Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Razinos ARIMEX, 500g
    -40%
    2
    21 €
    4,42 €/кг

    Razinos ARIMEX, 500g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg
    0
    65 €
    0,65 €/кг

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

  • Vanil. sk. jogurtas iš avių pieno RIANS, 115g

    Vanil. sk. jogurtas iš avių pieno RIANS, 115g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 17,30 €/кг

  • Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Dantų pasta ECODENTA Vytautas,100ml
    4
    19 €
    41,90 €/л

    Dantų pasta ECODENTA Vytautas,100ml

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 52,90 €/л

  • Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 50 x 2 g
    -40%
    2
    39 €
    23,90 €/кг

    Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 50 x 2 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/кг

    Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Bananų traškučiai AWAKE, 200 g
    -40%
    1
    35 €
    6,75 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Bananų traškučiai AWAKE, 200 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Jogurtas su brašk. ir bifi. ACTIVIA,2,6%,480g
    -25%
    2
    54 €
    5,29 €/кг

    Jogurtas su brašk. ir bifi. ACTIVIA,2,6%,480g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 2 l
    1
    69 €
    0,85 €/л
    Хорошая цена каждый день

    Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 2 l

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,35 €/л

  • Džiovintų uogų mišinys ARIMEX KIDS 1GO, 50 g
    -40%
    0
    77 €
    15,40 €/кг

    Džiovintų uogų mišinys ARIMEX KIDS 1GO, 50 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Šokoladiniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g
    2
    29 €
    4,58 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Šokoladiniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/кг

    Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Gaz. apelsin. gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33l
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz. apelsin. gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33l

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/шт.

    Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g
    3
    89 €
    16,21 €/кг

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,04 €/кг

  • Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/кг

    Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Citrininiai vafliai SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/кг

    Citrininiai vafliai SELGA, 180 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g
    2
    19 €
    24,33 €/кг

    Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Karamelė su pieno įd. ROSHEN SWEET DROP, 1 kg
    3
    99 €
    3,99 €/кг

    Karamelė su pieno įd. ROSHEN SWEET DROP, 1 kg

    5.79 € за кг

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Juodoji arbata RIMI EARL GREY, 20 vnt., 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Juodoji arbata RIMI EARL GREY, 20 vnt., 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Jog. gėrimas su brašk.,kiv. ACTIVIA,1,5%,300g
    -25%
    1
    31 €
    4,37 €/кг

    Jog. gėrimas su brašk.,kiv. ACTIVIA,1,5%,300g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Avižų gėrimas be lakt.,pien.b.,cuk. ALPRO, 1l
    -25%
    2
    54 €
    2,54 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas be lakt.,pien.b.,cuk. ALPRO, 1l

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/л

  • Automobilių drėgmės sugėriklis, 400 g
    -40%
    5
    99 €
    5,99 €/шт.
    Новинка

    Automobilių drėgmės sugėriklis, 400 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/шт.

  • Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    65 €
    4,33 €/кг
    Для лучшей жизни

    Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг

    Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Tepusis mišinys PHILADELPHIA MILKA, 175 g
    2
    49 €
    14,23 €/кг

    Tepusis mišinys PHILADELPHIA MILKA, 175 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,23 €/кг

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/кг

    Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Krembr. sk. valg. ledai SUPER VIVA,170ml/100g
    1
    55 €
    15,50 €/кг

    Krembr. sk. valg. ledai SUPER VIVA,170ml/100g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g
    -30%
    1
    39 €
    92,67 €/кг
    Органические продукты

    Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 132,67 €/кг

  • Moliūgų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 200 g
    -40%
    2
    27 €
    11,35 €/кг

    Moliūgų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 200 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Vaisių ir riešutų mišinys EXOTIC RIMI, 500 g
    -40%
    3
    59 €
    7,18 €/кг

    Vaisių ir riešutų mišinys EXOTIC RIMI, 500 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/кг

    Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 39,67 €/кг

  • Malta kava SELECTION BY RIMI BRAZIL, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/кг

    Malta kava SELECTION BY RIMI BRAZIL, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/кг

    Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 54,36 €/кг

  • Šlapias ėd. katėms One Adult vištiena 4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Šlapias ėd. katėms One Adult vištiena 4x85g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g
    0
    76 €
    3,04 €/кг
    Без молока
    Хорошая цена каждый день

    Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g
    3
    99 €
    8,40 €/кг

    Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,24 €/кг

  • Žvakių įdėklas BOLSIUS 100h
    2 и более
    -50%
    1
    14 €
    2,29 €
    1,14 €/шт.

    Žvakių įdėklas BOLSIUS 100h

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,29 €/шт.

  • Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g
    0
    55 €
    2,75 €/кг
    Для лучшей жизни

    Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,95 €/кг

Фильтр

Фильтр