Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

  • Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    0
    88 €
    2,20 €/кг

    Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € за шт.

    Цена за единицу: 3,17 €/кг

  • Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g
    2
    09 €
    5,22 €/кг

    Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g
    0
    97 €
    12,93 €/кг

    Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,53 €/кг

  • Higieniniai įklotai CAREFREE FREXI, 56 vnt.
    3
    29 €
    0,06 €/шт.

    Higieniniai įklotai CAREFREE FREXI, 56 vnt.

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Putojantis nealk.saldus vynas TORLEY, 0,75l
    3
    79 €
    5,05 €/л

    Putojantis nealk.saldus vynas TORLEY, 0,75l

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/л

  • Indų plovimo putos TRI-BIO, 0,3L
    3
    49 €
    11,63 €/л

    Indų plovimo putos TRI-BIO, 0,3L

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/л

  • Pikantiškas SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/кг

    Pikantiškas SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Dantų šep.PARODONTAX COM.PROT.EXT.SOFT, 1vnt.
    3
    59 €
    3,59 €/шт.

    Dantų šep.PARODONTAX COM.PROT.EXT.SOFT, 1vnt.

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/шт.

  • Nealk. putojantis vynas BOSCA TOSELLI, 0,75l
    4
    99 €
    6,65 €/л

    Nealk. putojantis vynas BOSCA TOSELLI, 0,75l

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Dantų šep.PARODONTAX GEN.CL.EXTRA SOFT,1vnt.
    3
    39 €
    3,39 €/шт.

    Dantų šep.PARODONTAX GEN.CL.EXTRA SOFT,1vnt.

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,49 €/шт.

  • Nefiltruota gira SMETONIŠKA, 2 l
    1
    35 €
    0,68 €/л

    Nefiltruota gira SMETONIŠKA, 2 l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,15 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Juod. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/кг

    Juod. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 100 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 62,90 €/кг

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE 8-60
    6
    29 €
    6,29 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE 8-60

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/шт.

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.2-10
    6
    29 €
    6,29 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.2-10

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/шт.

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.3-10
    6
    29 €
    6,29 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.3-10

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/шт.

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.4-86
    6
    29 €
    6,29 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.4-86

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/шт.

  • Vyriška dušo želė FA COOL EXTREME, 250ml
    2
    85 €
    11,40 €/л

    Vyriška dušo želė FA COOL EXTREME, 250ml

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/л

  • Ind. gaiviklis FINISH CITRO FRESH 2IN1, 1vnt.
    4
    19 €
    4,19 €/шт.

    Ind. gaiviklis FINISH CITRO FRESH 2IN1, 1vnt.

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,59 €/шт.

  • Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml
    6
    69 €
    89,20 €/л

    Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 115,87 €/л

  • Gelis švelninantis įkandimus BROS, 35 ml

    Gelis švelninantis įkandimus BROS, 35 ml

    2.96 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 84,57 €/л

  • Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g
    -25%
    0
    74 €
    3,70 €/кг

    Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Slyvų nektaras RIMI, 1 l
    2
    25 €
    2,25 €/л

    Slyvų nektaras RIMI, 1 l

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,85 €/л

  • Norm.pl. šampūnas GARNIER FRUCTIS 2IN1, 400ml
    5
    09 €
    12,72 €/л

    Norm.pl. šampūnas GARNIER FRUCTIS 2IN1, 400ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,47 €/л

  • Pl.šamp., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 400ml
    5
    09 €
    12,72 €/л

    Pl.šamp., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 400ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,47 €/л

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg

    11.29 € за кг

    Цена за единицу: 11,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Drėkin.dieninis kremas Hyaluron SPF 20
    7
    64 €
    152,80 €/л

    Drėkin.dieninis kremas Hyaluron SPF 20

    12.79 € за шт.

    Цена за единицу: 255,80 €/л

  • Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    1.83 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g
    -40%
    0
    71 €
    7,10 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g
    -30%
    1
    88 €
    6,27 €/кг

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € за шт.

    Цена за единицу: 12,87 €/кг

  • Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/кг

    Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Šaldyti žuvų piršteliai VIČI, 250 g
    -40%
    1
    31 €
    5,24 €/кг

    Šaldyti žuvų piršteliai VIČI, 250 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g
    -40%
    3
    47 €
    6,94 €/кг

    Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Sūr.sk.kukurūzų traškučiai DORITOS, 180g
    1
    99 €
    11,06 €/кг

    Sūr.sk.kukurūzų traškučiai DORITOS, 180g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Lyd. kremas PANEMUNĖS PIEVOS, 22 %, 160 g

    Lyd. kremas PANEMUNĖS PIEVOS, 22 %, 160 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Midijų mėsa RSEAFOOD, ASC, 300 / 500, 180 g
    -40%
    1
    79 €
    9,94 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Midijų mėsa RSEAFOOD, ASC, 300 / 500, 180 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Vanilės sk. avižų gėrimas ODDLYGOOD UAT, 1 l
    Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Vanilės sk. avižų gėrimas ODDLYGOOD UAT, 1 l

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 2,69 €/л

  • Jogurtas KARUMS su aviet. ir dribsn., 350 g
    -25%
    1
    34 €
    3,83 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas KARUMS su aviet. ir dribsn., 350 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,11 €/кг

  • Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

Фильтр

Фильтр