Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vaisių kokteilis GRANINI GREEN, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI GREEN, 250 ml

    1.83 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg
    -30%
    3
    35 €
    3,35 €/кг
    Для лучшей жизни

    K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg

    4.79 € за кг

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Nealk. put. p. s. vynas ALITA CLASSIC, 0,2 l
    1
    99 €
    9,95 €/л

    Nealk. put. p. s. vynas ALITA CLASSIC, 0,2 l

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/л

  • Kons. katėms su jautien. GOURMET,4x85g
    2
    89 €
    8,50 €/кг

    Kons. katėms su jautien. GOURMET,4x85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Silkių filė, VIČI MAP, 200 g
    -30%
    1
    81 €
    9,23 €/кг

    Silkių filė, VIČI MAP, 200 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g
    1
    45 €
    76,32 €/кг

    Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 128,95 €/кг

  • Ekol. ob. kr. ir pers. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. ob. kr. ir pers. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/кг
    "Без лактозы " Подходит для веганов

    Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Ekologiški džiovinti bananai AMRITA, 250 g
    -40%
    2
    87 €
    11,48 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiški džiovinti bananai AMRITA, 250 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,16 €/кг

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 120 l, 10 vnt.
    -50%
    1
    14 €
    0,11 €/шт.

    Šiukšlių maišai CLERIT, 120 l, 10 vnt.

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,23 €/шт.

  • Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 60 l, 15 vnt.
    -50%
    1
    39 €
    0,09 €/шт.

    Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 60 l, 15 vnt.

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,19 €/шт.

  • Trop. chia glotnutis SELECTION BY RIMI, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л
    Для лучшей жизни

    Trop. chia glotnutis SELECTION BY RIMI, 500ml

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Indaplovių kapsulės FINISH QUANTUM, 80 vnt
    23
    99 €
    0,30 €/шт.

    Indaplovių kapsulės FINISH QUANTUM, 80 vnt

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Šald. daržovės su višt. HORTEX MEXICAN, 450 g
    2
    79 €
    6,20 €/кг

    Šald. daržovės su višt. HORTEX MEXICAN, 450 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,87 €/кг

  • Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g
    2
    49 €
    2,57 €/кг
    "Без лактозы "

    Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена Без молока Органические продукты

    Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Krekeriai MINI GAIDELIS SŪRIS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/кг

    Krekeriai MINI GAIDELIS SŪRIS, 72 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,10 €/кг

  • Varškės sūrelis su mėlynėmis PASAKA, 20 %,40g

    Varškės sūrelis su mėlynėmis PASAKA, 20 %,40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g

    Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g
    1
    99 €
    11,06 €/кг

    Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/кг

    Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Ekol. ryžių gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l
    -25%
    1
    42 €
    1,42 €/л
    Органические продукты Подходит для веганов

    Ekol. ryžių gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

  • Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g
    2
    09 €
    4,64 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/кг

    Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Skanėstų lazdelės šunims SALLING, 360 g
    1
    65 €
    4,58 €/кг

    Skanėstų lazdelės šunims SALLING, 360 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g
    0
    79 €
    5,64 €/кг

    Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,50 €/кг

  • Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g
    1
    35 €
    21,43 €/кг

    Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 36,35 €/кг

  • Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml
    1
    35 €
    21,43 €/кг

    Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 36,35 €/кг

  • Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g
    1
    35 €
    27,00 €/кг

    Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 45,80 €/кг

  • Ančiuviai DONZELA, 80 g
    -30%
    2
    44 €
    30,50 €/кг

    Ančiuviai DONZELA, 80 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • Grybai ERINGI MINI, 100g

    Grybai ERINGI MINI, 100g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

  • Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g
    1
    39 €
    5,56 €/кг

    Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Griet., svog. sk. trašk. užk. ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/кг

    Griet., svog. sk. trašk. užk. ESTRELLA, 110 g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 18,64 €/кг

  • Jūros gėryb. kokteilis R SEAFOOD ASC,210/170g
    -40%
    2
    99 €
    17,59 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Jūros gėryb. kokteilis R SEAFOOD ASC,210/170g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,35 €/кг

Фильтр

Фильтр