Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. tyr. ORGANIX su man. kriauš. gra. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. tyr. ORGANIX su man. kriauš. gra. 100 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

  • Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/шт.

    Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 50x100 cm
    -50%
    2
    49 €
    2,49 €/шт.

    Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 50x100 cm

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/шт.

  • K. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės, a. r., 250 g
    2
    29 €
    9,16 €/кг

    K. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės, a. r., 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Vazelinas VASELINE PETROLEUM JELLY, 100 ml
    2
    79 €
    27,90 €/л

    Vazelinas VASELINE PETROLEUM JELLY, 100 ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/л

  • Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g
    -30%
    0
    87 €
    4,35 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Maltos kavos kapsulės LOR BRAZIL, 10 x 5,2 g
    3
    79 €
    0,38 €/шт.

    Maltos kavos kapsulės LOR BRAZIL, 10 x 5,2 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 200g

    Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 200g

    1.51 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 7,55 €/кг

  • Jogurtas MIAU SUNNY CRUNCH, 6,6 %, 125 g
    -25%
    1
    04 €
    8,32 €/кг

    Jogurtas MIAU SUNNY CRUNCH, 6,6 %, 125 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/л

    Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 330 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Brašk.plomb.BE LAKTOZĖS, dėžut., 800 ml
    4
    19 €
    5,24 €/л
    "Без лактозы "

    Brašk.plomb.BE LAKTOZĖS, dėžut., 800 ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,74 €/л

  • Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g
    -40%
    1
    79 €
    11,93 €/кг

    Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Universalios šluostės SALLING, 10 vnt.
    -50%
    1
    34 €
    0,13 €/шт.

    Universalios šluostės SALLING, 10 vnt.

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,27 €/шт.

  • Šlapias šunų ėdalas su jaut. SALLING, 300 g
    0
    79 €
    2,63 €/кг

    Šlapias šunų ėdalas su jaut. SALLING, 300 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Sald. kokosų gėrimas NATURE'S CHARM, 320 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Sald. kokosų gėrimas NATURE'S CHARM, 320 g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,89 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Val. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 440 ml / 311 g
    5
    39 €
    17,33 €/кг

    Val. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 440 ml / 311 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,91 €/кг

  • Valg. ledai MAGNUM HAZ. & CHOC. 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/кг

    Valg. ledai MAGNUM HAZ. & CHOC. 115 ml / 82 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 36,46 €/кг

  • Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/кг

    Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Kačių ėdalas su višt. pad. MY LOVE, 4 x 85 g
    1
    39 €
    4,09 €/кг

    Kačių ėdalas su višt. pad. MY LOVE, 4 x 85 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 800 g
    2
    59 €
    3,24 €/кг

    Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 800 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,36 €/кг

  • Valg. ledai CORNET MIX, 4 porc., 280g/440ml
    3
    79 €
    13,54 €/кг

    Valg. ledai CORNET MIX, 4 porc., 280g/440ml

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,61 €/кг

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,37 €/кг

  • Valg. ledai SUPER VIVA MARSH., 170 ml / 93 g
    1
    55 €
    16,67 €/кг

    Valg. ledai SUPER VIVA MARSH., 170 ml / 93 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 24,19 €/кг

  • Nealk. put. vyno gėrim. MION. SPRITZ, 0,75 l
    5
    99 €
    7,99 €/л

    Nealk. put. vyno gėrim. MION. SPRITZ, 0,75 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/л

  • WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. EUC. 2 x 50 g
    4
    09 €
    40,90 €/кг

    WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. EUC. 2 x 50 g

    5.75 € за шт.

    Цена за единицу: 57,50 €/кг

  • Kačių ėd. SHEBA FILLETS, su višt. tun. 60 g
    1
    59 €
    26,50 €/кг

    Kačių ėd. SHEBA FILLETS, su višt. tun. 60 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Kačių skan. DREAMIES STICKS, su laš. 6 x 5 g
    1
    45 €
    48,33 €/кг

    Kačių skan. DREAMIES STICKS, su laš. 6 x 5 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 73,00 €/кг

  • Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g
    2
    99 €
    5,98 €/кг

    Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Ekol. mol. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. mol. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Kačių ėd. BRIT PREMIUM STERIL. višt. 100 g
    0
    59 €
    5,90 €/кг

    Kačių ėd. BRIT PREMIUM STERIL. višt. 100 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Ekol. sausainiai ORGANIX, nuo 12 mėn., 100 g
    -30%
    3
    07 €
    30,70 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. sausainiai ORGANIX, nuo 12 mėn., 100 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Ekol. sorų trašk. mang. HOLLE, 8 mėn., 25 g
    -30%
    0
    97 €
    38,80 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. sorų trašk. mang. HOLLE, 8 mėn., 25 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 55,60 €/кг

  • Tyrė ELFIK BERRY MIX, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Tyrė ELFIK BERRY MIX, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Obuol., persikų tyrė ELFIK, nuo 5 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Obuol., persikų tyrė ELFIK, nuo 5 mėn., 100 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g
    2
    49 €
    8,89 €/кг

    Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,82 €/кг

  • Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/кг

    Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,23 €/кг

  • Vyšn. ir yuzu sk. energ. gėrimas ALIFE, 0,33l
    1
    29 €
    3,79 €/л

    Vyšn. ir yuzu sk. energ. gėrimas ALIFE, 0,33l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,85 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр