Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Baltasis nealk. vaisių vynas VORUTA, 0,75 l
    3
    99 €
    5,32 €/л

    Baltasis nealk. vaisių vynas VORUTA, 0,75 l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,65 €/л

  • Šv. tep. sūris su žol. AMFORA, 23%rieb, 180g
    2
    19 €
    12,17 €/кг

    Šv. tep. sūris su žol. AMFORA, 23%rieb, 180g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt
    4
    43 €
    0,55 €/шт.

    Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,92 €/шт.

  • Ek. kukur. žied. užkandis ORGANIX, 6 mėn, 20g
    -30%
    1
    39 €
    69,50 €/кг
    Органические продукты

    Ek. kukur. žied. užkandis ORGANIX, 6 mėn, 20g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,50 €/кг

  • Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA,  120 ml/85g
    0
    53 €
    6,24 €/кг

    Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA, 120 ml/85g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g
    1
    55 €
    16,15 €/кг

    Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 23,44 €/кг

  • Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/кг

    Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml
    2
    79 €
    37,20 €/л

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Avižų gėr. ODDLYGOOD, kar. sk. UAT, 1 l
    Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Avižų gėr. ODDLYGOOD, kar. sk. UAT, 1 l

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su cit., 130g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su cit., 130g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g
    -25%
    1
    04 €
    7,43 €/кг

    Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Šald. žuvies filė porcijos NOWACO, 210 g, MSC
    -40%
    2
    21 €
    10,52 €/кг

    Šald. žuvies filė porcijos NOWACO, 210 g, MSC

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,57 €/кг

  • Gl. varšk. sūrelis su vanil. PASAKA, 21%, 40g

    Gl. varšk. sūrelis su vanil. PASAKA, 21%, 40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Drėgn. servetėlės PAMPERS SENSITIVE, 4x52 vnt
    7
    99 €
    0,04 €/шт.

    Drėgn. servetėlės PAMPERS SENSITIVE, 4x52 vnt

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,05 €/шт.

  • Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/кг

    Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/кг
    Без глютена

    Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/кг

    Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Rūkyt., džiov. saliamis SALLING, 200 g

    Rūkyt., džiov. saliamis SALLING, 200 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Ekol. košė su kr., abr. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė su kr., abr. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g
    1
    45 €
    3,62 €/кг

    Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g

    2.12 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Plikyti ryžiai RIMI, 400 g
    0
    88 €
    2,20 €/кг

    Plikyti ryžiai RIMI, 400 g

    1.27 € за шт.

    Цена за единицу: 3,17 €/кг

  • Avižų gėrimas kavai ODDLYGOOD BARISTA, 0,5 l
    Без глютена Подходит для веганов

    Avižų gėrimas kavai ODDLYGOOD BARISTA, 0,5 l

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 3,98 €/л

  • Putojanti arbata ACALA VOYAGE BLANC, 0,75 l
    9
    59 €
    12,79 €/л

    Putojanti arbata ACALA VOYAGE BLANC, 0,75 l

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,99 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Rožių puokštė RIMI, 9 vnt., 50 cm

    Rožių puokštė RIMI, 9 vnt., 50 cm

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    35 €
    4,38 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/кг
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.37 kg 0.37kg

  • Kilimų valymo putos VANISH 600ml
    5
    99 €
    9,98 €/л

    Kilimų valymo putos VANISH 600ml

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,82 €/л

  • Nealk.balt.vynas TORRES NATUREO MUSCAT, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/л

    Nealk.balt.vynas TORRES NATUREO MUSCAT, 0,75l

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/л

  • Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g
    -40%
    2
    18 €
    31,14 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g

    3.64 € за шт.

    Цена за единицу: 52,00 €/кг

  • Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    59 €
    17,95 €/кг

    Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g
    -40%
    5
    99 €
    29,95 €/кг

    Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,95 €/кг

  • Jogurtas be lakt. VALIO GEFILUS, 2,5 %, 380 g
    -25%
    1
    57 €
    4,13 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas be lakt. VALIO GEFILUS, 2,5 %, 380 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Nakt. kremo kaukė HYALURON SPECIALIST, 15 ml
    7
    19 €
    479,33 €/л

    Nakt. kremo kaukė HYALURON SPECIALIST, 15 ml

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 799,33 €/л

  • Katžolė DREAMIES, 6x60 g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Katžolė DREAMIES, 6x60 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    3.99 € за кг
    Обычная цена: 7,49 €

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.7 kg 1.7kg

  • Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Sūrios lazdelės RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūrios lazdelės RIMI, 150 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,27 €/кг

Фильтр

Фильтр