Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/кг

    Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,62 €/кг

  • Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/кг

    Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,52 €/кг

  • Ekol. košė su aviet., ob. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė su aviet., ob. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 1 l
    1
    59 €
    1,59 €/л
    Органические продукты

    Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 1 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    15 €
    2,87 €/кг

    Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.66 € за шт.

    Цена за единицу: 4,15 €/кг

  • Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g
    -40%
    2
    39 €
    39,83 €/кг

    Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,50 €/кг

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.8-05
    6
    29 €
    6,29 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.8-05

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/шт.

  • Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g
    7
    99 €
    24,58 €/кг

    Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 32,28 €/кг

  • Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 240 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g
    2
    19 €
    14,60 €/кг

    Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Jogurtas su juod. serb., granola BAKOMA, 230g
    -25%
    1
    49 €
    6,48 €/кг

    Jogurtas su juod. serb., granola BAKOMA, 230g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/кг

  • Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g
    3
    19 €
    13,87 €/кг

    Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Nealk. putojantis vynas MIONETTO, 0,75 l
    5
    99 €
    7,99 €/л

    Nealk. putojantis vynas MIONETTO, 0,75 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/л

  • Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 400ml
    3
    69 €
    9,22 €/л

    Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 400ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/л

  • Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BROWN,75ml
    7
    49 €
    99,87 €/л

    Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BROWN,75ml

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 143,87 €/л

  • Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g
    -40%
    2
    09 €
    13,93 €/кг

    Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,27 €/кг

  • Burnos skal.sk.SENSODYNE COOL MINT,500ml
    6
    69 €
    13,38 €/л

    Burnos skal.sk.SENSODYNE COOL MINT,500ml

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,58 €/л

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 10-13
    5
    79 €
    5,79 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 10-13

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 4-1
    5
    79 €
    5,79 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 4-1

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 5-8
    5
    79 €
    5,79 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 5-8

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g
    1
    49 €
    4,66 €/кг

    SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,84 €/кг

  • Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g
    2
    99 €
    4,98 €/кг

    Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g
    1
    39 €
    4,41 €/кг

    SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,32 €/кг

  • Virta dešra su lašinukais EKSTRA, a.r. 340g

    Virta dešra su lašinukais EKSTRA, a.r. 340g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Higien. įklotai CAREFREE LONG LIGHT, 40vnt.
    3
    79 €
    0,09 €/шт.

    Higien. įklotai CAREFREE LONG LIGHT, 40vnt.

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,14 €/шт.

  • Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g
    8
    81 €
    23,18 €/кг

    Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g

    12.69 € за шт.

    Цена за единицу: 33,39 €/кг

  • Veido kremas su kolagenu MARGARITA, 50ml
    3
    99 €
    79,80 €/л

    Veido kremas su kolagenu MARGARITA, 50ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,80 €/л

  • Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g
    0
    60 €
    19,35 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 24,19 €/кг

  • Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг
    Подходит для веганов

    Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Gazuotas gėrimas SP LIMONATA NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gazuotas gėrimas SP LIMONATA NATURALI, 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g
    1
    65 €
    34,37 €/кг

    Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 55,21 €/кг

  • Kreminiai skanėstai su vištiena SHEBA, 4*12 g
    1
    65 €
    34,37 €/кг

    Kreminiai skanėstai su vištiena SHEBA, 4*12 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 47,71 €/кг

  • Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/кг
    Подходит для веганов

    Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/л
    Для лучшей жизни

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,99 €/л

  • Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g
    -40%
    2
    93 €
    14,65 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 24,45 €/кг

  • Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/кг

    Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,15 €/кг

  • Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/кг

    Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Skalbinių minkštiklis SALLING FRI, 1 l
    1
    79 €
    1,79 €/л

    Skalbinių minkštiklis SALLING FRI, 1 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/л

    Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр