Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g
    -40%
    1
    79 €
    25,57 €/кг

    Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 42,71 €/кг

  • Krem. jogurtas su aviet. ir gran. BAKOMA,230g
    -25%
    1
    49 €
    6,48 €/кг

    Krem. jogurtas su aviet. ir gran. BAKOMA,230g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/кг

  • Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G
    -30%
    1
    57 €
    8,18 €/кг

    Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Arbata PUERO, 80 g
    -40%
    1
    55 €
    19,38 €/кг

    Arbata PUERO, 80 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g
    5
    81 €
    0,36 €/шт.

    Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/шт.

  • Bulvių košė su krapais MAGGI 5 MINUTES, 50g
    1
    05 €
    21,00 €/кг

    Bulvių košė su krapais MAGGI 5 MINUTES, 50g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75ml
    4
    59 €
    61,20 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 79,87 €/л

  • Kruasanas 7 DAYS, su van., vyš. sk. įd. 60 g
    1+1
    0
    95 €
    8,00 €/кг

    Kruasanas 7 DAYS, su van., vyš. sk. įd. 60 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 5d.
    -40%
    3
    89 €
    3,89 €/шт.

    Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 5d.

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,49 €/шт.

  • Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g
    0
    99 €
    6,60 €/кг

    Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Geltonos slyvos, 1 kl., 50+mm, 1 kg
    2
    49 €
    2,49 €/кг
    Для лучшей жизни

    Geltonos slyvos, 1 kl., 50+mm, 1 kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.51 kg 0.51kg

  • Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g
    -30%
    2
    79 €
    8,72 €/кг

    Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Įklotai CAREFREE FLEXY FRSH, 76 vnt.
    4
    49 €
    0,06 €/шт.

    Įklotai CAREFREE FLEXY FRSH, 76 vnt.

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    71,15 €/кг

    Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 118,85 €/кг

  • Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g
    -30%
    3
    00 €
    6,00 €/кг

    Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 450 ml
    1
    99 €
    4,42 €/л

    Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 450 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/л

  • Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg
    3
    99 €
    3,99 €/кг

    Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Avižų sėlenos MALSENA, 300 g
    1
    49 €
    4,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Avižų sėlenos MALSENA, 300 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 350 g
    -25%
    1
    49 €
    4,26 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 350 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

  • Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g

    Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Ekol. kviečių makar. PENNE SALLING EKO, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kviečių makar. PENNE SALLING EKO, 500 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Jogurtas braškinės Matcha skonio VILVI, 350 g
    -25%
    1
    04 €
    2,97 €/кг

    Jogurtas braškinės Matcha skonio VILVI, 350 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g
    -30%
    1
    39 €
    9,27 €/кг

    Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Jogurtas su vyšn. ir bifido ACTIVIA,2,6%,480g
    -25%
    2
    54 €
    5,29 €/кг

    Jogurtas su vyšn. ir bifido ACTIVIA,2,6%,480g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Šunų ėdalas su vištiena NUTRIBALANCE,1240g
    2
    19 €
    1,77 €/кг

    Šunų ėdalas su vištiena NUTRIBALANCE,1240g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

  • Kalankė vazone 12cm, 1 vnt

    Kalankė vazone 12cm, 1 vnt

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,79 €/шт.

  • Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g
    -40%
    3
    11 €
    88,86 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 148,29 €/кг

  • Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/кг

    Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 106,33 €/кг

  • Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.
    0
    69 €
    1,38 €/л

    Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kon.kač.vištiena želėje SHEBA,85g
    0
    79 €
    9,29 €/кг

    Kon.kač.vištiena želėje SHEBA,85g

    0.92 € за шт.

    Цена за единицу: 10,82 €/кг

  • Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/кг

    Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,53 €/кг

Фильтр

Фильтр