    -50%
    1
    27 €
    0,13 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Pop. rankšluosčiai ZEWA EVERYDAY JUMBO XXL
    -50%
    2
    79 €
    2,79 €/шт.

    Pop. rankšluosčiai ZEWA EVERYDAY JUMBO XXL

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,59 €/шт.

  • Negaz.nat.mineral. vanduo, NEPTŪNAS, 500ml
    0
    39 €
    0,78 €/л

    Negaz.nat.mineral. vanduo, NEPTŪNAS, 500ml

    0.63 € за шт.

    Цена за единицу: 1,26 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Virt. krevetės be kiautų RIMI, ASC,31/40,400g
    -40%
    5
    99 €
    14,97 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Virt. krevetės be kiautų RIMI, ASC,31/40,400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Įv. sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%,12x100g
    -25%
    5
    02 €
    4,18 €/кг

    Įv. sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%,12x100g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,57 €/кг

  • Šaldytas grybų mišinys HORTEX JULIENNE, 400 g
    2
    79 €
    6,97 €/кг

    Šaldytas grybų mišinys HORTEX JULIENNE, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g
    2
    79 €
    5,58 €/кг

    Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g

    Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 7,48 €/кг

  • Valg. vaisin. ledai JOCKER DARK, 80 ml / 80 g
    0
    71 €
    8,88 €/кг

    Valg. vaisin. ledai JOCKER DARK, 80 ml / 80 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,88 €/кг

  • SMETONIŠKA gira 500ml skardinė
    0
    53 €
    1,06 €/л

    SMETONIŠKA gira 500ml skardinė

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Nat. jogurtas be lakt. ROKIŠKIO TIKRAS, 300 g
    -25%
    0
    97 €
    3,23 €/кг
    "Без лактозы "

    Nat. jogurtas be lakt. ROKIŠKIO TIKRAS, 300 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g
    -40%
    3
    53 €
    7,06 €/кг

    Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g

    5.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,78 €/кг

  • Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g

    Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Nulupti pomidorai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nulupti pomidorai RIMI, 400 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 4,37 €/кг

  • Tortas su maskarponės sūriu (vidutinis), 1 kg

    Tortas su maskarponės sūriu (vidutinis), 1 kg

    12.99 € за кг
    Обычная цена: 16,29 €

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 300 g
    3
    39 €
    11,30 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 300 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI
    -50%
    0
    77 €
    0,08 €/шт.

    Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,16 €/шт.

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/кг

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Žalieji grikiai RIMI, 800 g
    1
    59 €
    1,99 €/кг
    Для лучшей жизни

    Žalieji grikiai RIMI, 800 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,86 €/кг

  • Laurų lapai KOTANYI, 4g
    0
    83 €
    207,50 €/кг

    Laurų lapai KOTANYI, 4g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 297,50 €/кг

  • Džiovintas DVARO varškės sūris, 20 %, 1 kg
    23
    29 €
    23,29 €/кг

    Džiovintas DVARO varškės sūris, 20 %, 1 kg

    29.19 € за кг

    Цена за единицу: 29,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.08 kg 0.08kg

Фильтр

Фильтр