Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g
    2
    65 €
    10,60 €/кг

    Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Ekol. bat. HIPP BIO su ban. ir vyš. jog. 23 g
    -30%
    1
    36 €
    59,13 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. bat. HIPP BIO su ban. ir vyš. jog. 23 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 84,78 €/кг

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 2,24 €/кг

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 8-7
    5
    79 €
    5,79 €/шт.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 8-7

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/шт.

  • Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g
    1
    39 €
    11,58 €/кг

    Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 19,58 €/кг

  • Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml
    4
    79 €
    9,58 €/л

    Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,78 €/л

  • Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA, 0,5l
    1
    99 €
    3,98 €/л
    Органические продукты

    Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA, 0,5l

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Dantų šep.SENSODYNE Complete Soft,1vnt
    4
    09 €
    4,09 €/шт.

    Dantų šep.SENSODYNE Complete Soft,1vnt

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/шт.

  • Repelentas (uod,erk,maš) ZY-ZY MIX, 150 ml

    Repelentas (uod,erk,maš) ZY-ZY MIX, 150 ml

    3.23 € за шт.
    Обычная цена: 4,89 €

    Цена за единицу: 32,30 €/кг

  • Džiovintos datulės be kauliukų Awake 150g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Džiovintos datulės be kauliukų Awake 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Brokolių tyrė HIPP su triušiena, 8+ m., 220 g
    -30%
    1
    95 €
    8,86 €/кг

    Brokolių tyrė HIPP su triušiena, 8+ m., 220 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,68 €/кг

  • Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g
    0
    40 €
    40,00 €/кг

    Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g

    0.68 € за шт.

    Цена за единицу: 68,00 €/кг

  • Karštai rūkyta vilkžuvė, 1 kg
    -30%
    11
    19 €
    11,19 €/кг
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkyta vilkžuvė, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Kav. kap. DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO, 100 g
    5
    81 €
    0,36 €/шт.

    Kav. kap. DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO, 100 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/шт.

  • Šunų skanėstas PEDIGREE MULTI BISCROK, 200 g
    1
    36 €
    6,80 €/кг

    Šunų skanėstas PEDIGREE MULTI BISCROK, 200 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,45 €/кг

  • Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g
    2
    05 €
    15,19 €/кг

    Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Šald. blyšk. krevetės R SEAFOOD, 16/20, 300 g
    -40%
    7
    79 €
    25,97 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Šald. blyšk. krevetės R SEAFOOD, 16/20, 300 g

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 43,30 €/кг

  • Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg
    9
    99 €
    9,99 €/кг

    Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 0 (N2)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 0 (N2)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 1 - 0 (N1)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 1 - 0 (N1)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 8 - 0 (N7)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 8 - 0 (N7)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 6 - 88 (RI5)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 6 - 88 (RI5)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 68 (R2)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 68 (R2)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Pl. dažai INTENSIVE COLOR CREME, spalva 10-19
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Pl. dažai INTENSIVE COLOR CREME, spalva 10-19

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Pl. dažai INTENSIVE COLOR CREME, spalva 12-21
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Pl. dažai INTENSIVE COLOR CREME, spalva 12-21

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 0 - 00 (E20)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 0 - 00 (E20)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 4 - 0 (N3)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 4 - 0 (N3)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 9,5 - 1 (C9)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 9,5 - 1 (C9)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Citrinų skonio gaivusis gėrimas NESTEA, 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/л

    Citrinų skonio gaivusis gėrimas NESTEA, 1,5l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,53 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Atlant. silkių filė su priesk. aliejuje, 1 kg
    -30%
    8
    67 €
    8,67 €/кг

    Atlant. silkių filė su priesk. aliejuje, 1 kg

    12.39 € за кг

    Цена за единицу: 12,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.1 kg 0.1kg

  • Žalioji arbata su ženšeniu ir citrina, 80 g
    -40%
    1
    55 €
    19,38 €/кг

    Žalioji arbata su ženšeniu ir citrina, 80 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/кг

    SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Skrud. ir sūdytos moliūgų sėklos MOGYI, 50 g
    -40%
    1
    07 €
    21,40 €/кг

    Skrud. ir sūdytos moliūgų sėklos MOGYI, 50 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g
    1
    19 €
    13,22 €/кг

    Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Skal. sk. Parodontax DailyFreshMint 500ml
    6
    39 €
    12,78 €/л

    Skal. sk. Parodontax DailyFreshMint 500ml

    8.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,78 €/л

  • Parūk. kalakuto krūtinėlė ARVI KALAKUTAI, 1kg

    Parūk. kalakuto krūtinėlė ARVI KALAKUTAI, 1kg

    16.99 € за кг
    Обычная цена: 21,49 €

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/кг

    Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 18,64 €/кг

  • Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    2
    49 €
    7,55 €/кг

    Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,88 €/кг

  • Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

Фильтр

Фильтр