Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g
    1
    29 €
    8,06 €/кг

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml
    4
    79 €
    9,58 €/л

    Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/л

  • Trašk. rugin. duonelės su česnaku RIMI, 150g

    Trašk. rugin. duonelės su česnaku RIMI, 150g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Gaz. persikų gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33 l
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz. persikų gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33 l

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Obuol. mėlynių ir imbiero sultys RIMI, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л

    Obuol. mėlynių ir imbiero sultys RIMI, 500ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kons.šun.ed.jaut. GRANCARNO ADULT,800g
    2
    89 €
    3,61 €/кг

    Kons.šun.ed.jaut. GRANCARNO ADULT,800g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,86 €/кг

  • Greipfrutų nektaras RIMI, 1 l
    2
    05 €
    2,05 €/л

    Greipfrutų nektaras RIMI, 1 l

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,59 €/л

  • Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g
    -30%
    1
    25 €
    13,89 €/кг

    Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Nosinaitės ZEWA SOFTIS Menthol, 10x9 vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,17 €/шт.

    Nosinaitės ZEWA SOFTIS Menthol, 10x9 vnt

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/кг

    Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

  • Šaltyje džiovintos braškės SUPERGARDEN, 19g
    -40%
    2
    63 €
    138,42 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaltyje džiovintos braškės SUPERGARDEN, 19g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 231,05 €/кг

  • Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/кг

    Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/кг

    BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Baterijos ENERGIZER MAX LR06 AA, 4 vnt.
    3
    35 €
    0,84 €/шт.

    Baterijos ENERGIZER MAX LR06 AA, 4 vnt.

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,40 €/шт.

  • Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g
    -30%
    2
    09 €
    10,45 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g
    -40%
    3
    47 €
    23,13 €/кг
    Для лучшей жизни

    Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 38,60 €/кг

  • Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g
    -40%
    4
    79 €
    38,32 €/кг

    Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 63,92 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g
    -30%
    2
    37 €
    11,85 €/кг

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Žuvų piršteliai VIKING, 51 % žuv., 250 g
    -40%
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Žuvų piršteliai VIKING, 51 % žuv., 250 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g
    0
    99 €
    7,62 €/кг

    Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g
    0
    83 €
    17,66 €/кг

    Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 29,57 €/кг

  • Pica MANTINGA AMERICANA PASSIONATA, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/кг

    Pica MANTINGA AMERICANA PASSIONATA, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g
    2
    79 €
    139,50 €/кг

    Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 174,50 €/кг

  • Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g
    -40%
    2
    09 €
    6,97 €/кг

    Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Muilas DOVE CREAM, 90g
    0
    87 €
    9,67 €/кг

    Muilas DOVE CREAM, 90g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.
    -50%
    0
    67 €
    0,17 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Tualet. popierius RIMI, 6 rit. 4 sl. 150 lap.
    -50%
    1
    99 €
    0,33 €/шт.

    Tualet. popierius RIMI, 6 rit. 4 sl. 150 lap.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,67 €/шт.

  • Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    35 €
    3,37 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 4,87 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g
    2
    39 €
    26,56 €/кг

    Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

  • Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/шт.

    Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/шт.

  • Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g
    2
    09 €
    2,90 €/кг

    Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,15 €/кг

  • Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė ARVI, A,1kg

    Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė ARVI, A,1kg

    14.99 € за кг
    Обычная цена: 19,99 €

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt
    1
    79 €
    0,04 €/шт.

    Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,04 €/шт.

  • Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g
    2
    47 €
    27,44 €/кг

    Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 36,56 €/кг

  • Kapų žvakė P-2 balta dega iki 8val.
    2 и более
    -50%
    0
    19 €
    0,39 €
    0,19 €/шт.

    Kapų žvakė P-2 balta dega iki 8val.

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,39 €/шт.

  • Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g
    1
    99 €
    6,03 €/кг

    Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,09 €/кг

Фильтр

Фильтр