Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šluostė VILEDA WETTEX, AW26
    -50%
    0
    44 €
    0,44 €/шт.
    Новинка

    Šluostė VILEDA WETTEX, AW26

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,89 €/шт.

  • Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Sezamų sėklos RIMI, 200g
    -40%
    0
    71 €
    3,55 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sezamų sėklos RIMI, 200g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    71 €
    3,55 €/кг

    Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 200 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 4,75 €/кг

  • Jogurtas VILVI su vyš. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    71 €
    3,55 €/кг

    Jogurtas VILVI su vyš. 3,6 % rieb. 200 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 4,75 €/кг

  • Šaldytos avietės RIMI, 400 g
    4
    09 €
    10,22 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldytos avietės RIMI, 400 g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • Linų sėmenys RIMI, 200g
    -40%
    1
    05 €
    5,25 €/кг
    Для лучшей жизни

    Linų sėmenys RIMI, 200g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 8,75 €/кг

  • Karijų riešutai be kevalo RIMI, 150 g
    -40%
    2
    87 €
    19,13 €/кг
    Для лучшей жизни

    Karijų riešutai be kevalo RIMI, 150 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,93 €/кг

  • Vais. valg. ledai JOCKER JUICE, 80 ml / 80 g
    0
    71 €
    8,88 €/кг

    Vais. valg. ledai JOCKER JUICE, 80 ml / 80 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,88 €/кг

  • SMETONIŠKAS sviestas, 82 % rieb., 200 g
    Для лучшей жизни

    SMETONIŠKAS sviestas, 82 % rieb., 200 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Ekol. natūralus jogurtas AUGA, 4,3 %, 350 g
    -25%
    1
    49 €
    4,26 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. natūralus jogurtas AUGA, 4,3 %, 350 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

  • Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/кг

    Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,75 €/кг

  • Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2
    -50%
    3
    19 €
    3,19 €/шт.

    Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Jogurtas su brašk. GRAIKIŠKA AMFORA,3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas su brašk. GRAIKIŠKA AMFORA,3,1%,150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/шт.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,81 €/шт.

  • Paštetas kat.su kalakut.GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Paštetas kat.su kalakut.GOURMET GOLD,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Kokosų gėrimas ALPRO Barista, 1 L
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Kokosų gėrimas ALPRO Barista, 1 L

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/л

  • Jogurtas VILVI su vyšn. 3,6 % rieb. 350 g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/кг

    Jogurtas VILVI su vyšn. 3,6 % rieb. 350 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Vaniliniai riestainiai JAVINĖ, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    Vaniliniai riestainiai JAVINĖ, 300 g

    1.22 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 4,07 €/кг

  • Tirpiosios mielės, 7g
    0
    27 €
    38,57 €/кг

    Tirpiosios mielės, 7g

    0.46 € за шт.

    Цена за единицу: 65,71 €/кг

  • Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 350 g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/кг

    Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 350 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l
    0
    45 €
    0,30 €/л

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekolog.lukšt. saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    13 €
    5,65 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekolog.lukšt. saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    3
    59 €
    17,95 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ARIMEX, 200g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Anakardžių riešutai RIMI, 150g
    -40%
    1
    79 €
    11,93 €/кг
    Для лучшей жизни

    Anakardžių riešutai RIMI, 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su  žol., 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su žol., 125 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Sūrios lazdelės RIMI, 125 g
    1
    29 €
    10,32 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūrios lazdelės RIMI, 125 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,20 €/кг

  • Šaldyta pica RISTORANTE SPECIALE, 345 g
    2
    99 €
    8,67 €/кг

    Šaldyta pica RISTORANTE SPECIALE, 345 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,72 €/кг

  • Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg

    Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Anakardžių riešutai ARIMEX, 300g
    -40%
    4
    19 €
    13,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Anakardžių riešutai ARIMEX, 300g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,30 €/кг

  • Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g
    2
    29 €
    4,58 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Pyragas Naujiena, 1kg
    Подходит для вегетарианцев

    Pyragas Naujiena, 1kg

    9.99 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šalavijų sėklos RIMI, 150 g
    -40%
    1
    85 €
    12,33 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šalavijų sėklos RIMI, 150 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 20,60 €/кг

  • Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g
    1
    85 €
    12,33 €/кг

    Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g
    2
    09 €
    5,97 €/кг

    Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Kačių ėdal.jaut. GOURMET paštetas,85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kačių ėdal.jaut. GOURMET paštetas,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g
    -30%
    2
    86 €
    23,83 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 34,08 €/кг

Фильтр

Фильтр