Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g
    -40%
    3
    83 €
    15,32 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,56 €/кг

  • Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g
    -40%
    8
    99 €
    89,90 €/кг

    Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 149,90 €/кг

  • Micel. vanduo MARGARITA SENSITIVE 200 ml
    4
    39 €
    21,95 €/л

    Micel. vanduo MARGARITA SENSITIVE 200 ml

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 27,95 €/л

  • Dušo želė MARGARITA su svar.ekst., 500ml
    3
    59 €
    7,18 €/л

    Dušo želė MARGARITA su svar.ekst., 500ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,18 €/л

  • Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g
    0
    47 €
    24,74 €/кг

    Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 41,58 €/кг

  • Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g
    1
    55 €
    7,75 €/кг

    Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Šampūnas SYOSS Colorist 440ml
    5
    09 €
    11,57 €/л

    Šampūnas SYOSS Colorist 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Šampūnas SYOSS Volume Collagen & Lift 44
    4
    99 €
    11,34 €/л

    Šampūnas SYOSS Volume Collagen & Lift 44

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Dantų pasta su baltuoju moliu ECODENTA, 100ml
    4
    19 €
    41,90 €/л

    Dantų pasta su baltuoju moliu ECODENTA, 100ml

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 52,90 €/л

  • Mot.puršk.dezodor., NIVEA PEARL&BEAUTY, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/л

    Mot.puršk.dezodor., NIVEA PEARL&BEAUTY, 150ml

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 34,33 €/л

  • Pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,480g
    1
    99 €
    4,15 €/кг

    Pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,480g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,02 €/кг

  • Obuolių ir braškių glotnutis RIMI, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л
    Для лучшей жизни

    Obuolių ir braškių glotnutis RIMI, 500ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Ind. nuosėd. val. FINISH HYGIENE LEMON, 250ml
    5
    99 €
    23,96 €/л

    Ind. nuosėd. val. FINISH HYGIENE LEMON, 250ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,96 €/л

  • Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • R. pieno prod. SMILGELĖ su av. citr., 450 ml
    -25%
    1
    27 €
    2,82 €/л

    R. pieno prod. SMILGELĖ su av. citr., 450 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,76 €/л

  • Šun.ėd. rinkinys višt.jaut., PEDIGREE, 4X100g
    1
    75 €
    4,37 €/кг

    Šun.ėd. rinkinys višt.jaut., PEDIGREE, 4X100g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    37,00 €/кг

    Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 61,80 €/кг

  • Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/кг

    Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • Lapelių arbata SELECTION BY RIMI OOLONG, 90 g
    -40%
    2
    39 €
    26,56 €/кг

    Lapelių arbata SELECTION BY RIMI OOLONG, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g
    -40%
    4
    77 €
    19,08 €/кг
    Для лучшей жизни

    Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g

    7.95 € за шт.

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Kraikas katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg
    3
    99 €
    1,60 €/кг

    Kraikas katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Jogurtas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 360 g
    -25%
    1
    27 €
    3,53 €/кг
    "Без лактозы "

    Jogurtas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 360 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/кг

  • Vegan. sūrio sk. riek. SALLING VEGGIE, 150 g
    Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Vegan. sūrio sk. riek. SALLING VEGGIE, 150 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g
    -40%
    1
    91 €
    19,10 €/кг

    Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 31,90 €/кг

  • Bal. jogurtas su kept. obuol. VALIO,0,7%,200g
    -25%
    1
    09 €
    5,45 €/кг

    Bal. jogurtas su kept. obuol. VALIO,0,7%,200g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,25 €/кг

  • Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g
    0
    99 €
    7,62 €/кг

    Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g
    0
    76 €
    58,46 €/кг

    Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 83,85 €/кг

  • Malta ciberžolė KOTANYI, 20g
    0
    97 €
    48,50 €/кг

    Malta ciberžolė KOTANYI, 20g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 69,50 €/кг

  • MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Šunų skanėstai PEDIGREE DENTA STIX,7vnt
    2
    33 €
    12,94 €/кг

    Šunų skanėstai PEDIGREE DENTA STIX,7vnt

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 3 d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/шт.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 3 d.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Kons.kačių ėd.indelis su laš. SHEBA,85g
    0
    94 €
    11,06 €/кг

    Kons.kačių ėd.indelis su laš. SHEBA,85g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 12,35 €/кг

  • Kons.kačių ėd.indelis su višt. SHEBA,85g
    0
    74 €
    8,71 €/кг

    Kons.kačių ėd.indelis su višt. SHEBA,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g
    -30%
    3
    49 €
    13,42 €/кг

    Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40, NERO,2 poros
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/шт.

    Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40, NERO,2 poros

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/кг

    Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g
    -40%
    1
    29 €
    18,43 €/кг

    KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 30,71 €/кг

Фильтр

Фильтр