Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/л

    Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,30 €/л

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g
    6
    99 €
    0,44 €/шт.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,62 €/шт.

  • Dušo želė NIVEA MEN SPORT, 250 ml
    3
    09 €
    12,36 €/л

    Dušo želė NIVEA MEN SPORT, 250 ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

  • Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг

    Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Puosel.jautr. akių mak. valiklis NIVEA, 125ml
    5
    99 €
    47,92 €/л

    Puosel.jautr. akių mak. valiklis NIVEA, 125ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 63,92 €/л

  • Rankų kremas NIVEA REPAIR CARE, 75 ml
    4
    49 €
    59,87 €/л

    Rankų kremas NIVEA REPAIR CARE, 75 ml

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 83,87 €/л

  • Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Vyriška dušo želė NIVEA MEN ENERGY, 500ml
    5
    39 €
    10,78 €/л

    Vyriška dušo želė NIVEA MEN ENERGY, 500ml

    7.25 € за шт.

    Цена за единицу: 14,50 €/л

  • Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g
    2
    05 €
    15,19 €/кг

    Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Jogurtas su aviet., melion. JO, 2,5 %, 900 g
    -25%
    2
    02 €
    2,24 €/кг

    Jogurtas su aviet., melion. JO, 2,5 %, 900 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Higien. įklotai CAREFREE PLUS LARGE, 20vnt.
    1
    99 €
    0,10 €/шт.

    Higien. įklotai CAREFREE PLUS LARGE, 20vnt.

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,14 €/шт.

  • Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    2
    29 €
    11,45 €/кг

    Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g
    4
    39 €
    17,56 €/кг

    Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,56 €/кг

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/кг

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g
    -30%
    3
    70 €
    14,80 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,16 €/кг

  • ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g
    -30%
    2
    86 €
    5,96 €/кг

    ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,52 €/кг

  • Jogurtas brašk., YUZU mand. GEFILUS,2,1%,380g
    -25%
    1
    57 €
    4,13 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas brašk., YUZU mand. GEFILUS,2,1%,380g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/кг

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,13 €/кг

  • Žalioji arbata RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/кг

    Žalioji arbata RIMI, 80 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,13 €/кг

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,4d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/шт.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,4d.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g
    3
    09 €
    18,07 €/кг

    Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 26,26 €/кг

  • Saldain. rinkinys PERGALĖ DARK CLASSIC, 171 g
    3
    09 €
    18,07 €/кг

    Saldain. rinkinys PERGALĖ DARK CLASSIC, 171 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 26,26 €/кг

  • Žaliosios sultys su avokad.SUN365,250 ml

    Žaliosios sultys su avokad.SUN365,250 ml

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,56 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g
    -40%
    5
    39 €
    35,93 €/кг

    Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,93 €/кг

  • Silkių filė su daržov. majon.pad. EGLUTĖ,300g
    -30%
    2
    09 €
    6,97 €/кг

    Silkių filė su daržov. majon.pad. EGLUTĖ,300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.
    -40%
    2
    99 €
    29,90 €/кг

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,90 €/кг

  • Hidrog. pleistrai paak. su kolagenu 60vnt.
    11
    79 €
    0,20 €/шт.

    Hidrog. pleistrai paak. su kolagenu 60vnt.

    17.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g
    3
    09 €
    15,45 €/кг

    Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Jogurtas ZOTT JOGOBELLA CLASSIC MIX, 150 g
    -25%
    0
    52 €
    3,47 €/кг

    Jogurtas ZOTT JOGOBELLA CLASSIC MIX, 150 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,60 €/кг

  • Hig.įkl., CAREFREE FLEXI FORM FRESH, 30vnt.
    2
    85 €
    0,10 €/шт.

    Hig.įkl., CAREFREE FLEXI FORM FRESH, 30vnt.

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,14 €/шт.

  • Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/кг

    Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,53 €/кг

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 80/68 mm
    -30%
    2
    23 €
    2,23 €/шт.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 80/68 mm

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/шт.

  • Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    99 €
    6,60 €/кг
    Для лучшей жизни

    Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g
    -40%
    1
    25 €
    31,25 €/кг

    Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 52,25 €/кг

  • Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su jaut. 85 g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su jaut. 85 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg
    4
    19 €
    4,19 €/кг

    Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g
    0
    47 €
    7,83 €/кг

    Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,83 €/кг

  • Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g
    -40%
    1
    67 €
    13,92 €/кг

    Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,25 €/кг

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn
    -30%
    1
    25 €
    11,36 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

Фильтр

Фильтр