Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Knyga ŠIKŠNOSPARNIUKO ATOSTOGOS
    -40%
    10
    97 €
    10,97 €/шт.
    Новинка

    Knyga ŠIKŠNOSPARNIUKO ATOSTOGOS

    18.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/шт.

  • Knyga ŽEME, VANDENIU IR ORU.
    -40%
    5
    15 €
    5,15 €/шт.
    Новинка

    Knyga ŽEME, VANDENIU IR ORU.

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,59 €/шт.

  • Knyga KUR KELIAUJA GYVŪNAI. VELTINIO KNYGELĖ
    -40%
    5
    09 €
    5,09 €/шт.
    Новинка

    Knyga KUR KELIAUJA GYVŪNAI. VELTINIO KNYGELĖ

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,49 €/шт.

  • Knyga PIEŠK IR MIKLINK RANKELĘ (VIOLET. KN.)
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/шт.
    Новинка

    Knyga PIEŠK IR MIKLINK RANKELĘ (VIOLET. KN.)

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/шт.

  • Knyga SPALVINIMO KNYGELĖ SU LIPDUKAIS
    -40%
    3
    23 €
    3,23 €/шт.
    Новинка

    Knyga SPALVINIMO KNYGELĖ SU LIPDUKAIS

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/шт.

  • Knyga VILKO VALANDA
    -40%
    17
    39 €
    17,39 €/шт.
    Новинка

    Knyga VILKO VALANDA

    28.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,99 €/шт.

  • Knyga JUNK TAŠKUS. SMAGIOS UŽDUOTYS VAIKAMS
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/шт.
    Новинка

    Knyga JUNK TAŠKUS. SMAGIOS UŽDUOTYS VAIKAMS

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/шт.

  • Knyga ATMINK MANO VARDĄ
    -40%
    17
    39 €
    17,39 €/шт.
    Новинка

    Knyga ATMINK MANO VARDĄ

    28.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,99 €/шт.

  • Jogurtas su mėl., van. BIFI ACTIVE, 2%, 900g
    -25%
    1
    72 €
    1,91 €/кг

    Jogurtas su mėl., van. BIFI ACTIVE, 2%, 900g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,54 €/кг

  • Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    -30%
    1
    18 €
    9,44 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • Baterijos ENERGIZER POWER D, 2 vnt.
    4
    79 €
    2,40 €/шт.

    Baterijos ENERGIZER POWER D, 2 vnt.

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,00 €/шт.

  • Kač.ėd. NUTRIBALANCE laš.menk.upėt.415g
    0
    75 €
    1,81 €/кг

    Kač.ėd. NUTRIBALANCE laš.menk.upėt.415g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,87 €/кг

  • Skystojo muilo papildymas DOVE FRESH, 500ml
    3
    49 €
    6,98 €/л

    Skystojo muilo papildymas DOVE FRESH, 500ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/л

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/кг

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,10 €/шт.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/кг

    Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Kalmarų žiedai tešloje NOWACO, 500 g
    -40%
    2
    87 €
    5,74 €/кг

    Kalmarų žiedai tešloje NOWACO, 500 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Braškių jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g
    -25%
    2
    09 €
    5,22 €/кг

    Braškių jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Riešutų ir uogų mišinys Energy RIMI, 500 g
    -40%
    3
    95 €
    7,90 €/кг

    Riešutų ir uogų mišinys Energy RIMI, 500 g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,18 €/кг

  • Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Žuvies filė tešloje su sūriu NOWACO, 44%,800g
    -40%
    5
    27 €
    6,59 €/кг

    Žuvies filė tešloje su sūriu NOWACO, 44%,800g

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

  • Citrinų sk. gazuotas vanduo RASA LIGHT, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/л

    Citrinų sk. gazuotas vanduo RASA LIGHT, 1,5l

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g
    -40%
    5
    21 €
    20,84 €/кг
    Для лучшей жизни

    Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 34,76 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g
    -30%
    3
    28 €
    13,67 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,54 €/кг

  • Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g
    -40%
    2
    27 €
    11,35 €/кг

    Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/кг

    Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g
    -30%
    2
    79 €
    22,32 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,92 €/кг

  • Sūdyta lašiša VIČI, 100 g
    -30%
    2
    79 €
    27,90 €/кг

    Sūdyta lašiša VIČI, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su žuv., 85 g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su žuv., 85 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Graikiniai riešutai RIMI, 700 g
    -40%
    5
    15 €
    7,36 €/кг

    Graikiniai riešutai RIMI, 700 g

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,27 €/кг

  • Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 350 g
    -25%
    1
    49 €
    4,26 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 350 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

  • Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    Lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/кг

    Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 30,90 €/кг

  • Saulėgrąžų sėklų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    49 €
    3,27 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Saulėgrąžų sėklų branduoliai AWAKE, 150g

    0.81 € за шт.

    Цена за единицу: 5,40 €/кг

Фильтр

Фильтр