Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kačių ėdalas WHISKAS MIXED CASSEROLE, 4 x 85g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS MIXED CASSEROLE, 4 x 85g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g
    6
    99 €
    73,58 €/кг

    Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 115,68 €/кг

  • Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g

    5.59 € за шт.
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 18,63 €/кг

  • Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g
    -40%
    3
    17 €
    12,68 €/кг

    Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,16 €/кг

  • Daržovių sultinys MAGGI, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/кг

    Daržovių sultinys MAGGI, 160 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Apelsinų sultys su minkštimu NAVEL, 1 l

    Apelsinų sultys su minkštimu NAVEL, 1 l

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 3,99 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g
    -30%
    2
    86 €
    15,89 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,72 €/кг

  • Migdolai RIMI, 700 g
    -40%
    7
    49 €
    10,70 €/кг

    Migdolai RIMI, 700 g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,84 €/кг

  • Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g
    -40%
    1
    59 €
    10,60 €/кг

    Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml
    9
    99 €
    13,32 €/л

    Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml

    16.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,65 €/л

  • Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 20 sk., 1 l
    4
    79 €
    4,79 €/л

    Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 20 sk., 1 l

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,29 €/л

  • KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g
    1
    75 €
    5,83 €/кг

    KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 8,50 €/кг

  • Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g
    -40%
    1
    73 €
    5,77 €/кг

    Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,63 €/кг

  • Vis. kačių ėdalas PURINA ONE STERILCAT,4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Vis. kačių ėdalas PURINA ONE STERILCAT,4x85g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/кг
    Без глютена Без молока Органические продукты

    Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g
    0
    33 €
    11,00 €/кг

    Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g

    0.42 € за шт.

    Цена за единицу: 14,00 €/кг

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 5 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,13 €/шт.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 5 vnt.

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Valg. ledai su mangų įdaru RIMI, 500ml / 330g
    3
    99 €
    12,09 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Valg. ledai su mangų įdaru RIMI, 500ml / 330g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,12 €/кг

  • Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/шт.

    Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 70x140 cm

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml
    3
    09 €
    4,12 €/л

    Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,65 €/л

  • Visų grūdo dalių rug. duon. SALLING, 250 g

    Visų grūdo dalių rug. duon. SALLING, 250 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml
    1
    35 €
    21,43 €/кг

    Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 36,35 €/кг

  • Kons. kačių ėd. WHISKAS DUO MEATY, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kons. kačių ėd. WHISKAS DUO MEATY, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Maisto papil. MOLLER'S JUNIOR brašk. sk., N45
    1+1
    20
    98 €
    0,23 €/шт.

    Maisto papil. MOLLER'S JUNIOR brašk. sk., N45

    20.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,47 €/шт.

  • Citrus.vais.sk. gėrimas su sald. NESTEA, 0,5l
    1
    09 €
    2,18 €/л

    Citrus.vais.sk. gėrimas su sald. NESTEA, 0,5l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sausk.keln PAMPERS PR.PAN S6 15+kg 31vnt
    14
    99 €
    0,48 €/шт.

    Sausk.keln PAMPERS PR.PAN S6 15+kg 31vnt

    24.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,81 €/шт.

  • Sausainiai aplieti bal. šok. MILK OREO, 246 g
    3
    91 €
    15,89 €/кг

    Sausainiai aplieti bal. šok. MILK OREO, 246 g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,72 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE PRONAMEL Mint, 75ml
    6
    09 €
    81,20 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE PRONAMEL Mint, 75ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 106,53 €/л

  • Negaz.gaiv. citrinų skonio gėrimas RIMI 1,5l
    0
    99 €
    0,66 €/л

    Negaz.gaiv. citrinų skonio gėrimas RIMI 1,5l

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,86 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šaldyti žuvies filė piršteliai VIČI, 250 g
    -40%
    2
    63 €
    10,52 €/кг

    Šaldyti žuvies filė piršteliai VIČI, 250 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Kietasis sūris VILVI MEMEL, 45 % , 1 kg
    "Без лактозы "

    Kietasis sūris VILVI MEMEL, 45 % , 1 kg

    11.99 € за кг
    Обычная цена: 17,69 €

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Jautienos kumpis NOO, 100 g

    Jautienos kumpis NOO, 100 g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 31,90 €/кг

  • Kačių ėdalas WHISKAS PUOLTRY CASSEROLE, 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS PUOLTRY CASSEROLE, 4x85g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC JUNIOR, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC JUNIOR, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/кг

    Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • Ekol. obuolių ir ban. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. obuolių ir ban. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/кг

    Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

Фильтр

Фильтр