Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekologiškas tamsus agavų sirupas RAW, 250 ml
    4
    19 €
    16,76 €/л
    Органические продукты

    Ekologiškas tamsus agavų sirupas RAW, 250 ml

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,76 €/л

  • Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    3
    09 €
    9,36 €/кг

    Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,61 €/кг

  • Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Muilas DOVE RELAXING, 90g
    0
    95 €
    10,56 €/кг

    Muilas DOVE RELAXING, 90g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/кг

    Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,33 €/кг

  • Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g
    -30%
    1
    25 €
    62,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 89,50 €/кг

  • Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g
    -40%
    2
    51 €
    10,04 €/кг
    Органические продукты

    Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/кг

  • Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g
    -40%
    2
    63 €
    10,52 €/кг

    Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • KKF padažas BARBEKIU, 320 g
    1
    75 €
    5,47 €/кг

    KKF padažas BARBEKIU, 320 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/кг
    Без глютена Без молока Органические продукты

    Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/кг

    Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/кг

    Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,27 €/кг

  • Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/кг

    Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Ekolog. sojos gėrimas THE BRIDGE BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    Органические продукты

    Ekolog. sojos gėrimas THE BRIDGE BARISTA, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g
    -40%
    1
    79 €
    7,46 €/кг

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Kač. ėdal. su mės. gab. NUTRIBALANCE, 12x100g
    3
    99 €
    3,32 €/кг

    Kač. ėdal. su mės. gab. NUTRIBALANCE, 12x100g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,16 €/кг

  • Pop. rankšl. RIMI SMART, 2 sl., 120 lap.
    -50%
    0
    79 €
    0,79 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Pop. rankšl. RIMI SMART, 2 sl., 120 lap.

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/шт.

  • Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g

    Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Energ. gėrimas DYNAMI:T PASSION STAR, 0,5 l
    0
    74 €
    1,48 €/л

    Energ. gėrimas DYNAMI:T PASSION STAR, 0,5 l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Razinos besėklės Awake 150g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/кг

    Razinos besėklės Awake 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    -40%
    1
    97 €
    13,13 €/кг

    Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g
    -40%
    1
    61 €
    10,73 €/кг

    Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/кг

    Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g
    1
    39 €
    6,62 €/кг

    Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,52 €/кг

  • Užkandis katėms su jautiena SALLING, 60 g
    0
    59 €
    9,83 €/кг

    Užkandis katėms su jautiena SALLING, 60 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,83 €/кг

  • Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/кг

    Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Подходит для вегетарианцев

    Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g
    0
    63 €
    21,00 €/кг
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 26,33 €/кг

  • Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 72,25 €/кг

  • Jogurt. A2, be lakt. su pasifl., 2,3 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/кг

    Jogurt. A2, be lakt. su pasifl., 2,3 %, 180 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Putojanti arbata ACALA VOYAGE ROSE, 0,75 l
    9
    59 €
    12,79 €/л

    Putojanti arbata ACALA VOYAGE ROSE, 0,75 l

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,99 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 38,90 €/кг

  • Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/кг

    Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Atitirpinta sidabrinė jūrinė lydeka RIMI, 1kg

    Atitirpinta sidabrinė jūrinė lydeka RIMI, 1kg

    4.79 € за кг
    Обычная цена: 6,59 €

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Brašk. lim. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/л

    Brašk. lim. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5 l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Braškių uogienė KKF, 430 g
    2
    49 €
    5,79 €/кг

    Braškių uogienė KKF, 430 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,35 €/кг

  • Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g
    2
    09 €
    3,80 €/кг

    Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,44 €/кг

  • Veido kaukė GARNIER SKIN NATURALS HYDRA,32g
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Veido kaukė GARNIER SKIN NATURALS HYDRA,32g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

Фильтр

Фильтр