Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vyšn. ir ob. sulčių gėrim. ELMENHORSTER, 2 l
    1
    69 €
    0,85 €/л

    Vyšn. ir ob. sulčių gėrim. ELMENHORSTER, 2 l

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,35 €/л

  • Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g

    Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 6,54 €/кг

  • Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.
    1
    25 €
    1,25 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/шт.

  • Burn. skalav. skystis LISTERINE MINT MILD, 1l
    7
    99 €
    7,99 €/л

    Burn. skalav. skystis LISTERINE MINT MILD, 1l

    11.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,19 €/л

  • Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g

    Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Fasuotos šilauogės, 250g
    3
    99 €
    15,96 €/кг
    Для лучшей жизни

    Fasuotos šilauogės, 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/кг

    Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Kons. katėms su kalakut. GOURMET,4x85g
    2
    89 €
    8,50 €/кг

    Kons. katėms su kalakut. GOURMET,4x85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g
    1
    69 €
    42,25 €/кг
    Без глютена

    Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € за шт.

    Цена за единицу: 12,87 €/кг

  • Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, L
    -50%
    1
    22 €
    1,22 €/шт.

    Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, L

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/шт.

  • Skystas muilas ALMOND REFILL PALMOLIVE, 1 l
    4
    19 €
    4,19 €/л

    Skystas muilas ALMOND REFILL PALMOLIVE, 1 l

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,99 €/л

  • Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg
    12
    59 €
    12,59 €/кг

    Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg

    22.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,99 €/кг

  • Sūr. sk. trašk. kukurūzų užk. ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/кг

    Sūr. sk. trašk. kukurūzų užk. ESTRELLA, 110 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,09 €/кг

  • Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g
    -40%
    4
    19 €
    5,99 €/кг

    Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/кг

    Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Ekol. trašk. ryžių lęšių užkand. HOLLE, 25 g
    -30%
    0
    97 €
    3,88 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. trašk. ryžių lęšių užkand. HOLLE, 25 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Gėrimas katėms CARNY CAT, su vištiena, 140 ml
    1
    15 €
    8,21 €/кг

    Gėrimas katėms CARNY CAT, su vištiena, 140 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,07 €/кг

  • Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g
    2
    09 €
    8,36 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 12,20 €/кг

  • Ob. vyn. kr. nekt. KUBUŠ BABY, 1 m. +, 0,3 l
    -30%
    1
    25 €
    4,17 €/л

    Ob. vyn. kr. nekt. KUBUŠ BABY, 1 m. +, 0,3 l

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Rankšluostis ALMEDA, žalias 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/шт.

    Rankšluostis ALMEDA, žalias 70x140 cm

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Ekol. baton. ob., banan. HOLLE, 12 mėn., 25 g
    -30%
    1
    11 €
    44,40 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. baton. ob., banan. HOLLE, 12 mėn., 25 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 63,60 €/кг

  • Baltym. baton. PEANUTS & CHOCOLATE RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/кг

    Baltym. baton. PEANUTS & CHOCOLATE RIMI, 35 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g
    0
    99 €
    16,50 €/кг

    Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 10,20 €/кг

  • Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g
    -40%
    1
    43 €
    11,00 €/кг

    Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,38 €/кг

  • Užk. katėms su sūriu ir višt. SALLING, 60 g
    0
    59 €
    9,83 €/кг

    Užk. katėms su sūriu ir višt. SALLING, 60 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,83 €/кг

  • Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g
    0
    90 €
    9,00 €/кг

    Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    05 €
    1,31 €/кг

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g

    1.52 € за шт.

    Цена за единицу: 1,90 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE COAT&HAIRBALL kat. 750g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE COAT&HAIRBALL kat. 750g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Malta kava PUPA SWEET BRAZIL, 250 g
    5
    99 €
    23,96 €/кг

    Malta kava PUPA SWEET BRAZIL, 250 g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 47,96 €/кг

  • Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml
    0
    97 €
    17,64 €/кг

    Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml
    0
    53 €
    6,63 €/кг

    Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,13 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g

    Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g

    Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO DARK, 43 g
    0
    89 €
    20,70 €/кг

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO DARK, 43 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,00 €/кг

Фильтр

Фильтр