Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Skystas skalb. ARIEL COLOR, 25 sk, 1,125 l
    7
    19 €
    6,39 €/л

    Skystas skalb. ARIEL COLOR, 25 sk, 1,125 l

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,77 €/л

  • Žuvies filė su sūriu RIMI, 300 g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Žuvies filė su sūriu RIMI, 300 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g
    2
    79 €
    23,85 €/кг

    Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,83 €/кг

  • Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    -30%
    2
    09 €
    20,90 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Pas. jogurtas GAMTOS ban., žem., 1,2 %, 900 g
    -25%
    1
    87 €
    2,08 €/кг

    Pas. jogurtas GAMTOS ban., žem., 1,2 %, 900 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,77 €/кг

  • Buitinės pirštinės CLERIT, M, 1 pora
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/шт.

    Buitinės pirštinės CLERIT, M, 1 pora

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Dž. spanguolės NATURFOOD, 100 g
    -40%
    0
    63 €
    6,30 €/кг

    Dž. spanguolės NATURFOOD, 100 g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Užkandis katėms SALLING, su lašiša, 50 g
    1
    09 €
    21,80 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Užkandis katėms SALLING, su lašiša, 50 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g
    2
    79 €
    8,72 €/кг

    Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Skystas muilas DOVE CARE & PROTECT, 500 ml
    2
    85 €
    5,70 €/л

    Skystas muilas DOVE CARE & PROTECT, 500 ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/л

  • Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 450 ml
    1
    99 €
    4,42 €/л

    Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 450 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/л

  • Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g
    1
    59 €
    20,38 €/кг

    Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,51 €/кг

  • Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g

    Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 18,78 €/кг

  • Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    22 €
    12,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 17,50 €/кг

  • Vaisių kokteilis GRANINI RED, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI RED, 250 ml

    1.83 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 
    7
    19 €
    0,60 €/шт.

    Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,67 €/шт.

  • Gr., laišk. česnakų sk. trašk. TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Gr., laišk. česnakų sk. trašk. TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g
    3
    22 €
    32,20 €/кг

    Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 42,90 €/кг

  • Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/кг

    Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/кг

    Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

  • Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g
    -40%
    0
    95 €
    3,80 €/кг

    Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Ekol. avižinė košė RŪDOLFS su kr., nuo 4 mėn.
    -30%
    1
    25 €
    11,36 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. avižinė košė RŪDOLFS su kr., nuo 4 mėn.

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    25 €
    8,33 €/кг

    Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 2 vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,50 €/шт.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 2 vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/шт.

  • Muilas ūdo medienos aromato MARGARITA, 300 ml
    4
    79 €
    15,97 €/л

    Muilas ūdo medienos aromato MARGARITA, 300 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/л

  • Kapų žvakės įdėklas BOLSIUS, 170 h, ST26
    2 и более
    -50%
    1
    74 €
    3,49 €
    1,74 €/шт.

    Kapų žvakės įdėklas BOLSIUS, 170 h, ST26

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g
    0
    95 €
    13,57 €/кг

    Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,71 €/кг

  • Šveitimo kempinės SALLING, 10 vnt.
    -50%
    0
    74 €
    0,07 €/шт.

    Šveitimo kempinės SALLING, 10 vnt.

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,15 €/шт.

  • Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Ekol. arbata ACALA MARGARITA STYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/л
    Органические продукты

    Ekol. arbata ACALA MARGARITA STYLE, 0,75 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. avižų trašk. aviet. HOLLE, 10 mėn., 30g
    -30%
    1
    18 €
    39,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. avižų trašk. aviet. HOLLE, 10 mėn., 30g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 56,33 €/кг

  • Baltym. batonėlis BAREBELL PEANUT CLOUD, 55 g
    2
    19 €
    39,82 €/кг

    Baltym. batonėlis BAREBELL PEANUT CLOUD, 55 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 59,82 €/кг

  • Ekol. ban. obuol. kriauš. tyrelė PONN, 110 g
    -30%
    1
    39 €
    12,64 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. ban. obuol. kriauš. tyrelė PONN, 110 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,09 €/кг

  • Vanilinis pudingas ALMA, 5,3 % rieb., 230 g

    Vanilinis pudingas ALMA, 5,3 % rieb., 230 g

    1.35 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Nealk. pus. saus. vynas ALITA CLASSIC, 0,75 l
    4
    49 €
    5,99 €/л

    Nealk. pus. saus. vynas ALITA CLASSIC, 0,75 l

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/л

  • Gazuotas gaivusis gėrimas RIMI COLA, 2 l
    1
    59 €
    0,80 €/л

    Gazuotas gaivusis gėrimas RIMI COLA, 2 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • M.papild.su sald.MOLLER'S JUNIOR OMEGA-3, 54g
    1+1
    20
    98 €
    0,23 €/шт.

    M.papild.su sald.MOLLER'S JUNIOR OMEGA-3, 54g

    20.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,47 €/шт.

Фильтр

Фильтр