Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    71,15 €/кг

    Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 118,85 €/кг

  • Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g
    -40%
    1
    67 €
    30,36 €/кг

    Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,73 €/кг

  • KILIG H intens. drėk. kr. saus. v. 50ml
    6
    47 €
    129,40 €/л

    KILIG H intens. drėk. kr. saus. v. 50ml

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 215,80 €/л

  • KILIG HYDR. intens. drėk.gel.paak.k., 15ml
    6
    47 €
    431,33 €/л

    KILIG HYDR. intens. drėk.gel.paak.k., 15ml

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 719,33 €/л

  • Dirbt. pieno mišinys HIPP COMBIOTIC 3, 500 g
    8
    73 €
    17,46 €/кг

    Dirbt. pieno mišinys HIPP COMBIOTIC 3, 500 g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,98 €/кг

  • Putos plaukams NIVEA VOLUME SENSATION, 150 ml
    4
    09 €
    27,27 €/л

    Putos plaukams NIVEA VOLUME SENSATION, 150 ml

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 50,60 €/л

  • Veido kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml
    6
    39 €
    127,80 €/л

    Veido kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 159,80 €/л

  • Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g
    1
    35 €
    18,00 €/кг

    Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,53 €/кг

  • Šampūnas SCHAUMA CHAMOMILLE, 400 ml
    3
    79 €
    9,47 €/л

    Šampūnas SCHAUMA CHAMOMILLE, 400 ml

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,22 €/л

  • Plaukų putos SYOSS VOLUME LIFT, 250 ml
    5
    69 €
    22,76 €/л

    Plaukų putos SYOSS VOLUME LIFT, 250 ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 32,76 €/л

  • Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g
    -30%
    2
    86 €
    8,17 €/кг

    Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,69 €/кг

  • Higieniniai įklotai CAREFREE, 76vnt.
    4
    59 €
    0,06 €/шт.

    Higieniniai įklotai CAREFREE, 76vnt.

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Dušo žėlė FA FIJI DREAM, 400ml
    3
    11 €
    7,77 €/л

    Dušo žėlė FA FIJI DREAM, 400ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/л

  • Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g
    2
    29 €
    4,87 €/кг

    Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Šokol. ir riešut. sk. pudingas ALMA,5,4%,230g

    Šokol. ir riešut. sk. pudingas ALMA,5,4%,230g

    1.35 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Šunų ėd. Cesar jaut. darž. drebučiuose 4x100g
    2
    69 €
    6,72 €/кг

    Šunų ėd. Cesar jaut. darž. drebučiuose 4x100g

    3.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • Latekso pirštinės SPONTEX, L, AW26
    -50%
    1
    24 €
    1,24 €/шт.

    Latekso pirštinės SPONTEX, L, AW26

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/шт.

  • Daržovės tešloje EPIC SPRING ROLLS, 900g
    5
    34 €
    5,93 €/кг

    Daržovės tešloje EPIC SPRING ROLLS, 900g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Indap. nuosėdų valiklis FINISH HYGIENE, 250ml
    5
    99 €
    23,96 €/л

    Indap. nuosėdų valiklis FINISH HYGIENE, 250ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,96 €/л

  • Citrinų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Citrinų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,46 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Citrusų sk.žal.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Citrusų sk.žal.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,46 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Minkšta antienos filė šunims AKINU, 75 g
    1
    85 €
    24,67 €/кг

    Minkšta antienos filė šunims AKINU, 75 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 27,87 €/кг

  • Vištienos sultinys MAGGI, 160 g
    1
    55 €
    9,69 €/кг

    Vištienos sultinys MAGGI, 160 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,19 €/кг

  • Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/кг

    Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Šiukšlių maišai su virvele 35L, 20 vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,05 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Šiukšlių maišai su virvele 35L, 20 vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 20 vnt.
    -50%
    0
    74 €
    0,04 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 20 vnt.

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,07 €/шт.

  • Kr. katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg
    3
    99 €
    1,60 €/кг

    Kr. katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Silikon. kraik. katėms PET PERFECT, 10 l
    6
    99 €
    0,70 €/л

    Silikon. kraik. katėms PET PERFECT, 10 l

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,15 €/л

  • Pjaustytas pekino kopūstas  FIT & EASY, 200 g
    0
    79 €
    3,95 €/кг

    Pjaustytas pekino kopūstas FIT & EASY, 200 g

    0.93 € за шт.

    Цена за единицу: 4,65 €/кг

  • Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/кг

    Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 30,90 €/кг

  • Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/кг

    Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Šviežių kiauš. vafliai KUCHENMEISTER, 250 g
    Хорошая цена каждый день

    Šviežių kiauš. vafliai KUCHENMEISTER, 250 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g
    -30%
    3
    07 €
    30,70 €/кг

    Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml
    6
    49 €
    86,53 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 113,20 €/л

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, 150g
    -40%
    2
    27 €
    15,13 €/кг

    Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, 150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Persikų sk.juod.arb. gėrimas FUZE TEA, 500ml
    1
    19 €
    2,38 €/л

    Persikų sk.juod.arb. gėrimas FUZE TEA, 500ml

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,10 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/л

    Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,30 €/л

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g
    6
    99 €
    0,44 €/шт.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,62 €/шт.

  • Dušo želė NIVEA MEN SPORT, 250 ml
    3
    09 €
    12,36 €/л

    Dušo želė NIVEA MEN SPORT, 250 ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

Фильтр

Фильтр