Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Anakardžių riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    73 €
    17,30 €/кг
    Для лучшей жизни

    Anakardžių riešutai ARIMEX, 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g
    -40%
    1
    79 €
    52,65 €/кг

    Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 87,94 €/кг

  • Kons. ėdalas kat. su mėsa SHEBA DUETT, 4X85g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kons. ėdalas kat. su mėsa SHEBA DUETT, 4X85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 180 g

    Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 180 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g
    3
    89 €
    4,32 €/кг

    Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,43 €/кг

  • Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    91 €
    13,64 €/кг

    Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,79 €/кг

  • Duonos gira GUBERNIJA, 500ml
    0
    69 €
    1,38 €/л

    Duonos gira GUBERNIJA, 500ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Jogurtas su vanile ir tr. rut. MIAU, 5 %,125g
    -25%
    1
    04 €
    8,32 €/кг

    Jogurtas su vanile ir tr. rut. MIAU, 5 %,125g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g
    -30%
    3
    28 €
    27,33 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 39,08 €/кг

  • Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g
    2
    32 €
    25,78 €/кг

    Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 34,33 €/кг

  • Lukštenti migdolai RIMI, 150g
    -40%
    2
    09 €
    13,93 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lukštenti migdolai RIMI, 150g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,27 €/кг

  • Gardžios bulvės AMANDINE RIMI, 900 g
    Для лучшей жизни

    Gardžios bulvės AMANDINE RIMI, 900 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 2,21 €/кг

  • Šald. atl. lašišų sriubos rinkinys JUNGA,800g
    -40%
    1
    61 €
    2,01 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šald. atl. lašišų sriubos rinkinys JUNGA,800g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,36 €/кг

  • Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 250 g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 250 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Virt. jautienos kumpis gr. BEEF HAM, Ir.,90g

    Virt. jautienos kumpis gr. BEEF HAM, Ir.,90g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Saldainiai TOFFIFEE HALLOWEEN, 375 g
    7
    99 €
    21,31 €/кг
    Новинка

    Saldainiai TOFFIFEE HALLOWEEN, 375 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,64 €/кг

  • Mediniai vaisiai SPIRE, AW26
    8
    99 €
    8,99 €/шт.
    Новинка

    Mediniai vaisiai SPIRE, AW26

    17.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,99 €/шт.

  • Skanėstas katėms su antiena DREAMIES, 60g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Skanėstas katėms su antiena DREAMIES, 60g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Sausainiai su migd. SELECTION BY RIMI, 100 g
    2
    05 €
    20,50 €/кг

    Sausainiai su migd. SELECTION BY RIMI, 100 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 300 g
    Без глютена "Без лактозы "

    Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 300 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,39 €

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Baterija ENERGIZER POWER 9V 522, 1 vnt.
    2
    93 €
    2,93 €/шт.

    Baterija ENERGIZER POWER 9V 522, 1 vnt.

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,89 €/шт.

  • Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг

    Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g
    -40%
    7
    97 €
    11,39 €/кг

    Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g

    13.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

  • Lyd. sūris su pelės. VILVI MEMEL, 40 %, 140 g

    Lyd. sūris su pelės. VILVI MEMEL, 40 %, 140 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 12,07 €/кг

  • Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Žalieji žirniai, 500g

    Žalieji žirniai, 500g

    3.59 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Ekologiškas migdolų skonio ryžių gėrimas, 1l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/л
    Без глютена Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiškas migdolų skonio ryžių gėrimas, 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Tiršta vištienos sriuba su skreb., MAGGI, 16g
    0
    47 €
    29,37 €/кг

    Tiršta vištienos sriuba su skreb., MAGGI, 16g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 49,37 €/кг

  • Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml
    3
    59 €
    7,18 €/л

    Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/л

  • Krevetės su k. Northland,MSC,90/120,450g
    -40%
    2
    69 €
    5,98 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Krevetės su k. Northland,MSC,90/120,450g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Cukranendrių cukrus DEMERARA BILLINGTONS,500g
    2
    09 €
    4,18 €/кг

    Cukranendrių cukrus DEMERARA BILLINGTONS,500g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Avižų gėrimas SALLING VEGGIE BARISTA, 1 l
    -25%
    1
    72 €
    1,72 €/л
    Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Avižų gėrimas SALLING VEGGIE BARISTA, 1 l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,29 €/л

  • Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml
    1
    09 €
    2,72 €/л

    Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/л

  • Žalioji arbata RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Žalioji arbata RIMI, 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    2.65 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,91 €/кг

  • Provanso žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/кг

    Provanso žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 70,00 €/кг

  • Kreivabūdės, 300 g
    Для лучшей жизни

    Kreivabūdės, 300 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml
    2
    55 €
    34,00 €/л

    Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 42,53 €/л

  • Šunų maist. ANIMONDA, paukšt., verš., 150 g
    1
    15 €
    7,67 €/кг

    Šunų maist. ANIMONDA, paukšt., verš., 150 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

Фильтр

Фильтр