Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Karštai rūkytas baikštusis slapukas, 1 kg
    -30%
    11
    19 €
    11,19 €/кг

    Karštai rūkytas baikštusis slapukas, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Odą drėk., švies. lakštinė kaukė GARNIER
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Odą drėk., švies. lakštinė kaukė GARNIER

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Batonėlis HEMATOGENAS VITA + ENERGY, 50 g
    0
    95 €
    19,00 €/кг

    Batonėlis HEMATOGENAS VITA + ENERGY, 50 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 23,80 €/кг

  • Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/кг

    Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Ekol. ob., bananų ir uogų tyrelė HIPP, 120 ml
    -30%
    1
    71 €
    14,25 €/л
    Органические продукты

    Ekol. ob., bananų ir uogų tyrelė HIPP, 120 ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,42 €/л

  • Šaltai rūk.lašišų filė VIČI,gabal.su oda,160g
    -30%
    4
    19 €
    26,19 €/кг

    Šaltai rūk.lašišų filė VIČI,gabal.su oda,160g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,44 €/кг

  • Indų ploviklis FAIRY LEMON, 1350 ml
    5
    59 €
    4,14 €/л

    Indų ploviklis FAIRY LEMON, 1350 ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,18 €/л

  • Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g
    1+1
    0
    95 €
    8,00 €/кг

    Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g
    2
    25 €
    6,43 €/кг

    Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/кг

    Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,21 €/кг

  • Kačių ėdalas tuno filė vand. PRIMACAT, 50 g
    1
    39 €
    27,80 €/кг

    Kačių ėdalas tuno filė vand. PRIMACAT, 50 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Muilas DOVE PINK, 90g
    0
    95 €
    10,56 €/кг

    Muilas DOVE PINK, 90g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Hig. įklotai LIBRESSE EXTRA LONG, 42vnt.
    2
    65 €
    0,06 €/шт.

    Hig. įklotai LIBRESSE EXTRA LONG, 42vnt.

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Energinis gėrimas BATTERY FRESH, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/л

    Energinis gėrimas BATTERY FRESH, 0,5 l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g
    -40%
    1
    43 €
    10,21 €/кг

    Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,07 €/кг

  • Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g
    0
    83 €
    4,61 €/кг

    Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,72 €/кг

  • K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Guminė kriaušė, 1 vnt
    -50%
    1
    24 €
    1,24 €/шт.

    Guminė kriaušė, 1 vnt

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/шт.

  • WC val.-gaiv. BREF Harmony 2x50g
    3
    59 €
    35,90 €/кг

    WC val.-gaiv. BREF Harmony 2x50g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 54,90 €/кг

  • Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/кг

    Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 54,90 €/кг

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM LUNGO DOLCE, 128 g
    4
    99 €
    0,31 €/шт.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM LUNGO DOLCE, 128 g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,41 €/шт.

  • Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 20 sk., 1,1 kg
    6
    69 €
    6,08 €/кг

    Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 20 sk., 1,1 kg

    9.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g
    1
    75 €
    62,50 €/кг
    Без глютена

    Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 91,07 €/кг

  • Traški granola su šokol., riešut., AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/кг

    Traški granola su šokol., riešut., AXA, 330 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,15 €/кг

  • Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,36 €/шт.

    Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,73 €/шт.

  • Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE, 4 x 85 g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE, 4 x 85 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/кг
    Без глютена Без молока Органические продукты

    Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Ekol. kriauš., ban., agr. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/кг
    Без глютена Без молока Органические продукты

    Ekol. kriauš., ban., agr. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Lakš. sviest. al. kaukė MISSHA AIRY FIT, 19 g
    1
    59 €
    83,68 €/л

    Lakš. sviest. al. kaukė MISSHA AIRY FIT, 19 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 104,74 €/л

  • Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g
    -40%
    2
    09 €
    61,47 €/кг

    Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 102,65 €/кг

  • Dušo gelis OLD SPICE WOLFTHORN, 1000 ml
    6
    65 €
    6,65 €/л

    Dušo gelis OLD SPICE WOLFTHORN, 1000 ml

    13.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,29 €/л

  • Šluota su rankena TONKITA
    -50%
    3
    99 €
    3,99 €/шт.

    Šluota su rankena TONKITA

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/шт.

  • Vanil. valg. ledai MAGNUM ALMOND, 140ml / 90g
    1
    49 €
    16,56 €/кг

    Vanil. valg. ledai MAGNUM ALMOND, 140ml / 90g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,67 €/кг

  • Nealk. obuolių sidras VOLFAS ENGELMAN, 0,5 l

    Nealk. obuolių sidras VOLFAS ENGELMAN, 0,5 l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,58 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Porų šveitiklis FARMSTAY HYALURONIC, 7 g
    0
    95 €
    135,71 €/кг

    Porų šveitiklis FARMSTAY HYALURONIC, 7 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 170,00 €/кг

  • Maisto indeliai Keeeper, 0,5 l, 5 vnt., AW26
    2
    39 €
    0,48 €/шт.

    Maisto indeliai Keeeper, 0,5 l, 5 vnt., AW26

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,80 €/шт.

  • Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

  • Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

Фильтр

Фильтр