Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/л

    Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 750 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Energ. pasif., ananas. sk. gėr. ALIFE, 0,33 l
    1
    29 €
    3,91 €/л

    Energ. pasif., ananas. sk. gėr. ALIFE, 0,33 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,03 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/кг

    Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/кг

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Dušo želė DOVE JUICY HYDRATE, 450 ml
    5
    09 €
    11,31 €/л

    Dušo želė DOVE JUICY HYDRATE, 450 ml

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,87 €/л

  • Mikropluošto šluostė CLERIT, 3 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,21 €/шт.

    Mikropluošto šluostė CLERIT, 3 vnt.

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,43 €/шт.

  • Dulkių šluotelė su 5 keič. antg. SALLING
    -50%
    1
    49 €
    0,30 €/шт.

    Dulkių šluotelė su 5 keič. antg. SALLING

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g
    1
    19 €
    5,17 €/кг

    Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Krekeriai su sezamų sėklomis SALLING, 250 g

    Krekeriai su sezamų sėklomis SALLING, 250 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g
    1
    19 €
    2,97 €/кг

    Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g

    1.78 € за шт.

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE kat su višt. kv., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE kat su višt. kv., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/кг

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 63,75 €/кг

  • Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/кг

    Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,61 €/кг

  • K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 7,87 €/кг

  • Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g
    -30%
    6
    99 €
    23,30 €/кг

    Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,30 €/кг

  • Vaisių sultys su imb., medumi SUN365, 60 ml

    Vaisių sultys su imb., medumi SUN365, 60 ml

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 26,50 €/л

  • Kačių ėdalas SHEBA FILLETS, su višt. 60 g
    1
    59 €
    26,50 €/кг

    Kačių ėdalas SHEBA FILLETS, su višt. 60 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    1
    95 €
    5,91 €/кг

    Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • WC valiklis POWER ACTIVE GEL LEMON, 750 ml
    2
    69 €
    3,59 €/л

    WC valiklis POWER ACTIVE GEL LEMON, 750 ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,65 €/л

  • Ekol. vaisių baton. HOLLE, nuo 12 mėn., 25 g
    -30%
    1
    11 €
    44,40 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. vaisių baton. HOLLE, nuo 12 mėn., 25 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 63,60 €/кг

  • Ekol. ob., avižų košė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g
    -30%
    1
    39 €
    15,44 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. ob., avižų košė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/кг

    Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,93 €/кг

  • Manų košė su vaisiais MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Manų košė su vaisiais MILUPA, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Šokolado skonio sausainiai SELGA MINI, 250 g
    1
    39 €
    5,56 €/кг

    Šokolado skonio sausainiai SELGA MINI, 250 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Veido kaukė GARNIER MOISTURE+FRESHNESS,32g
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Veido kaukė GARNIER MOISTURE+FRESHNESS,32g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Pers. avieč. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5l
    0
    89 €
    1,78 €/л

    Pers. avieč. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ryžių košė su šokoladu MILUPA, 8 mėn, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Ryžių košė su šokoladu MILUPA, 8 mėn, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Duš.žel.MARGARITA p.balt.,med.eks.,500ml
    3
    59 €
    7,18 €/л

    Duš.žel.MARGARITA p.balt.,med.eks.,500ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,18 €/л

  • Kons.kačių ėdalas su tunu ENCORE, 70 g
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Kons.kačių ėdalas su tunu ENCORE, 70 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Rankų muilas Margarita Bekvapis 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/л

    Rankų muilas Margarita Bekvapis 400ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/л

  • Skystas muilas DOVE RENEWING CARE, 500ml
    3
    49 €
    6,74 €/л

    Skystas muilas DOVE RENEWING CARE, 500ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,02 €/л

  • Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC CASSEROLE, 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC CASSEROLE, 4x85g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN aroma 35L/14vnt
    -50%
    1
    49 €
    0,11 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN aroma 35L/14vnt

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,21 €/шт.

  • Ekol. obuol. ir mėlyn. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. obuol. ir mėlyn. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Šald. pangasijų filė b. o. NOWACO, ASC, 560 g
    -40%
    2
    75 €
    4,91 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Šald. pangasijų filė b. o. NOWACO, ASC, 560 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,20 €/кг

  • Kempinėlė SCRUB DADDY ORIGINAL
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/шт.

    Kempinėlė SCRUB DADDY ORIGINAL

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,29 €/шт.

Фильтр

Фильтр