Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Datulės MEDJOUL, 500 g
    -40%
    4
    19 €
    8,38 €/кг
    Для лучшей жизни

    Datulės MEDJOUL, 500 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/кг

  • Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,28 €/шт.

    Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,56 €/шт.

  • ŽEMAITIJOS natūrali grietinė, 30 %, 400 g
    Без глютена

    ŽEMAITIJOS natūrali grietinė, 30 %, 400 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt
    -50%
    1
    22 €
    0,08 €/шт.

    Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 0,16 €/шт.

  • Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Graikiniai riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    19 €
    11,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Graikiniai riešutai ARIMEX, 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Humusas RIMI PLANET su alyvuogėmis  180g
    Подходит для веганов

    Humusas RIMI PLANET su alyvuogėmis 180g

    2.04 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 11,33 €/кг

  • Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5
    -50%
    0
    77 €
    0,26 €/шт.

    Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,52 €/шт.

  • Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g
    0
    53 €
    7,57 €/кг

    Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,71 €/кг

  • Pienas MARGĖ, UAT, 2,0 % rieb., 1 l

    Pienas MARGĖ, UAT, 2,0 % rieb., 1 l

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 1,29 €/л

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg
    4
    99 €
    4,99 €/кг

    DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

  • Ek. jogurtas be lak. su brašk. BIOS,3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lak. su brašk. BIOS,3,1%,125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Pienas MARGĖ, UAT, 3,2 % rieb., 1 l

    Pienas MARGĖ, UAT, 3,2 % rieb., 1 l

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/кг

    Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,96 €/кг

  • Pusriebė DVARO varškė, 9 % rieb., 250 g
    1
    99 €
    7,96 €/кг

    Pusriebė DVARO varškė, 9 % rieb., 250 g

    3.35 € за шт.

    Цена за единицу: 13,40 €/кг

  • Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока без сахара

    Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Bandelė su varškės ir obuolių įdaru, 70g

    Bandelė su varškės ir obuolių įdaru, 70g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 13,57 €/кг

  • Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • BEATOS VIRTUVĖS viso grūdo bem. duona, 300 g

    BEATOS VIRTUVĖS viso grūdo bem. duona, 300 g

    1.43 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 4,77 €/кг

  • Salotų mišinys VALGYK IR ŽYDĖK, 70 g

    Salotų mišinys VALGYK IR ŽYDĖK, 70 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g
    2
    99 €
    8,79 €/кг

    Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,91 €/кг

  • GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    1.11 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 3,17 €/кг

  • Jog. VILVI su drib.ir dž.spang. 4,3 %, 200 g
    -25%
    0
    89 €
    4,45 €/кг

    Jog. VILVI su drib.ir dž.spang. 4,3 %, 200 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt
    -50%
    1
    44 €
    0,02 €/шт.

    Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,04 €/шт.

  • Kačių ėdalas su višt. GOURMET GOLD, 85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kačių ėdalas su višt. GOURMET GOLD, 85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120
    -50%
    0
    94 €
    0,01 €/шт.

    Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 6,5-9,0%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 6,5-9,0%,125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 15,14 €/кг

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    59 €
    4,97 €/кг

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Gaz. gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/л
    без сахара

    Gaz. gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 330ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/кг
    Без молока

    Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Humusas RIMI PLANET su baklažanais 180g
    Подходит для веганов

    Humusas RIMI PLANET su baklažanais 180g

    2.04 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 11,33 €/кг

  • Šviež. datulės SELECTION BY RIMI, 600 g
    -40%
    2
    33 €
    3,88 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šviež. datulės SELECTION BY RIMI, 600 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g
    3
    49 €
    7,35 €/кг

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Gaz. gėrimas SANPELLEGRINO MELOGRANO, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz. gėrimas SANPELLEGRINO MELOGRANO, 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр