Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šal. pica be gliu. RISTORANTE MOZZARELLA,370g
    4
    19 €
    11,32 €/кг
    Без глютена

    Šal. pica be gliu. RISTORANTE MOZZARELLA,370g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,19 €/кг

  • Grindų val. TRI-BIO draug.nam.gyv.,840ml
    3
    39 €
    4,04 €/л

    Grindų val. TRI-BIO draug.nam.gyv.,840ml

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,30 €/л

  • Ličio baterija ENERGIZER CR2025 3V, 1 vnt.
    1
    29 €
    1,29 €/шт.

    Ličio baterija ENERGIZER CR2025 3V, 1 vnt.

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/шт.

  • Šald., virtos šiaur. dryžak. krevetės, 180 g
    -40%
    2
    99 €
    16,61 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Šald., virtos šiaur. dryžak. krevetės, 180 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,72 €/кг

  • Kač.ėd. NUTRIBALANCE kalak.viš.jaut.415g
    0
    75 €
    1,81 €/кг

    Kač.ėd. NUTRIBALANCE kalak.viš.jaut.415g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,87 €/кг

  • Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    2
    37 €
    15,80 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 26,33 €/кг

  • Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Dubenėlis LUMINARC STACK, 10cm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/шт.

    Dubenėlis LUMINARC STACK, 10cm

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/шт.

  • Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg
    16
    99 €
    16,99 €/кг

    Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg

    21.29 € за кг

    Цена за единицу: 21,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Ananasų ir kokosų sultys PFANNER, 1 l
    2
    09 €
    2,09 €/л

    Ananasų ir kokosų sultys PFANNER, 1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g
    2
    79 €
    69,75 €/кг

    Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

  • Kruasanas 7 DAYS, su kak., van. sk. įd. 60 g
    1+1
    0
    95 €
    8,00 €/кг

    Kruasanas 7 DAYS, su kak., van. sk. įd. 60 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Salotos BABY PAK CHOI, 70 g

    Salotos BABY PAK CHOI, 70 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Pop. rankšluosčiai RIMI, 2 rit., 4 sl., 70 l.
    -50%
    1
    49 €
    0,75 €/шт.

    Pop. rankšluosčiai RIMI, 2 rit., 4 sl., 70 l.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,50 €/шт.

  • Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.
    2
    19 €
    0,22 €/шт.

    Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Saldainiai ROCHER, 200g
    6
    63 €
    33,15 €/кг

    Saldainiai ROCHER, 200g

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 41,45 €/кг

  • Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g
    -40%
    0
    35 €
    11,67 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g
    -40%
    3
    59 €
    35,90 €/кг

    J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,90 €/кг

  • Eko.arb.gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA H.,1l
    2
    89 €
    2,89 €/л
    Органические продукты

    Eko.arb.gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA H.,1l

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g
    -40%
    2
    39 €
    7,97 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt
    -50%
    1
    42 €
    1,42 €/шт.

    Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,85 €/шт.

  • Šaldytas picos pagrindas VIČI, 320 g
    1
    89 €
    5,91 €/кг

    Šaldytas picos pagrindas VIČI, 320 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Kiet. sūris DŽIUGAS 24 mėn. DELICATE, 40g
    Без глютена "Без лактозы "

    Kiet. sūris DŽIUGAS 24 mėn. DELICATE, 40g

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 18,75 €/кг

  • Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g
    0
    99 €
    13,20 €/кг

    Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,87 €/кг

  • Kač. NUTRIBALANCE paukš.verš.avien.415g
    0
    75 €
    1,81 €/кг

    Kač. NUTRIBALANCE paukš.verš.avien.415g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,87 €/кг

  • Kriaušių, mangų ir mėtų sultys RIMI, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л

    Kriaušių, mangų ir mėtų sultys RIMI, 500ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/кг

    Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Nat.silp.gaz. mineralinis vanduo RASA, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/л

    Nat.silp.gaz. mineralinis vanduo RASA, 1,5l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kaimiški riestainiai JAVINĖ, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    Kaimiški riestainiai JAVINĖ, 300 g

    2.02 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Mikropluošto šluostė SPONTEX, 1vnt
    -50%
    0
    94 €
    0,94 €/шт.

    Mikropluošto šluostė SPONTEX, 1vnt

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/шт.

  • Šald. mėl. midijos RSEAFOOD, ASC, 40/60, 1 kg
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Šald. mėl. midijos RSEAFOOD, ASC, 40/60, 1 kg

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

  • Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g
    6
    99 €
    34,95 €/кг

    Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 57,45 €/кг

  • Smilkalų stovelis STIGLA, 1 vnt
    -30%
    0
    69 €
    0,69 €/шт.

    Smilkalų stovelis STIGLA, 1 vnt

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Ger. jogurtas su aviet., granat. ACTIVIA,300g
    -25%
    1
    31 €
    4,37 €/кг

    Ger. jogurtas su aviet., granat. ACTIVIA,300g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Kviečių gemalai MALSENA, 200 g
    0
    62 €
    3,10 €/кг
    Для лучшей жизни

    Kviečių gemalai MALSENA, 200 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70
    1
    25 €
    17,86 €/кг

    Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg
    -40%
    3
    83 €
    3,83 €/кг

    Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Riešutų, sėklų, dž. datulių mišinys 1GO, 50g
    -40%
    0
    81 €
    16,20 €/кг
    Для лучшей жизни

    Riešutų, sėklų, dž. datulių mišinys 1GO, 50g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 27,00 €/кг

Фильтр

Фильтр