Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AAA, 8vnt
    4
    19 €
    0,52 €/шт.

    Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AAA, 8vnt

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,87 €/шт.

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA  ORO, 500 g
    9
    49 €
    18,98 €/кг

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    19.49 € за шт.

    Цена за единицу: 38,98 €/кг

  • Jogurtas su vyšn., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    -25%
    0
    86 €
    4,30 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Jogurtas su vyšn., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,75 €/кг

  • Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g
    1
    79 €
    8,95 €/кг

    Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g
    2
    79 €
    11,16 €/кг

    Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Studentų maistas RIMI, 150g
    -40%
    1
    53 €
    10,20 €/кг

    Studentų maistas RIMI, 150g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g
    -30%
    1
    53 €
    35,58 €/кг

    Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 50,93 €/кг

  • Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    19 €
    16,76 €/л
    Органические продукты

    Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,76 €/л

  • Nealkoholinis alus CLAUSTHALER, 0,5 l
    1
    09 €
    2,18 €/л

    Nealkoholinis alus CLAUSTHALER, 0,5 l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Lakštinė paakių kaukė GARNIER
    1
    75 €
    1,75 €/шт.

    Lakštinė paakių kaukė GARNIER

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.
    2
    05 €
    2,05 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/шт.

  • Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g

    Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/л

    Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/л

  • Plaukų purškiklis SYOSS KERATIN HEAT, 200 ml
    5
    79 €
    28,95 €/л

    Plaukų purškiklis SYOSS KERATIN HEAT, 200 ml

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 41,45 €/л

  • Drėk. kaukė Garnier SN Hyal. Alavijo 32g
    2
    46 €
    2,46 €/шт.

    Drėk. kaukė Garnier SN Hyal. Alavijo 32g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g
    -40%
    1
    16 €
    12,89 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g

    1.94 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/кг

  • Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH D.BROWN,75ml
    7
    49 €
    99,87 €/л

    Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH D.BROWN,75ml

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 143,87 €/л

  • Saldainiai RAFFAELLO, 260g
    6
    73 €
    25,88 €/кг

    Saldainiai RAFFAELLO, 260g

    8.45 € за шт.

    Цена за единицу: 32,50 €/кг

  • Dėmių valiklis VANISH Gold Pre-Treat, 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/л

    Dėmių valiklis VANISH Gold Pre-Treat, 200ml

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 30,95 €/л

  • Žalioji arbata SIDABRINIS JUNANIS, 80 g
    -40%
    1
    31 €
    16,38 €/кг

    Žalioji arbata SIDABRINIS JUNANIS, 80 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,38 €/кг

  • Plaukų lakas SYOSS CERAMIDE, 250 ml
    5
    79 €
    23,16 €/л

    Plaukų lakas SYOSS CERAMIDE, 250 ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 32,76 €/л

  • Vanilės skonio mini vafliai SELGA, 250 g
    2
    25 €
    9,00 €/кг

    Vanilės skonio mini vafliai SELGA, 250 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g
    3
    49 €
    9,31 €/кг

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Arbata SELECTION BY RIMI GUNPOWDER, 90 g
    -40%
    2
    39 €
    26,56 €/кг

    Arbata SELECTION BY RIMI GUNPOWDER, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g

    Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 5,15 €/кг

  • Mot.puršk.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,150ml
    3
    29 €
    21,93 €/л

    Mot.puršk.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,150ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/л

  • Mot.puršk.dezodor., FA PINK PASSION, 150ml
    3
    29 €
    21,93 €/л

    Mot.puršk.dezodor., FA PINK PASSION, 150ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/л

  • Nealk.gaz.put.saldus vynas ALITA LIVI, 0,75l
    4
    49 €
    5,99 €/л

    Nealk.gaz.put.saldus vynas ALITA LIVI, 0,75l

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/л

  • Paakių kremas su alavijais MARGARITA, 15ml
    3
    69 €
    246,00 €/л

    Paakių kremas su alavijais MARGARITA, 15ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 312,67 €/л

  • Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g

    Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 6,65 €/кг

  • Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg
    -30%
    9
    79 €
    9,79 €/кг

    Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g
    -30%
    2
    51 €
    7,84 €/кг

    Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Sūdyta BAJORIŠKA ORIGINALI silkių filė, 320 g
    -30%
    2
    51 €
    7,84 €/кг

    Sūdyta BAJORIŠKA ORIGINALI silkių filė, 320 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai aliejuje ZIGMAS, 210 g
    -30%
    1
    74 €
    8,29 €/кг

    Silkių filė gabaliukai aliejuje ZIGMAS, 210 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,86 €/кг

  • Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g
    1
    49 €
    8,51 €/кг

    Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,23 €/кг

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/кг

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/кг

    Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,33 €/кг

  • Žuvų filė kepsneliai VICI PREMIUM, 400 g
    -40%
    4
    19 €
    10,47 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Žuvų filė kepsneliai VICI PREMIUM, 400 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,47 €/кг

  • Ekol. vaisių tyrelė RŪDOLFS su jog. nuo 6 mėn
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. vaisių tyrelė RŪDOLFS su jog. nuo 6 mėn

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Jogurtas su mang., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    -25%
    0
    86 €
    4,30 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Jogurtas su mang., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,75 €/кг

Фильтр

Фильтр