Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g
    0
    47 €
    21,36 €/кг

    Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,91 €/кг

  • Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/кг

    Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g
    -40%
    4
    26 €
    10,65 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g

    7.10 € за шт.

    Цена за единицу: 17,75 €/кг

  • Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g
    -25%
    1
    09 €
    3,03 €/кг

    Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,03 €/кг

  • Purškiklis nuo uodų,erkių BROS,90ml

    Purškiklis nuo uodų,erkių BROS,90ml

    3.03 € за шт.
    Обычная цена: 4,59 €

    Цена за единицу: 33,67 €/л

  • Tuno paštetas CALVO, 150 g
    2
    99 €
    19,93 €/кг

    Tuno paštetas CALVO, 150 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,60 €/кг

  • Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.
    -40%
    2
    33 €
    68,53 €/кг

    Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 114,41 €/кг

  • Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Gira SMETONIŠKA, 2 l
    1
    35 €
    0,68 €/л

    Gira SMETONIŠKA, 2 l

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 1,13 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 170 g

    Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 170 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 14,06 €/кг

  • Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g
    -30%
    1
    25 €
    13,89 €/кг

    Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml
    -40%
    2
    81 €
    17,56 €/кг

    Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 29,31 €/кг

  • Kapų žvakė SU-430 dega iki 24val.
    2 и более
    -50%
    1
    04 €
    2,09 €
    1,04 €/шт.

    Kapų žvakė SU-430 dega iki 24val.

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,09 €/шт.

  • Kramt. šunims PEDIGREE DENTASTIX, 3vnt., 45g
    0
    81 €
    18,00 €/кг

    Kramt. šunims PEDIGREE DENTASTIX, 3vnt., 45g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 27,78 €/кг

  • Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    45 €
    9,80 €/л

    Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,36 €/л

  • Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g
    0
    83 €
    25,94 €/кг

    Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,44 €/кг

  • Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/кг

    Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 106,33 €/кг

  • Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/кг

    Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 106,33 €/кг

  • Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g
    2
    85 €
    81,43 €/кг

    Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 116,86 €/кг

  • Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)
    0
    83 €
    103,75 €/кг

    Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 173,75 €/кг

  • Neg. stalo vanduo su kalciu RASA KIDS, 500ml
    0
    49 €
    0,98 €/л

    Neg. stalo vanduo su kalciu RASA KIDS, 500ml

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,50 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 2x42g
    3
    39 €
    40,36 €/кг

    WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 2x42g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 65,36 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE Repair&Protect, 75ml
    6
    09 €
    81,20 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE Repair&Protect, 75ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 106,53 €/л

  • Prausiamosios veido putos KILIG WOMAN, 150ml
    5
    03 €
    33,53 €/л

    Prausiamosios veido putos KILIG WOMAN, 150ml

    8.39 € за шт.

    Цена за единицу: 55,93 €/л

  • Akių makiažo valiklis NIVEA VISAGE, 125ml
    5
    99 €
    47,92 €/л

    Akių makiažo valiklis NIVEA VISAGE, 125ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 63,92 €/л

  • Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g
    -40%
    2
    33 €
    83,21 €/кг
    Для лучшей жизни

    Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 138,93 €/кг

  • Sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb., 200 g
    "Без лактозы "

    Sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb., 200 g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Anakardžių riešutai RIMI, 700 g
    -40%
    6
    29 €
    8,99 €/кг

    Anakardžių riešutai RIMI, 700 g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

  • Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g
    0
    74 €
    4,93 €/кг

    Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g

    0.93 € за шт.

    Цена за единицу: 6,20 €/кг

  • Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/кг

    Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,62 €/кг

  • Al. rud. menkių filė NORTHLAND, MSC, 800 g
    -40%
    3
    59 €
    4,49 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Al. rud. menkių filė NORTHLAND, MSC, 800 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

  • Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/кг

    Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g

    4.89 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 13,97 €/кг

  • Sausas pl.šamp.SYOSS PURE FRESH, 200 ml
    5
    29 €
    26,45 €/л

    Sausas pl.šamp.SYOSS PURE FRESH, 200 ml

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 42,45 €/л

  • Šaltai rūkyta atlantinė skumbrė RIMI, 1 kg
    -30%
    9
    79 €
    9,79 €/кг

    Šaltai rūkyta atlantinė skumbrė RIMI, 1 kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Šampūnas SYOSS MEN Power 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/л

    Šampūnas SYOSS MEN Power 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g
    3
    29 €
    32,90 €/кг

    Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Baltymin. jogurtas su brašk. VALIO, 0,7%,200g
    -25%
    1
    09 €
    5,45 €/кг

    Baltymin. jogurtas su brašk. VALIO, 0,7%,200g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,25 €/кг

Фильтр

Фильтр