Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g
    -40%
    3
    11 €
    15,55 €/кг

    Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/кг

  • Ekol. jautienos troškinys nuo 8 mėn, 190 g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. jautienos troškinys nuo 8 mėn, 190 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Sausain. kūdikiams PLASMON, nuo 6 mėn, 120 g
    -30%
    1
    74 €
    14,50 €/кг

    Sausain. kūdikiams PLASMON, nuo 6 mėn, 120 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g
    1
    69 €
    9,14 €/кг

    PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,32 €/кг

  • Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g

    Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g

    3.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    1.95 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ORO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/шт.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ORO, 120 g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,41 €/шт.

  • Latekso pirštinės VIGO, L, 100 vnt
    -50%
    4
    09 €
    0,04 €/шт.

    Latekso pirštinės VIGO, L, 100 vnt

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,08 €/шт.

  • Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Šaldyta pica RISTORANTE SALAME VEGAN, 295 g
    4
    19 €
    14,20 €/кг
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Šaldyta pica RISTORANTE SALAME VEGAN, 295 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,31 €/кг

  • Juodasis šokoladas AČIŪ! RŪTA, 55 %, 70 g
    2
    17 €
    31,00 €/кг

    Juodasis šokoladas AČIŪ! RŪTA, 55 %, 70 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 41,29 €/кг

  • Skyst. muilas PALMOLIVE MILK&HONEY,500ml
    2
    99 €
    5,98 €/л

    Skyst. muilas PALMOLIVE MILK&HONEY,500ml

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/л

  • Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g
    12
    79 €
    31,97 €/кг

    Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,97 €/кг

  • Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g
    2
    02 €
    28,86 €/кг

    Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 38,43 €/кг

  • Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 10,29 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.95 kg 0.95kg

  • Gaz. r. apels. sk. gėrimas su sald. RASA, 2 l
    1
    19 €
    0,60 €/л

    Gaz. r. apels. sk. gėrimas su sald. RASA, 2 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Skalbin. servetėlės VANISH, 60 skalb., 30 vnt
    7
    49 €
    0,25 €/шт.

    Skalbin. servetėlės VANISH, 60 skalb., 30 vnt

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,36 €/шт.

  • Dantų pasta ECODENTA su CBD ir probio. 100 ml
    4
    79 €
    47,90 €/л

    Dantų pasta ECODENTA su CBD ir probio. 100 ml

    6.35 € за шт.

    Цена за единицу: 63,50 €/л

  • Negaz. mineral. vanduo ŽG KAKĖ MAKĖ, 0,33 l
    0
    33 €
    1,00 €/л

    Negaz. mineral. vanduo ŽG KAKĖ MAKĖ, 0,33 l

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,48 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 0,5 l
    0
    39 €
    0,78 €/л

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 0,5 l

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,18 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Lim. sk. valg. ledai su gum. JOCKER, 50ml/51g
    0
    59 €
    11,57 €/кг

    Lim. sk. valg. ledai su gum. JOCKER, 50ml/51g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,41 €/кг

  • Indų pl. kapsulės FAIRY AIN1 LEMON, 100 vnt
    27
    59 €
    0,28 €/шт.

    Indų pl. kapsulės FAIRY AIN1 LEMON, 100 vnt

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,40 €/шт.

  • Ekol. sultys su vyn. HIPP BIO, 6 mėn, 500 ml
    -30%
    2
    09 €
    4,18 €/л
    Органические продукты

    Ekol. sultys su vyn. HIPP BIO, 6 mėn, 500 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g
    1
    74 €
    11,08 €/кг

    Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/л

    Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 330 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/кг

    Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g
    1
    99 €
    12,44 €/кг

    Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g

    3.35 € за шт.

    Цена за единицу: 20,94 €/кг

  • Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/кг

    Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 22,19 €/кг

  • Dulkių šluotelė SALLING, 65 cm
    -50%
    0
    99 €
    0,99 €/шт.

    Dulkių šluotelė SALLING, 65 cm

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/шт.

  • Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.
    -50%
    0
    94 €
    0,31 €/шт.

    Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,63 €/шт.

  • Kramt. lazdelės šunims SALLING, 25 vnt., 100g
    1
    49 €
    14,90 €/кг

    Kramt. lazdelės šunims SALLING, 25 vnt., 100g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Kempinė su abrazyvu CLERIT, 10 vnt.
    -50%
    0
    74 €
    0,07 €/шт.

    Kempinė su abrazyvu CLERIT, 10 vnt.

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,15 €/шт.

  • Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g
    -40%
    0
    87 €
    8,70 €/кг

    Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,50 €/кг

  • Šluostė CLERIT, 3 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,21 €/шт.

    Šluostė CLERIT, 3 vnt.

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,43 €/шт.

  • Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g
    1
    59 €
    9,94 €/кг

    Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,37 €/кг

  • Gazuotas gėrimas PEPSI LEMON, 0,33 l
    0
    69 €
    2,09 €/л

    Gazuotas gėrimas PEPSI LEMON, 0,33 l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. bat. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. bat. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP TURK. 75 g
    0
    65 €
    8,67 €/кг

    Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP TURK. 75 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,20 €/кг

Фильтр

Фильтр