Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sausk.-keln., PAMPERS PREM. 5, 12-17kg,34vnt.
    14
    99 €
    0,44 €/шт.

    Sausk.-keln., PAMPERS PREM. 5, 12-17kg,34vnt.

    24.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,74 €/шт.

  • Sultys VITAMINAS D, 60ml

    Sultys VITAMINAS D, 60ml

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 26,50 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE 360 BLACK SOFT,1vnt
    2
    95 €
    2,95 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE 360 BLACK SOFT,1vnt

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,59 €/шт.

  • Pyragaitis KINDER DELICE, 39g
    0
    79 €
    20,26 €/кг

    Pyragaitis KINDER DELICE, 39g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,38 €/кг

  • Šveitimo kempinė VILEDA Miraclean, 2vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,87 €/шт.

    Šveitimo kempinė VILEDA Miraclean, 2vnt

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/шт.

  • Kačių konservai su jūros žuvimi ENCORE, 70 g
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Kačių konservai su jūros žuvimi ENCORE, 70 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Kačių konserv.tunu, krevetėmis ENCORE,70g
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Kačių konserv.tunu, krevetėmis ENCORE,70g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Veido prausimosi putos MARGARITA, 150 ml
    4
    99 €
    332,67 €/л

    Veido prausimosi putos MARGARITA, 150 ml

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 426,00 €/л

  • Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g
    1
    49 €
    14,19 €/кг

    Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/кг

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Avižų gėrimas TERE DEARY Barista, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas TERE DEARY Barista, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g
    -40%
    1
    37 €
    9,79 €/кг

    Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Ekol. obuolių tyrelė MARMALUZI, 4 mėn, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuolių tyrelė MARMALUZI, 4 mėn, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g
    -40%
    4
    19 €
    16,76 €/кг

    Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Skystas muilas MILK&HONEY REFILL PALMOLIVE,1l
    4
    19 €
    4,19 €/л

    Skystas muilas MILK&HONEY REFILL PALMOLIVE,1l

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,99 €/л

  • Jūros gėrybių mišinys FRUTTI DI MARE, 350 g
    -40%
    4
    37 €
    12,49 €/кг

    Jūros gėrybių mišinys FRUTTI DI MARE, 350 g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg
    7
    99 €
    5,33 €/кг

    Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,66 €/кг

  • Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g
    1
    99 €
    5,31 €/кг

    Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g
    -40%
    0
    95 €
    28,79 €/кг

    Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 48,18 €/кг

  • Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l
    2
    55 €
    2,55 €/л

    Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Aug. kilm. gam. PARVEGANO GOURM. GREEN, 150 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Aug. kilm. gam. PARVEGANO GOURM. GREEN, 150 g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

  • Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g
    1
    95 €
    4,76 €/кг

    Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,80 €/кг

  • Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g
    1
    79 €
    4,37 €/кг

    Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,32 €/кг

  • Pūkų surink.volelio pap.COZY HOME,3vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,28 €/шт.

    Pūkų surink.volelio pap.COZY HOME,3vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,56 €/шт.

  • Lyd. kremas PANEMUNĖS su kumpiu, 22 %, 160 g

    Lyd. kremas PANEMUNĖS su kumpiu, 22 %, 160 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Dezodorantas OLD SPICE WOLFHORN, 85 ml
    5
    69 €
    66,94 €/л

    Dezodorantas OLD SPICE WOLFHORN, 85 ml

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 91,65 €/л

  • Stipri juoda skalb. kempinė VIGO!, 2 vnt
    -50%
    0
    59 €
    0,30 €/шт.

    Stipri juoda skalb. kempinė VIGO!, 2 vnt

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g
    -40%
    2
    33 €
    7,77 €/кг

    Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/кг

    Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g
    -40%
    3
    11 €
    20,73 €/кг

    Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,60 €/кг

  • Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g
    -30%
    3
    28 €
    32,80 €/кг

    Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,90 €/кг

  • Virta rūkyta dešra SERVEL. ARVI, a. r., 400 g

    Virta rūkyta dešra SERVEL. ARVI, a. r., 400 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Avieč. mėlyn. uogų tyrė arbatai MASHIE, 500ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/кг

    Avieč. mėlyn. uogų tyrė arbatai MASHIE, 500ml

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,86 €/кг

  • Šaltalankių uogų tyrė arbatai MASHIE, 500 ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/кг

    Šaltalankių uogų tyrė arbatai MASHIE, 500 ml

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,86 €/кг

  • Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g
    0
    83 €
    46,11 €/кг

    Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 66,11 €/кг

  • Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 200 ml
    3
    69 €
    18,45 €/л

    Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 200 ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 26,95 €/л

  • Kačių konservai su tunu, mailiumi ENCORE,70g
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Kačių konservai su tunu, mailiumi ENCORE,70g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g
    -40%
    1
    91 €
    7,96 €/кг

    Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,29 €/кг

Фильтр

Фильтр