Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kačių ėdalas WHISKAS DUO SURF&TURF, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS DUO SURF&TURF, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 FRESH, 64 vnt
    23
    99 €
    0,37 €/шт.

    Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 FRESH, 64 vnt

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,62 €/шт.

  • WC valiklis POWER ACTIVE GEL OCEAN, 750 ml
    2
    59 €
    3,45 €/л

    WC valiklis POWER ACTIVE GEL OCEAN, 750 ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,65 €/л

  • Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP SALM. 75 g
    0
    65 €
    8,67 €/кг

    Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP SALM. 75 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,20 €/кг

  • Veido kaukė GARNIER MOISTURE+COMFORT, 32g
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Veido kaukė GARNIER MOISTURE+COMFORT, 32g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Veido kaukė Garnier Moisture+ 32g
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Veido kaukė Garnier Moisture+ 32g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Citrin.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l
    1
    09 €
    2,18 €/л

    Citrin.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g
    2
    99 €
    14,95 €/кг

    Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 31,45 €/кг

  • Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg
    2
    89 €
    2,89 €/кг

    Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,19 €/кг

  • Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Dubuo LUMINARC ZELIE 16cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/шт.

    Dubuo LUMINARC ZELIE 16cm

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/шт.

  • K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Kons.kačių ėdalo rinkinys padaže SHEBA, 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kons.kačių ėdalo rinkinys padaže SHEBA, 4x85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, S/M, 40vnt
    -50%
    7
    14 €
    0,18 €/шт.

    Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, S/M, 40vnt

    14.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,36 €/шт.

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/шт.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,41 €/шт.

  • Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/кг

    Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Valg. gl. ledai su migdol. MAGNUM, 330ml/266g
    5
    80 €
    21,80 €/кг

    Valg. gl. ledai su migdol. MAGNUM, 330ml/266g

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,43 €/кг

  • Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/кг

    Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg

    25.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

  • Ekol. moliūgų ir vištienos košė MAMUKO, 190 g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. moliūgų ir vištienos košė MAMUKO, 190 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Ekol. morkų, žirn., višt., bulv. MAMUKO, 190g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. morkų, žirn., višt., bulv. MAMUKO, 190g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt
    -40%
    1
    79 €
    21,31 €/кг

    Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,60 €/кг

  • Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 38 sk., 798 ml
    3
    79 €
    4,75 €/л

    Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 38 sk., 798 ml

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,01 €/л

  • Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g
    1
    25 €
    3,12 €/кг

    Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Dušo želė sandalmedž. arom. MARGARITA, 400 ml
    5
    19 €
    12,97 €/л

    Dušo želė sandalmedž. arom. MARGARITA, 400 ml

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,22 €/л

  • Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/кг

    Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Hig. įkl. SUPER bekvapiai SALLING, 32 vnt.
    1
    49 €
    0,05 €/шт.

    Hig. įkl. SUPER bekvapiai SALLING, 32 vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,05 €/шт.

  • Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/л

    Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 330 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Filtras BRITA MAXTRA PRO PURE PERFORM., 1 vnt
    7
    69 €
    7,69 €/шт.

    Filtras BRITA MAXTRA PRO PURE PERFORM., 1 vnt

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,99 €/шт.

  • Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g
    0
    99 €
    11,65 €/кг

    Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,88 €/кг

  • Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/кг

    Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,21 €/кг

  • Sausainiai SELGA su sūd. van. sk. įd. 205 g
    1
    89 €
    9,22 €/кг

    Sausainiai SELGA su sūd. van. sk. įd. 205 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,66 €/кг

  • Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g
    2
    15 €
    14,33 €/кг

    Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Indaplovių ploviklis SALLING, 500 ml
    1
    49 €
    2,98 €/л

    Indaplovių ploviklis SALLING, 500 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

  • Dž. slyvos NATURFOOD, 200 g
    -40%
    1
    13 €
    5,65 €/кг

    Dž. slyvos NATURFOOD, 200 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g
    1
    05 €
    1,31 €/кг

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g

    1.52 € за шт.

    Цена за единицу: 1,90 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE 7+ kat. su višt., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE 7+ kat. su višt., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • S. ėdalas PURINA ONE kačiukams su višt., 750g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. ėdalas PURINA ONE kačiukams su višt., 750g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/шт.

    Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g
    1
    39 €
    15,44 €/кг

    Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

Фильтр

Фильтр