Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su jaut., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su jaut., 190g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,37 €/кг

  • Šerb. su braškių gab. ICETOPIA TROPIC., 80 ml
    1
    35 €
    19,29 €/кг

    Šerb. su braškių gab. ICETOPIA TROPIC., 80 ml

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,71 €/кг

  • Kačių skan. DREAMIES CR., su laš. 4 x 10 g
    1
    45 €
    36,25 €/кг

    Kačių skan. DREAMIES CR., su laš. 4 x 10 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 54,75 €/кг

  • Kačių skan. DREAMIES CR., su višt. 4 x 10 g
    1
    45 €
    36,25 €/кг

    Kačių skan. DREAMIES CR., su višt. 4 x 10 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 54,75 €/кг

  • Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g
    2
    19 €
    39,82 €/кг

    Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 59,82 €/кг

  • Kapų žvakė BOLSIUS LILY, 70 h, ST26
    2 и более
    -50%
    1
    24 €
    2,49 €
    1,24 €/шт.

    Kapų žvakė BOLSIUS LILY, 70 h, ST26

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/шт.

  • Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    85 €
    10,28 €/кг

    Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/кг

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g

    18.99 € за шт.

    Цена за единицу: 42,20 €/кг

  • Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g
    0
    95 €
    23,75 €/кг
    Без глютена

    Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 29,75 €/кг

  • Sultys VITAMINAS C, 60ml

    Sultys VITAMINAS C, 60ml

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 26,50 €/л

  • Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g
    8
    99 €
    44,95 €/кг

    Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,95 €/кг

  • Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g
    2
    15 €
    10,49 €/кг

    Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,12 €/кг

  • Vištienos juostelės šunims AKINU, 75 g
    1
    85 €
    24,67 €/кг

    Vištienos juostelės šunims AKINU, 75 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 27,87 €/кг

  • Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/кг

    Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg

    32.99 € за шт.

    Цена за единицу: 32,99 €/кг

  • Muilas DOVE GENTLE EXFOLIATING, 90g
    0
    95 €
    10,56 €/кг

    Muilas DOVE GENTLE EXFOLIATING, 90g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Kokosų skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/кг

    Kokosų skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g
    1
    55 €
    12,92 €/кг

    Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 21,58 €/кг

  • Dribsn. KELLOGG'S CRUNCHY NUT GR.CHOCO, 380 g
    3
    49 €
    9,18 €/кг

    Dribsn. KELLOGG'S CRUNCHY NUT GR.CHOCO, 380 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,13 €/кг

  • Pūkų surinkėjo atsarg. dalis VILEDA
    -50%
    2
    49 €
    1,25 €/шт.

    Pūkų surinkėjo atsarg. dalis VILEDA

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,50 €/шт.

  • Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, M/L, 40vnt
    -50%
    7
    14 €
    0,18 €/шт.

    Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, M/L, 40vnt

    14.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,36 €/шт.

  • Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g

    Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 6,16 €/кг

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/кг

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Ekol. obuolių aviečių tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    04 €
    11,56 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. obuolių aviečių tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g
    3
    49 €
    10,58 €/кг

    Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,12 €/кг

  • Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR, 60 sk., 3 l
    11
    79 €
    3,93 €/л

    Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR, 60 sk., 3 l

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,66 €/л

  • Saldainiai VILNIAUS PERGALĖ VELIUONA, 170 g
    2
    55 €
    15,00 €/кг

    Saldainiai VILNIAUS PERGALĖ VELIUONA, 170 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 21,71 €/кг

  • Tamsiai skr. malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/кг

    Tamsiai skr. malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g

    13.49 € за шт.

    Цена за единицу: 53,96 €/кг

  • Dantų pasta ECODENTA su mėlyn. ekstr., 100 ml
    2
    79 €
    27,90 €/л

    Dantų pasta ECODENTA su mėlyn. ekstr., 100 ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/л

  • Sk. skalb. ploviklis PERWOLL WOOL, 20 sk, 1 l
    4
    79 €
    4,79 €/л

    Sk. skalb. ploviklis PERWOLL WOOL, 20 sk, 1 l

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,29 €/л

  • Minkšt. dantų šepetėlis ECODENTA nuo 3-7 metų
    3
    19 €
    3,19 €/шт.

    Minkšt. dantų šepetėlis ECODENTA nuo 3-7 metų

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Dušo želė DOVE HYDRATE, 450 ml
    5
    39 €
    11,98 €/л

    Dušo želė DOVE HYDRATE, 450 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,76 €/л

  • Gėrimas katėms CARNY CAT, su tunu, 140 ml
    1
    15 €
    8,21 €/кг

    Gėrimas katėms CARNY CAT, su tunu, 140 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,07 €/кг

  • Šunų ėdalas su mėsa pad. NUTRIBALANCE, 4x100g
    1
    39 €
    3,47 €/кг

    Šunų ėdalas su mėsa pad. NUTRIBALANCE, 4x100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Ferm. avižų desertas su van. ODDLYGOOD, 130 g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ferm. avižų desertas su van. ODDLYGOOD, 130 g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Kačių ėdalas SHEBA MINI su paukšt. 6 x 50 g
    2
    39 €
    7,97 €/кг

    Kačių ėdalas SHEBA MINI su paukšt. 6 x 50 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Ekol. ožkos pieno mišinys HIPP, 6 mėn., 400 g
    13
    99 €
    34,97 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. ožkos pieno mišinys HIPP, 6 mėn., 400 g

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,97 €/кг

  • Ob. kr. gėr. KUBUŠ BABY, 100 %, 6 +, 0,3 l
    -30%
    1
    25 €
    4,17 €/л

    Ob. kr. gėr. KUBUŠ BABY, 100 %, 6 +, 0,3 l

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 250 g
    -40%
    0
    63 €
    2,52 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 250 g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

Фильтр

Фильтр