Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA su mėl., 3,1%, 150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA su mėl., 3,1%, 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Jogurt. su brašk., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    -25%
    0
    86 €
    4,30 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Jogurt. su brašk., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,75 €/кг

  • Ekol. avižų bat. su aviet. ob. ORGANIX, 23 g
    -30%
    1
    11 €
    48,26 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. avižų bat. su aviet. ob. ORGANIX, 23 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 69,13 €/кг

  • Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g
    0
    79 €
    3,16 €/кг

    Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Šampūnas Fructis Banana Hair Food 350ml
    6
    39 €
    18,26 €/л

    Šampūnas Fructis Banana Hair Food 350ml

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,54 €/л

  • Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 3
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/шт.

    Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 3

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/шт.

  • Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g
    -30%
    2
    37 €
    10,77 €/кг

    Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,41 €/кг

  • Neg.min. vanduo RASA LIGHT Active Life, 0,75l
    0
    59 €
    0,79 €/л

    Neg.min. vanduo RASA LIGHT Active Life, 0,75l

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Mot.rut. dezodorantas FA PINK PASSION, 50ml
    3
    29 €
    65,80 €/л

    Mot.rut. dezodorantas FA PINK PASSION, 50ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,80 €/л

  • Dušo želė FA Cacao&Coco Oil 250ml
    2
    85 €
    11,40 €/л

    Dušo želė FA Cacao&Coco Oil 250ml

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/л

  • Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g
    2
    69 €
    11,70 €/кг

    Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,52 €/кг

  • Saldainių rinkinys FERRERO COLLECTION, 172g
    7
    80 €
    45,35 €/кг

    Saldainių rinkinys FERRERO COLLECTION, 172g

    9.79 € за шт.

    Цена за единицу: 56,92 €/кг

  • Šokoladas LIETUVA, 42g
    2
    24 €
    53,33 €/кг

    Šokoladas LIETUVA, 42g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 71,19 €/кг

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,2d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/шт.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,2d.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 190/68 mm
    -30%
    4
    40 €
    4,40 €/шт.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 190/68 mm

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,29 €/шт.

  • BAJORIŠKA silkių filė su svogūnais EDEGA,320g
    -30%
    2
    44 €
    7,63 €/кг

    BAJORIŠKA silkių filė su svogūnais EDEGA,320g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,91 €/кг

  • Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/кг

    Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 100 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 62,90 €/кг

  • Hidrog.pleist.paak. su jūr.agur.ekst. 60 vnt.
    11
    79 €
    0,20 €/шт.

    Hidrog.pleist.paak. su jūr.agur.ekst. 60 vnt.

    17.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Hig. įklotai CAREFREE COTTON FRESH, 76vnt.
    4
    59 €
    0,06 €/шт.

    Hig. įklotai CAREFREE COTTON FRESH, 76vnt.

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Skystis nuo uodų,erkių BROS,50ml

    Skystis nuo uodų,erkių BROS,50ml

    2.30 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,30 €/шт.

  • Sūris GERMANTAS TILSIT, 45 % rieb. s.m. 150 g
    Без глютена "Без лактозы "

    Sūris GERMANTAS TILSIT, 45 % rieb. s.m. 150 g

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Balzamas SYOSS Colorist 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/л

    Balzamas SYOSS Colorist 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Dušo želė vyrams PALMOLIVE REFRESHING, 500 ml
    4
    19 €
    8,38 €/л

    Dušo želė vyrams PALMOLIVE REFRESHING, 500 ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/л

  • Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g
    -30%
    2
    06 €
    8,58 €/кг

    Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,29 €/кг

  • Dantų šepetėlis SENSODYNE SENS.&GUM SOFT,1vnt
    4
    09 €
    4,09 €/шт.

    Dantų šepetėlis SENSODYNE SENS.&GUM SOFT,1vnt

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/шт.

  • Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/кг

    Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Kiet. sūris DŽIUGAS, tark.s., 40% rieb., 100g
    Без глютена "Без лактозы "

    Kiet. sūris DŽIUGAS, tark.s., 40% rieb., 100g

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g
    1
    49 €
    4,66 €/кг

    SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,84 €/кг

  • SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g
    1
    49 €
    4,66 €/кг

    SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,84 €/кг

  • Riešutų ir razinų mišinys SEEBERGER, 150g
    -40%
    2
    63 €
    17,53 €/кг

    Riešutų ir razinų mišinys SEEBERGER, 150g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 29,27 €/кг

  • Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 0,5l
    1
    99 €
    3,98 €/л
    Органические продукты

    Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 0,5l

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Plaukų lakas SYOSS Keratin 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/л

    Plaukų lakas SYOSS Keratin 300ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,30 €/л

  • Nealk.putoj.pusiau saldus vynas BOSCA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/л

    Nealk.putoj.pusiau saldus vynas BOSCA, 0,75l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,65 €/л

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g
    6
    99 €
    0,87 €/шт.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g

    10.15 € за шт.

    Цена за единицу: 1,27 €/шт.

  • Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg
    -30%
    8
    53 €
    8,53 €/кг

    Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg

    12.19 € за кг

    Цена за единицу: 12,19 €/кг

  • Ekol. slyvų tyr. su linų sėm. MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. slyvų tyr. su linų sėm. MARMALUZI, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

Фильтр

Фильтр