Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Lęšių salotos, 300 g

    Lęšių salotos, 300 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/л

    En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kivių glotnutis SUN365, 250ml
    Для лучшей жизни

    Kivių glotnutis SUN365, 250ml

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 7,96 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    11 €
    1,38 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.18 € за шт.

    Цена за единицу: 2,25 €/кг

  • Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/кг

    Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Karštai rūkyta dešra servelatas BIOVELA, 280g
    2
    79 €
    9,96 €/кг

    Karštai rūkyta dešra servelatas BIOVELA, 280g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,75 €/кг

  • Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g
    1
    69 €
    42,25 €/кг
    Без глютена

    Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml
    2
    85 €
    38,00 €/л

    Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 53,20 €/л

  • Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g
    -40%
    5
    39 €
    13,47 €/кг

    Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,47 €/кг

  • Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/кг

    Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg
    7
    99 €
    5,33 €/кг

    S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,66 €/кг

  • Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g
    -40%
    0
    81 €
    8,10 €/кг

    Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Kalak.kep.paštetas su dž.bar. ARVI, a.r.,150g

    Kalak.kep.paštetas su dž.bar. ARVI, a.r.,150g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Trašk. dribsniai su ban. ir brašk. AXA, 375 g
    1
    99 €
    5,31 €/кг

    Trašk. dribsniai su ban. ir brašk. AXA, 375 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Sk.minkštiklis SILAN Maldives 770ml 35sk
    3
    19 €
    4,14 €/л

    Sk.minkštiklis SILAN Maldives 770ml 35sk

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/л

  • Sk.minkštikl. SILAN Sensitive 880ml 40sk
    3
    19 €
    3,63 €/л

    Sk.minkštikl. SILAN Sensitive 880ml 40sk

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/л

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 400 g
    -40%
    3
    83 €
    9,57 €/кг

    Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 400 g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,97 €/кг

  • SALDŽIARŪGŠTIS ananasų pad. KĖDAINIŲ K. 440 g
    1
    79 €
    4,07 €/кг

    SALDŽIARŪGŠTIS ananasų pad. KĖDAINIŲ K. 440 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g
    -30%
    3
    07 €
    9,59 €/кг

    Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,72 €/кг

  • Kačių ėdalas PURINA ONE JUNIOR, 4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Kačių ėdalas PURINA ONE JUNIOR, 4x85g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 15 vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,06 €/шт.

    Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 15 vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,11 €/шт.

  • Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Skalb. gelis PERSIL SENSITIVE, 20 sk., 900 ml
    8
    59 €
    9,54 €/л

    Skalb. gelis PERSIL SENSITIVE, 20 sk., 900 ml

    10.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,54 €/л

  • Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g
    -40%
    1
    91 €
    14,69 €/кг

    Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 24,54 €/кг

  • Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g
    1
    65 €
    30,00 €/кг

    Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 38,00 €/кг

  • Ekol. daržov. ir jautien. košė MAMUKO, 190 g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. daržov. ir jautien. košė MAMUKO, 190 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g
    0
    79 €
    1,97 €/кг
    Подходит для веганов

    Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,47 €/кг

  • Kon. kačių ėd. SHEBA KITTEN, įv. sk. 4 x 85 g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kon. kačių ėd. SHEBA KITTEN, įv. sk. 4 x 85 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/кг

    Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Aug.kilm.riebalų mišinys plakimui,250ml
    -25%
    1
    46 €
    5,84 €/кг
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Aug.kilm.riebalų mišinys plakimui,250ml

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,80 €/кг

  • Semtuvėlis su šluotele TONKITA
    -50%
    1
    89 €
    1,89 €/шт.

    Semtuvėlis su šluotele TONKITA

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Šunų ėdal. su jaut. pad. NUTRIBALANCE, 4x100g
    1
    39 €
    3,47 €/кг

    Šunų ėdal. su jaut. pad. NUTRIBALANCE, 4x100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/кг

    Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC
    -40%
    3
    29 €
    9,40 €/кг

    Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,69 €/кг

  • Varšk. sūrelis su kond. pienu PASAKA, 21%,40g

    Varšk. sūrelis su kond. pienu PASAKA, 21%,40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Lyd. rūk. sūris su kumpiu SVALIA, 45 %, 150 g

    Lyd. rūk. sūris su kumpiu SVALIA, 45 %, 150 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Tualeto šepetėlis
    -50%
    3
    69 €
    3,69 €/шт.

    Tualeto šepetėlis

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,39 €/шт.

  • Muilas DOVE NOURISHING, 90 g
    0
    95 €
    10,56 €/кг

    Muilas DOVE NOURISHING, 90 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

Фильтр

Фильтр