Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vanilės skonio sausainiai SELGA CIRKAS, 300 g
    2
    15 €
    7,17 €/кг

    Vanilės skonio sausainiai SELGA CIRKAS, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Gazuotas gėrimas COLA ZERO RIMI, 2 l
    1
    59 €
    0,80 €/л
    без сахара

    Gazuotas gėrimas COLA ZERO RIMI, 2 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g
    -30%
    1
    25 €
    62,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 89,50 €/кг

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 20 vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,04 €/шт.

    Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 20 vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,08 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Avižų gėrimas YOOK  BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    Подходит для веганов

    Avižų gėrimas YOOK BARISTA, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g
    -40%
    2
    07 €
    9,41 €/кг

    Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 15,68 €/кг

  • Makadamijų riešutai FRUNICA, 100 g
    -40%
    2
    09 €
    20,90 €/кг

    Makadamijų riešutai FRUNICA, 100 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g
    -40%
    1
    61 €
    3,22 €/кг

    Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g
    1
    39 €
    9,27 €/кг

    Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/кг

    Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,44 €/кг

  • Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/кг

    Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,86 €/кг

  • Žalios arbatos milteliai VIFON  MATCHA, 50 g
    -40%
    2
    99 €
    59,80 €/кг

    Žalios arbatos milteliai VIFON MATCHA, 50 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,80 €/кг

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/кг

    Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg

    25.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

  • Jogurtas su žemuogėmis JO, 2,4 %, 900 g
    -25%
    2
    02 €
    2,24 €/кг

    Jogurtas su žemuogėmis JO, 2,4 %, 900 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Kempinėlė SCRUB DADDY SCRUB MOMMY
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/шт.

    Kempinėlė SCRUB DADDY SCRUB MOMMY

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,29 €/шт.

  • Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g
    -25%
    1
    72 €
    3,44 €/кг

    Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.
    1
    49 €
    0,03 €/шт.

    Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,04 €/шт.

  • Tepam. sūris AMFORA, juod. česn., 24 %, 180 g
    2
    19 €
    12,17 €/кг

    Tepam. sūris AMFORA, juod. česn., 24 %, 180 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g
    -40%
    2
    99 €
    6,64 €/кг

    Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,09 €/кг

  • Šaldytos braškės šokolade BOUJEE, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/кг

    Šaldytos braškės šokolade BOUJEE, 140 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g

    Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 12,07 €/кг

  • Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml
    2
    09 €
    9,50 €/л

    Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/л

  • Keptas sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    Keptas sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Aitr. paprik. sk. kukur. trašk. DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/кг

    Aitr. paprik. sk. kukur. trašk. DORITOS, 90 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su kal., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su kal., 190g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,37 €/кг

  • Jogurtas A2, be lakt. su vyšn., 2,1 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/кг

    Jogurtas A2, be lakt. su vyšn., 2,1 %, 180 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g
    -30%
    1
    74 €
    38,67 €/кг

    Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 55,33 €/кг

  • WC valikl. AUTO ACTIVE GEL AQUA FRESH, 750 ml
    2
    99 €
    3,99 €/л

    WC valikl. AUTO ACTIVE GEL AQUA FRESH, 750 ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/л

  • Ekol. mangų, avižų košė MARMAL., 6 mėn., 90g
    -30%
    1
    39 €
    15,44 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. mangų, avižų košė MARMAL., 6 mėn., 90g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g
    0
    95 €
    13,77 €/кг

    Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,04 €/кг

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g
    1
    89 €
    21,00 €/кг

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 27,22 €/кг

  • Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/кг

    Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg

    32.99 € за шт.

    Цена за единицу: 32,99 €/кг

  • WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g
    3
    59 €
    35,90 €/кг

    WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 54,90 €/кг

  • Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g
    -40%
    3
    23 €
    80,75 €/кг

    Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 134,75 €/кг

  • Pilno grūdo košė su vaisiais MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pilno grūdo košė su vaisiais MILUPA, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • 3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g
    -30%
    2
    79 €
    12,40 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,73 €/кг

  • Citrusinių vaisių sk.gaiv,gėrimas NESTEA,1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/л

    Citrusinių vaisių sk.gaiv,gėrimas NESTEA,1,5l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,53 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр