Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g

    Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g
    -40%
    1
    55 €
    15,50 €/кг

    Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g
    -40%
    1
    85 €
    6,17 €/кг

    Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,30 €/кг

  • Jogurtas mėlyn. GRAIKIŠKA AMFORA, 2,4%, 500 g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/кг

    Jogurtas mėlyn. GRAIKIŠKA AMFORA, 2,4%, 500 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Datulės su pien. šok. RIMI, 100g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/кг

    Datulės su pien. šok. RIMI, 100g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 30,90 €/кг

  • Muilas sandalmedžio aromato MARGARITA, 300 ml
    4
    79 €
    15,97 €/л

    Muilas sandalmedžio aromato MARGARITA, 300 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/л

  • J. šokoladas RŪTA su j. serb., l. rieš., 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/кг

    J. šokoladas RŪTA su j. serb., l. rieš., 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Ekol. glotn. su ob., slyv. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., slyv. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g
    1
    69 €
    24,14 €/кг

    Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 41,29 €/кг

  • Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g
    1
    59 €
    18,93 €/кг

    Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,69 €/кг

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g
    3
    99 €
    14,78 €/кг

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,48 €/кг

  • J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g
    -40%
    2
    39 €
    26,56 €/кг

    J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Pl.šamp.GARNIER FRUCTIS GOOD BYE DAMAG.,400ml
    5
    09 €
    12,72 €/л

    Pl.šamp.GARNIER FRUCTIS GOOD BYE DAMAG.,400ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,47 €/л

  • Ind. nuosėd. valikl. FINISH DISHWASHER, 3vnt.
    5
    99 €
    2,00 €/шт.

    Ind. nuosėd. valikl. FINISH DISHWASHER, 3vnt.

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,66 €/шт.

  • Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g
    2
    29 €
    9,96 €/кг

    Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,04 €/кг

  • Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g
    6
    99 €
    0,44 €/шт.

    Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g

    10.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,63 €/шт.

  • Neal.putojantis vynas BOSCA ANNIVERSARY,0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/л

    Neal.putojantis vynas BOSCA ANNIVERSARY,0,75l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,65 €/л

  • GINTARINIAI makaronai, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/кг

    GINTARINIAI makaronai, 400 g

    0.98 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/кг

  • Ekol. mėlyn. obuol. tyrelė PONN, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    22 €
    12,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. mėlyn. obuol. tyrelė PONN, 4 mėn, 100 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 17,50 €/кг

  • Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g
    2
    79 €
    19,65 €/кг

    Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,58 €/кг

  • Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g
    -40%
    1
    19 €
    14,88 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g
    6
    99 €
    0,44 €/шт.

    Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,62 €/шт.

  • Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt
    3
    79 €
    0,38 €/шт.

    Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC ADULT, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC ADULT, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, M
    -50%
    1
    22 €
    1,22 €/шт.

    Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, M

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/шт.

  • Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 11,81 €/кг

  • Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g
    0
    31 €
    10,33 €/кг

    Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g
    1
    39 €
    7,32 €/кг
    Органические продукты

    Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,42 €/кг

  • Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/кг

    Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g
    2
    35 €
    9,40 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Sėklų miš. su braškėmis BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    -40%
    1
    97 €
    13,13 €/кг

    Sėklų miš. su braškėmis BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/кг

    Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g
    1
    89 €
    9,22 €/кг

    Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,66 €/кг

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY CARAMEL, 130g
    Без глютена Подходит для веганов

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY CARAMEL, 130g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 9,15 €/кг

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su menk., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE katėms su menk., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g
    1+1
    0
    95 €
    8,00 €/кг

    Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Jogurtas A2, be lakt. su vit., 2,5 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/кг

    Jogurtas A2, be lakt. su vit., 2,5 %, 180 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/л
    Органические продукты

    Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр