Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g
    -30%
    1
    39 €
    69,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,50 €/кг

  • WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 3x42g
    4
    49 €
    35,63 €/кг

    WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 3x42g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,44 €/кг

  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g
    3
    69 €
    35,48 €/кг

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 47,02 €/кг

  • Persik.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l
    1
    09 €
    2,18 €/л

    Persik.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g
    2
    89 €
    12,57 €/кг

    Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Vaisių kokteilis GRANINI YELLOW, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI YELLOW, 250 ml

    1.83 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Dėžė CURVER, 4,5L
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/шт.

    Dėžė CURVER, 4,5L

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Rankų muilas su migd. ekstrak. MARGARITA, 1l
    3
    89 €
    3,89 €/л

    Rankų muilas su migd. ekstrak. MARGARITA, 1l

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,89 €/л

  • Ekol. daržovių tyrelė su jautiena PONN, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. daržovių tyrelė su jautiena PONN, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g
    3
    91 €
    15,89 €/кг

    Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,72 €/кг

  • Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g
    -40%
    1
    16 €
    12,89 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g

    1.94 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/кг

  • Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    49 €
    17,96 €/л
    Органические продукты

    Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/л

  • Negaz.gaiv. obuolių skonio gėrimas RIMI, 1,5l
    0
    99 €
    0,66 €/л

    Negaz.gaiv. obuolių skonio gėrimas RIMI, 1,5l

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,86 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g
    -30%
    4
    19 €
    26,19 €/кг

    Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,44 €/кг

  • Ėdalas katėms GOURMET GOLD SUCCULENT, 4 x 85g
    2
    99 €
    8,79 €/кг

    Ėdalas katėms GOURMET GOLD SUCCULENT, 4 x 85g

    3.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,03 €/кг

  • Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 60 sk., 3 l
    11
    79 €
    3,93 €/л

    Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 60 sk., 3 l

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,66 €/л

  • Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 60 sk., 3 l
    11
    79 €
    3,93 €/л

    Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 60 sk., 3 l

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,66 €/л

  • Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Kačių ėd. PURINA ONE DIFFICULT APPETITE,4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Kačių ėd. PURINA ONE DIFFICULT APPETITE,4x85g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/кг

    Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/кг

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Valg. ledai su vyšn. ir gr. MAGNUM, 85ml/71g
    1
    49 €
    20,99 €/кг

    Valg. ledai su vyšn. ir gr. MAGNUM, 85ml/71g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 40,70 €/кг

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml
    3
    69 €
    14,76 €/л

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/л

  • Vienkart. nosinaitės RIMI, 3 sl., 1 vnt
    -50%
    0
    06 €
    0,06 €/шт.

    Vienkart. nosinaitės RIMI, 3 sl., 1 vnt

    0.13 € за шт.

    Цена за единицу: 0,13 €/шт.

  • Ekol. ob. br. bur. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. ob. br. bur. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g
    1
    75 €
    10,00 €/кг

    Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 14,57 €/кг

  • Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su višt., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE katėms su višt., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g
    2
    79 €
    9,96 €/кг

    Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,25 €/кг

  • Knyga PENKIOS MEILĖS KALBOS, DOVANINIS
    -40%
    10
    79 €
    10,79 €/шт.

    Knyga PENKIOS MEILĖS KALBOS, DOVANINIS

    17.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,99 €/шт.

  • Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g
    -25%
    0
    74 €
    3,70 €/кг

    Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Nealk. vynas TORRES NATUREO ROSE, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/л

    Nealk. vynas TORRES NATUREO ROSE, 0,75l

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/л

  • Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g
    -30%
    0
    73 €
    4,17 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Ekol. daržovių tyrelė su vištiena PONN, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. daržovių tyrelė su vištiena PONN, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Ekol. brašk. ban. ob. av. tyrelė PONN, 110 g
    -30%
    1
    39 €
    12,64 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. brašk. ban. ob. av. tyrelė PONN, 110 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,09 €/кг

  • Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Drėkin.naktinio kremo kaukė Hyaluron
    6
    99 €
    139,80 €/л

    Drėkin.naktinio kremo kaukė Hyaluron

    11.79 € за шт.

    Цена за единицу: 235,80 €/л

  • Nealk.vyn.RUPPERTSBERGER ZERO RIESLING, 0,75l
    5
    49 €
    7,32 €/л

    Nealk.vyn.RUPPERTSBERGER ZERO RIESLING, 0,75l

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/л

  • Nealk.putoj.pusiau sausas vynas BOSCA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/л

    Nealk.putoj.pusiau sausas vynas BOSCA, 0,75l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,65 €/л

Фильтр

Фильтр