Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Kibiras 10l pilka
    -50%
    1
    84 €
    1,84 €/шт.

    Kibiras 10l pilka

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/шт.

  • Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN
    -50%
    6
    49 €
    6,49 €/шт.

    Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,99 €/шт.

  • Kons. šun. ANIMONDA GRAN., su širdele, 800 g
    3
    49 €
    4,36 €/кг

    Kons. šun. ANIMONDA GRAN., su širdele, 800 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,24 €/кг

  • Valg. ledai su kar. ir rieš. RIMI, 500ml/310g
    3
    99 €
    12,87 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Valg. ledai su kar. ir rieš. RIMI, 500ml/310g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,10 €/кг

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g
    3
    79 €
    7,98 €/кг

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,24 €/кг

  • Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/кг

    Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,29 €/кг

  • Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/кг

    Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,29 €/кг

  • Negaz. gėr. FUZETEA BLUEBERRY LAVEND. 1,5 l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Negaz. gėr. FUZETEA BLUEBERRY LAVEND. 1,5 l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,46 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kačių ėdalas SHEBA MINI su žuvimi, 6 x 50 g
    2
    39 €
    7,97 €/кг

    Kačių ėdalas SHEBA MINI su žuvimi, 6 x 50 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Grybai ENOKI 100 g

    Grybai ENOKI 100 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Energ. gėrimas BATTERY BLUE RASPBERRY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/л

    Energ. gėrimas BATTERY BLUE RASPBERRY, 0,5 l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • Picos užkandis su vištiena FOOD LUCK, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/кг

    Picos užkandis su vištiena FOOD LUCK, 300 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g
    1
    19 €
    14,88 €/кг

    Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Jogurto gėrimas MIAU su miško uog. 1,3%, 500g
    -25%
    1
    87 €
    3,74 €/кг

    Jogurto gėrimas MIAU su miško uog. 1,3%, 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Skutimosi putos SALLING, 300 ml
    1
    29 €
    4,30 €/л

    Skutimosi putos SALLING, 300 ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/л

  • Kačių ėd. GOURMET REVELAT., su višt. 2 x 57 g
    1
    69 €
    19,88 €/кг

    Kačių ėd. GOURMET REVELAT., su višt. 2 x 57 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,41 €/кг

  • Pieninis šokoladas su uog. KARL FAZER, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/кг

    Pieninis šokoladas su uog. KARL FAZER, 180 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,61 €/кг

  • Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g
    -40%
    3
    59 €
    8,97 €/кг

    Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Vafl. batonėlis su kakaviniu įd. PRINCE, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/кг

    Vafl. batonėlis su kakaviniu įd. PRINCE, 45 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Batonėlis su rieš. sk. įd. PRINCE POLO, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/кг

    Batonėlis su rieš. sk. įd. PRINCE POLO, 45 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Šlapias šunų ėdalas su žvėr. SALLING, 300 g
    0
    69 €
    2,30 €/кг

    Šlapias šunų ėdalas su žvėr. SALLING, 300 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Užkandis šunims SALLING MINI RULLERS, 360 g
    1
    65 €
    4,58 €/кг

    Užkandis šunims SALLING MINI RULLERS, 360 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g
    0
    94 €
    2,35 €/кг

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE kat. su kal. ryž., 750g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE kat. su kal. ryž., 750g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/кг

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 63,75 €/кг

  • Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/кг

    Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Pl. šampūnas ELSEVE COLLAGEN LIFTER, 250 ml
    3
    69 €
    14,76 €/л

    Pl. šampūnas ELSEVE COLLAGEN LIFTER, 250 ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/л

  • Sojų gėrimas su braškėmis ALPRO KIDS, 200 ml
    -25%
    1
    04 €
    5,20 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Sojų gėrimas su braškėmis ALPRO KIDS, 200 ml

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/л

  • Kons. kačių ėd. ENCORE, su tunu ir laš. 70 g
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Kons. kačių ėd. ENCORE, su tunu ir laš. 70 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Kačių skan. DREAMIES STICKS, su višt. 6 x 5 g
    1
    45 €
    48,33 €/кг

    Kačių skan. DREAMIES STICKS, su višt. 6 x 5 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 73,00 €/кг

  • Sk. kaps. ARIEL MOUNTAIN SPRING, 60 skalb.
    25
    39 €
    0,42 €/шт.

    Sk. kaps. ARIEL MOUNTAIN SPRING, 60 skalb.

    32.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,55 €/шт.

  • Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, mės. 400 g
    2
    19 €
    5,47 €/кг

    Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, mės. 400 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Ekol. speltų džiūv. HOLLE, nuo 6 mėn., 200 g
    -30%
    2
    79 €
    13,95 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. speltų džiūv. HOLLE, nuo 6 mėn., 200 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g
    -30%
    3
    49 €
    19,39 €/кг

    Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,72 €/кг

  • V. tyrelė GERBER, su ob. slyv. mork. 80g
    -30%
    1
    32 €
    16,50 €/кг

    V. tyrelė GERBER, su ob. slyv. mork. 80g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 23,63 €/кг

  • Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.
    2
    59 €
    2,59 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,89 €/шт.

  • Plaukų lakas TAFT ULTIMATE, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/л

    Plaukų lakas TAFT ULTIMATE, 250 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/л

  • Plaukų model. vaškas TAFT CREATIVE LOOK, 75ml
    6
    29 €
    83,87 €/л

    Plaukų model. vaškas TAFT CREATIVE LOOK, 75ml

    7.89 € за шт.

    Цена за единицу: 105,20 €/л

Фильтр

Фильтр