Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg
    -30%
    2
    69 €
    2,69 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg

    3.85 € за кг

    Цена за единицу: 3,85 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g
    -40%
    4
    79 €
    9,58 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/кг

  • Karštai rūkytos dešrelės GIMINIŲ, I r., 800 g
    3
    99 €
    4,99 €/кг

    Karštai rūkytos dešrelės GIMINIŲ, I r., 800 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,74 €/кг

  • Kačių ėdalas PRIMA CAT tunas sriuboje, 40 g
    1
    29 €
    32,25 €/кг

    Kačių ėdalas PRIMA CAT tunas sriuboje, 40 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,25 €/кг

  • Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g
    2
    99 €
    19,93 €/кг

    Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,93 €/кг

  • Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g
    1
    45 €
    6,59 €/кг

    Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/кг

    BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/кг

    Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Braškių skonio jogurtas tūbelėje SMILE, 65 g
    -25%
    0
    52 €
    8,00 €/кг

    Braškių skonio jogurtas tūbelėje SMILE, 65 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,62 €/кг

  • Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    37 €
    124,55 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 208,18 €/кг

  • Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Lazanijos lakštai SALLING, 500 g
    1
    39 €
    2,78 €/кг

    Lazanijos lakštai SALLING, 500 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Avižų kremas kepimui TERE DEARY, 250 ml
    -25%
    1
    42 €
    5,68 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų kremas kepimui TERE DEARY, 250 ml

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/л

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 750ml
    0
    68 €
    0,91 €/л

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 750ml

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,13 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g
    1
    59 €
    19,88 €/кг
    Без глютена

    Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/кг

    Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • SMETONIŠKA gira, 1l
    0
    75 €
    0,75 €/л

    SMETONIŠKA gira, 1l

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml
    3
    49 €
    4,99 €/л

    Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,13 €/л

  • Jogurtas plomb., van. BIFI ACTIVE, 2 %, 900 g
    -25%
    1
    72 €
    1,91 €/кг

    Jogurtas plomb., van. BIFI ACTIVE, 2 %, 900 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,54 €/кг

  • Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Persikų sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg
    -25%
    0
    71 €
    0,71 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Persikų sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 0,95 €/кг

  • Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.
    1
    85 €
    0,19 €/шт.

    Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,22 €/шт.

  • Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g
    -40%
    0
    65 €
    7,22 €/кг

    Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,11 €/кг

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g
    4
    69 €
    18,76 €/кг

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 34,36 €/кг

  • Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g
    2
    85 €
    28,50 €/кг

    Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Plikyta duona su miež. ir kanap. sėkl., 680g
    Подходит для вегетарианцев

    Plikyta duona su miež. ir kanap. sėkl., 680g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 4,40 €/кг

  • Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g
    -40%
    1
    79 €
    12,79 €/кг

    Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,36 €/кг

  • Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml
    0
    53 €
    7,07 €/кг

    Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,87 €/кг

  • Saldaus pieno sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    Saldaus pieno sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    09 €
    2,72 €/кг

    Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.61 € за шт.

    Цена за единицу: 4,02 €/кг

  • Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g
    1
    69 €
    5,63 €/кг

    Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Kapų žvakė P-2R raud. dega iki 8val.
    2 и более
    -50%
    0
    19 €
    0,39 €
    0,19 €/шт.

    Kapų žvakė P-2R raud. dega iki 8val.

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,39 €/шт.

  • Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/кг

    Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml
    5
    09 €
    10,18 €/л

    Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,78 €/л

  • Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g
    1
    39 €
    11,58 €/кг

    Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 19,58 €/кг

  • Indų plov. balzamas TRI-BIO, 420ml
    1
    85 €
    4,40 €/л

    Indų plov. balzamas TRI-BIO, 420ml

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,40 €/л

Фильтр

Фильтр