Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

  • Picos užkandis su saliamiu FOOD LUCK, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/кг

    Picos užkandis su saliamiu FOOD LUCK, 300 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Kondicionierius ELSEVE GL. GLOSS CORE, 200 ml
    3
    69 €
    18,45 €/л

    Kondicionierius ELSEVE GL. GLOSS CORE, 200 ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 26,95 €/л

  • Hig. įklotai NORMAL SALLING bekvap., 20 vnt.
    1
    05 €
    0,05 €/шт.

    Hig. įklotai NORMAL SALLING bekvap., 20 vnt.

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,06 €/шт.

  • Krekeriai GAIDELIS RŪKYTAS BEKONAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/кг

    Krekeriai GAIDELIS RŪKYTAS BEKONAS, 72 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Sug. kilimėliai augintin. PETPERFECT, 10 vnt.
    2
    45 €
    0,25 €/шт.

    Sug. kilimėliai augintin. PETPERFECT, 10 vnt.

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Buitinės pirštinės CLERIT, L, 1 pora
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/шт.

    Buitinės pirštinės CLERIT, L, 1 pora

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Buitinės pirštinės CLERIT, S, 1 pora
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/шт.

    Buitinės pirštinės CLERIT, S, 1 pora

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g
    1
    59 €
    19,88 €/кг

    Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,63 €/кг

  • Užk. šunims su kiaul. ausimis SALLING, 110 g
    3
    09 €
    28,09 €/кг

    Užk. šunims su kiaul. ausimis SALLING, 110 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 40,82 €/кг

  • Kramtomos lazdelės šunims SALLING, 250 g
    1
    65 €
    6,60 €/кг

    Kramtomos lazdelės šunims SALLING, 250 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Kempinė su abrazyvu CLERIT, 5 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,13 €/шт.

    Kempinė su abrazyvu CLERIT, 5 vnt.

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml
    3
    19 €
    63,80 €/л

    Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 95,80 €/л

  • Keptas sūris su šonine RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    Keptas sūris su šonine RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • S. ėdalas PURINA ONE katėms su kalak., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. ėdalas PURINA ONE katėms su kalak., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Skustuvas GILLETTE VENUS BREEZE + 4 galvutės
    13
    79 €
    13,79 €/шт.

    Skustuvas GILLETTE VENUS BREEZE + 4 galvutės

    18.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,49 €/шт.

  • Sviest. kąsneliai trumų skonio MOMENZA, 100 g

    Sviest. kąsneliai trumų skonio MOMENZA, 100 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Sausk. SALLING FRI XXL, 7 d., 17+ kg, 16 vnt.
    6
    39 €
    0,40 €/шт.

    Sausk. SALLING FRI XXL, 7 d., 17+ kg, 16 vnt.

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 500 g
    2
    19 €
    4,38 €/кг

    Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Šunų ėdalas PIPER, žvėriena, moliūgais, 500 g
    2
    19 €
    4,38 €/кг

    Šunų ėdalas PIPER, žvėriena, moliūgais, 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Sk. galvutės VENUS BREEZE + dangtelis, 6 vnt
    16
    25 €
    2,71 €/шт.

    Sk. galvutės VENUS BREEZE + dangtelis, 6 vnt

    24.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,17 €/шт.

  • Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Natur. sk. jogurtas BIFI ACTIVE, 2,2 %, 900 g
    -25%
    1
    72 €
    1,91 €/кг

    Natur. sk. jogurtas BIFI ACTIVE, 2,2 %, 900 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,54 €/кг

  • Kačių ėdalas ANIMONDA CARNY su kalak., 200 g
    1
    39 €
    6,95 €/кг

    Kačių ėdalas ANIMONDA CARNY su kalak., 200 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Ekol. brok. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. brok. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Ekol. užkandis su mork. SEMPER, 9 mėn., 15 g
    -30%
    1
    39 €
    92,67 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. užkandis su mork. SEMPER, 9 mėn., 15 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 132,67 €/кг

  • Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Aviečių citr. sk. en. gėrimas BATTERY, 0,33 l
    0
    89 €
    2,70 €/л

    Aviečių citr. sk. en. gėrimas BATTERY, 0,33 l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,82 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/кг

    Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,93 €/кг

  • Tyrelė GERBER, su aviž., mangų sk., 110 g
    -30%
    1
    53 €
    13,91 €/кг

    Tyrelė GERBER, su aviž., mangų sk., 110 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,91 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g

    Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 4,09 €

    Цена за единицу: 6,18 €/кг

  • Plaukų lakas TAFT Power Cashmere 250ml
    3
    89 €
    15,56 €/л

    Plaukų lakas TAFT Power Cashmere 250ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/л

  • Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g

    Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Lukštentos saulėgrąžų sėklos PIGIAU, 500g
    -40%
    2
    39 €
    4,78 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lukštentos saulėgrąžų sėklos PIGIAU, 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Vaflinis tortas LAIMA KLASIKA, 350 g
    2
    19 €
    6,26 €/кг

    Vaflinis tortas LAIMA KLASIKA, 350 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Apelsinų ir mangų sultys GRANINI, 0,75 l

    Apelsinų ir mangų sultys GRANINI, 0,75 l

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 4,25 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Veid.micel.vand.saus.,jautr.od. NIVEA, 400 ml
    6
    79 €
    16,97 €/л

    Veid.micel.vand.saus.,jautr.od. NIVEA, 400 ml

    9.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,97 €/л

  • Kepenėlių paštetas NAMINIS NOO, 200 g

    Kepenėlių paštetas NAMINIS NOO, 200 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Dantų pasta ECODENTA SENS.WHITEN.,100ml
    4
    79 €
    47,90 €/л

    Dantų pasta ECODENTA SENS.WHITEN.,100ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,90 €/л

Фильтр

Фильтр