Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Gaz.gėrimas su cit.pipirm. SP NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz.gėrimas su cit.pipirm. SP NATURALI, 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Šiukšlių maišai, aromat. CLERIT, 35 l, 20 vnt
    -50%
    0
    99 €
    0,05 €/шт.

    Šiukšlių maišai, aromat. CLERIT, 35 l, 20 vnt

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/кг

    Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g

    13.49 € за шт.

    Цена за единицу: 53,96 €/кг

  • Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Virt.plov. kempinės VIGO! PREMIUM, 10vnt
    -50%
    0
    99 €
    0,10 €/шт.

    Virt.plov. kempinės VIGO! PREMIUM, 10vnt

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    55 €
    1,94 €/кг

    Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,81 €/кг

  • Vegan. užpilas SALLING VEGGIE paster., 150 g
    Подходит для веганов

    Vegan. užpilas SALLING VEGGIE paster., 150 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g

    Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,63 €/кг

  • Kakav. saus. su vanil. įd. OREO VANIL., 154 g
    1
    81 €
    11,75 €/кг

    Kakav. saus. su vanil. įd. OREO VANIL., 154 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Apvaliagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g
    1
    75 €
    2,19 €/кг

    Apvaliagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g

    2.54 € за шт.

    Цена за единицу: 3,17 €/кг

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 65 (W2)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 65 (W2)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 7 - 0 (N6)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 7 - 0 (N6)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,08 €/кг

  • Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,08 €/кг

  • Nealk.pus.sald.juod.serb.vynas VORUTA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/л

    Nealk.pus.sald.juod.serb.vynas VORUTA, 0,75l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,65 €/л

  • Atl. lašišų filė aštriame padaže RIMI, 170 g

    Atl. lašišų filė aštriame padaže RIMI, 170 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 13,47 €/кг

  • Jogurtas su man.,ban., čija GEFILUS,2,2%,380g
    -25%
    1
    57 €
    4,13 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas su man.,ban., čija GEFILUS,2,2%,380g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Veido kremas NIVEA MEN ORIGINALS, 50 ml
    7
    29 €
    145,80 €/л

    Veido kremas NIVEA MEN ORIGINALS, 50 ml

    9.79 € за шт.

    Цена за единицу: 195,80 €/л

  • Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Alyvuogių aliejus RIMI MILD TASTE, 500ml
    4
    39 €
    8,78 €/л

    Alyvuogių aliejus RIMI MILD TASTE, 500ml

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/л

  • Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g
    -40%
    1
    79 €
    9,42 €/кг

    Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g
    -40%
    1
    79 €
    9,42 €/кг

    Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Ekol. košė obuol. saus. HIPPBIO, 4 mėn, 190 g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. košė obuol. saus. HIPPBIO, 4 mėn, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 2
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/шт.

    Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 2

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/шт.

  • Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    41 €
    2,73 €/кг

    Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 150g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,60 €/кг

  • Silkių filė aliej. su dūmo ar. ZIGMAS, 240 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Silkių filė aliej. su dūmo ar. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Mot.rutul.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,50ml
    3
    29 €
    65,80 €/л

    Mot.rutul.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,50ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,80 €/л

  • Meksikietiškos tuno salotos CALVO, 150 g
    2
    19 €
    14,60 €/кг

    Meksikietiškos tuno salotos CALVO, 150 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g
    -40%
    0
    89 €
    8,90 €/кг

    Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Šaltai rūk. KREKENAVOS SKILANDINĖ dešra, 350g
    3
    99 €
    11,40 €/кг

    Šaltai rūk. KREKENAVOS SKILANDINĖ dešra, 350g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,11 €/кг

  • Negazuotas gėrimas VITAMIN WELL Reload, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л

    Negazuotas gėrimas VITAMIN WELL Reload, 500ml

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,58 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g
    2
    79 €
    82,06 €/кг

    Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 117,35 €/кг

  • Vytinta BAJORŲ dešra, a.r., 200 g
    2
    99 €
    14,95 €/кг

    Vytinta BAJORŲ dešra, a.r., 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Veido kremas KILIG WOMAN VITAMIN C, 50ml
    7
    79 €
    155,80 €/л

    Veido kremas KILIG WOMAN VITAMIN C, 50ml

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 259,80 €/л

  • Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g
    0
    60 €
    20,00 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/кг

    Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 20 sk., 1 l
    4
    79 €
    4,79 €/л

    Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 20 sk., 1 l

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,29 €/л

  • Vytinta BAJORŲ dešra, a. r., 100 g
    1
    79 €
    17,90 €/кг

    Vytinta BAJORŲ dešra, a. r., 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

Фильтр

Фильтр