Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jogurtas su miško uogomis JO, 2,5 %, 900 g
    -25%
    2
    02 €
    2,24 €/кг

    Jogurtas su miško uogomis JO, 2,5 %, 900 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Saldž.pad.su anan.KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    1
    85 €
    3,85 €/кг

    Saldž.pad.su anan.KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,60 €/кг

  • Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g
    0
    47 €
    29,37 €/кг

    Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 49,37 €/кг

  • Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS V. PERGALĖ, 155 g
    2
    79 €
    18,00 €/кг

    Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS V. PERGALĖ, 155 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,74 €/кг

  • Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr

    Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,39 €

    Цена за единицу: 19,39 €/кг

  • Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g
    -40%
    5
    99 €
    59,90 €/кг

    Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,90 €/кг

  • Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g
    0
    23 €
    25,56 €/кг

    Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,33 €/кг

  • Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g
    1
    85 €
    3,70 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Vyriška dušo želė DOVE COOL FRESH, 400 ml
    4
    19 €
    10,47 €/л

    Vyriška dušo želė DOVE COOL FRESH, 400 ml

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,72 €/л

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE SO SLIM, 30 vnt.
    2
    05 €
    0,07 €/шт.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE SO SLIM, 30 vnt.

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,08 €/шт.

  • Ital.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50g
    2
    79 €
    55,80 €/кг

    Ital.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 69,80 €/кг

  • Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/л

    Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/л

  • Arbata su brašk. vanile KAKĖ MAKĖ, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/кг

    Arbata su brašk. vanile KAKĖ MAKĖ, 20 pak.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

  • Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/шт.

    Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Minkštos figos SEEBERGER, 200g
    -40%
    4
    67 €
    23,35 €/кг
    Для лучшей жизни

    Minkštos figos SEEBERGER, 200g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 38,95 €/кг

  • Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g
    1
    79 €
    9,68 €/кг

    Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Žolelių arbata RIMI RELAX, 20 x 2 g
    -40%
    1
    43 €
    35,75 €/кг

    Žolelių arbata RIMI RELAX, 20 x 2 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 59,75 €/кг

  • Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    1
    69 €
    8,45 €/кг

    Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Jogurtas su pers.,dribsn. BIFI ACTIVE,2%,360g
    -25%
    1
    09 €
    3,03 €/кг

    Jogurtas su pers.,dribsn. BIFI ACTIVE,2%,360g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,03 €/кг

  • R. pieno prod. SMILGELĖ su kiv. ban., 450 ml
    -25%
    1
    27 €
    2,82 €/л

    R. pieno prod. SMILGELĖ su kiv. ban., 450 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,76 €/л

  • Kačių ėdalas PRIMA CAT višt. sriuboje, 40 g
    1
    29 €
    32,25 €/кг

    Kačių ėdalas PRIMA CAT višt. sriuboje, 40 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,25 €/кг

  • GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g
    -30%
    2
    37 €
    11,85 €/кг

    GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g
    1
    19 €
    20,17 €/кг

    Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,73 €/кг

  • Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g
    6
    19 €
    30,95 €/кг

    Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g

    10.29 € за шт.

    Цена за единицу: 51,45 €/кг

  • Drėgnos šluostės VILEDA, 3vnt.
    -50%
    1
    94 €
    0,65 €/шт.

    Drėgnos šluostės VILEDA, 3vnt.

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,30 €/шт.

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/кг

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,13 €/кг

  • Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 250ml
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 250ml

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/л

  • Bazilikai KOTANYI, 9g
    0
    83 €
    92,22 €/кг

    Bazilikai KOTANYI, 9g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 132,22 €/кг

  • Gaz.citrinų ir greipfrut.sk. gėrimas, RASA, 2
    1
    19 €
    0,60 €/л

    Gaz.citrinų ir greipfrut.sk. gėrimas, RASA, 2

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Antiperspirantas nuo prakaito MARGARITA 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/л

    Antiperspirantas nuo prakaito MARGARITA 50ml

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 77,80 €/л

  • Hig.paketai LIBRESSE INVISIBLE SUPER, 8 vnt.
    1
    85 €
    0,23 €/шт.

    Hig.paketai LIBRESSE INVISIBLE SUPER, 8 vnt.

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,27 €/шт.

  • Langų ir stiklo valiklis CLERIT SENSIT.,500ml
    2
    45 €
    4,90 €/л

    Langų ir stiklo valiklis CLERIT SENSIT.,500ml

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/л

  • Vyr. pieštuk. dezodor. WHITE WATER, 85ml
    5
    69 €
    66,94 €/л

    Vyr. pieštuk. dezodor. WHITE WATER, 85ml

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 91,65 €/л

  • Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g
    -40%
    5
    27 €
    6,59 €/кг

    Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

  • Grietinietis, 60g

    Grietinietis, 60g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g
    -30%
    1
    95 €
    10,26 €/кг

    Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,68 €/кг

Фильтр

Фильтр