Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šunų ėd. Cesar vištiena su darž. ragu 4x100g
    2
    69 €
    6,72 €/кг

    Šunų ėd. Cesar vištiena su darž. ragu 4x100g

    3.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • Baltieji grybai SHIMEJI, 150 g
    Для лучшей жизни

    Baltieji grybai SHIMEJI, 150 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g
    -40%
    1
    85 €
    26,43 €/кг

    Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 44,14 €/кг

  • Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 7,25 €/кг

  • Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g
    -40%
    2
    87 €
    114,80 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 191,60 €/кг

  • Balzamas po skut., NIVEA MEN ORIGINALS, 100ml
    9
    59 €
    95,90 €/л

    Balzamas po skut., NIVEA MEN ORIGINALS, 100ml

    12.79 € за шт.

    Цена за единицу: 127,90 €/л

  • Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 8 vnt.
    -30%
    3
    63 €
    3,63 €/шт.

    Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 8 vnt.

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,19 €/шт.

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK Bl.Cryst,85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/л

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK Bl.Cryst,85ml

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 117,53 €/л

  • MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g
    -30%
    2
    09 €
    7,74 €/кг

    MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,07 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g
    -30%
    2
    09 €
    6,97 €/кг

    Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Gaivusis gėrimas PEPSI, 1l
    0
    99 €
    0,99 €/л

    Gaivusis gėrimas PEPSI, 1l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g
    0
    40 €
    40,00 €/кг

    Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g

    0.68 € за шт.

    Цена за единицу: 68,00 €/кг

  • Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g
    4
    89 €
    24,45 €/кг

    Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Griet. jogurtas ALMA MUAH STRACCIATELLA, 380g

    Griet. jogurtas ALMA MUAH STRACCIATELLA, 380g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 4,61 €/кг

  • Dieninis veido kremas NIVEA VISAGE, 50ml
    11
    99 €
    239,80 €/л

    Dieninis veido kremas NIVEA VISAGE, 50ml

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 399,80 €/л

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 2 (A10)
    3
    51 €
    3,51 €/шт.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 2 (A10)

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Mėlynių uogienė KKF, 430 g
    5
    44 €
    12,65 €/кг

    Mėlynių uogienė KKF, 430 g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,12 €/кг

  • Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g
    1
    05 €
    21,00 €/кг

    Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g
    3
    19 €
    18,76 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 27,59 €/кг

  • Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Konserv. šunų ėdalas PEDIGREE JUNIOR, 4X100g
    1
    68 €
    4,20 €/кг

    Konserv. šunų ėdalas PEDIGREE JUNIOR, 4X100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g
    -40%
    3
    23 €
    64,60 €/кг

    J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 107,80 €/кг

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (mėlyni), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/кг

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (mėlyni), 10g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 175,00 €/кг

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (žali), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/кг

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (žali), 10g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 175,00 €/кг

  • Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt
    -40%
    2
    33 €
    64,72 €/кг

    Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 108,06 €/кг

  • Bananų nektaras RIMI, 1 l
    1
    79 €
    1,79 €/л

    Bananų nektaras RIMI, 1 l

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,25 €/л

  • Morkų sultys KADARBIKU, 500ml
    Для лучшей жизни

    Morkų sultys KADARBIKU, 500ml

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 3,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kūno kremas NIVEA, 100 ml
    3
    59 €
    35,90 €/л

    Kūno kremas NIVEA, 100 ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 48,90 €/л

  • Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g
    -30%
    1
    39 €
    69,50 €/кг
    Органические продукты

    Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,50 €/кг

  • Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26
    19
    99 €
    19,99 €/шт.

    Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,99 €/шт.

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    25 €
    11,36 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Jogurtas KARUMS su grūdais, be laktozės, 350g
    -25%
    1
    34 €
    3,83 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas KARUMS su grūdais, be laktozės, 350g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,11 €/кг

  • Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, but.
    0
    69 €
    1,38 €/л

    Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, but.

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Maitinamasis kremas Nivea Care 100ml
    4
    19 €
    41,90 €/л

    Maitinamasis kremas Nivea Care 100ml

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 56,90 €/л

  • Paakių kremas NIVEA VISAGE Q10, 15ml
    14
    99 €
    999,33 €/л

    Paakių kremas NIVEA VISAGE Q10, 15ml

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1332,67 €/л

  • Šokolado skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Šokolado skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Šunų žaislas AKINU LATEX, M-L, didel. šunims
    2
    69 €
    2,69 €/шт.

    Šunų žaislas AKINU LATEX, M-L, didel. šunims

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/шт.

  • Vyr.piešt. dezod. OLD SPICE CAPTAIN,85ml
    5
    69 €
    66,94 €/л

    Vyr.piešt. dezod. OLD SPICE CAPTAIN,85ml

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 91,65 €/л

  • Nealkoholinis raudonasis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/л

    Nealkoholinis raudonasis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/л

Фильтр

Фильтр