Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Saus.plaukų šampūnas SYOSS ANTI-GREASE, 200ml
    5
    29 €
    26,45 €/л

    Saus.plaukų šampūnas SYOSS ANTI-GREASE, 200ml

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 42,45 €/л

  • ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 2,5 % rieb., 2 l

    ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 2,5 % rieb., 2 l

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 1,05 €/л

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/кг

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/кг

    Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Grindų valymo rinkinys VILEDA, AW26
    -50%
    29
    99 €
    29,99 €/шт.
    Новинка

    Grindų valymo rinkinys VILEDA, AW26

    59.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,99 €/шт.

  • Dinozauro kolekcinė figūrėlė DINKIDOO
    2
    99 €
    2,99 €/шт.
    Новинка

    Dinozauro kolekcinė figūrėlė DINKIDOO

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/шт.

  • Ledinukas HELLOWEEN FIZZY POP UP, 9 g
    1
    99 €
    56,86 €/кг
    Новинка

    Ledinukas HELLOWEEN FIZZY POP UP, 9 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 71,14 €/кг

  • Saldainis HALLOWEEN FIZZY, 6 g
    5
    59 €
    931,67 €/кг
    Новинка

    Saldainis HALLOWEEN FIZZY, 6 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1165,00 €/кг

  • Kempinė VILEDA PRO CLEAN, 3 vnt., AW26
    -50%
    2
    49 €
    0,83 €/шт.
    Новинка

    Kempinė VILEDA PRO CLEAN, 3 vnt., AW26

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,66 €/шт.

  • Mik. šluostės VILEDA PRO CLEAN, 2 vnt., AW26
    -50%
    2
    99 €
    1,50 €/шт.
    Новинка

    Mik. šluostės VILEDA PRO CLEAN, 2 vnt., AW26

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,00 €/шт.

  • Knyga KOSMOSO TYRINĖJIMAI. SU LIPDUKAIS
    -40%
    3
    83 €
    3,83 €/шт.
    Новинка

    Knyga KOSMOSO TYRINĖJIMAI. SU LIPDUKAIS

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/шт.

  • Knyga ŪKIO GARSAI. IŠPAINIOK GARSUS
    -40%
    5
    81 €
    5,81 €/шт.
    Новинка

    Knyga ŪKIO GARSAI. IŠPAINIOK GARSUS

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/шт.

  • Spalv. knyga 100 MIELŲ GYVŪNĖLIŲ
    -40%
    2
    75 €
    2,75 €/шт.
    Новинка

    Spalv. knyga 100 MIELŲ GYVŪNĖLIŲ

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,59 €/шт.

  • Knyga ŽODŽIŲ GALVOSŪKIAI
    -40%
    2
    33 €
    2,33 €/шт.
    Новинка

    Knyga ŽODŽIŲ GALVOSŪKIAI

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/шт.

  • Šalčiu džiovintos avietės SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    29 €
    117,27 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šalčiu džiovintos avietės SUMMMER, 11g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 195,45 €/кг

  • Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g
    -30%
    3
    28 €
    13,67 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,54 €/кг

  • Trašk. svog. sk. lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    Trašk. svog. sk. lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Pers. ir abr. sk. jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/кг

    Pers. ir abr. sk. jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,52 €/кг

  • Varšk. sūrelis aviet., šok. PASAKA, 21 %, 40g

    Varšk. sūrelis aviet., šok. PASAKA, 21 %, 40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Fetos sūris brand. statinėje PRINCIP, 150 g

    Fetos sūris brand. statinėje PRINCIP, 150 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g
    1
    49 €
    8,05 €/кг

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Plastikinės pakabos SPONTEX
    -50%
    4
    29 €
    4,29 €/шт.

    Plastikinės pakabos SPONTEX

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,59 €/шт.

  • Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g
    0
    47 €
    39,17 €/кг

    Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 65,83 €/кг

  • Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g

    Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,76 €/кг

  • Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,49 €

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g
    -30%
    1
    25 €
    13,89 €/кг

    Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Šunų konservai VON FEINSTEN Puppy, 150g
    1
    69 €
    11,27 €/кг

    Šunų konservai VON FEINSTEN Puppy, 150g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 16,33 €/кг

  • Itališkos žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/кг

    Itališkos žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 70,00 €/кг

  • Braškių sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg
    -25%
    0
    71 €
    0,71 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Braškių sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 0,95 €/кг

  • Pasiflorų sultys PFANNER, 1 l
    2
    09 €
    2,09 €/л

    Pasiflorų sultys PFANNER, 1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Dėmių valiklis VANISH OxiAction, 500ml
    3
    99 €
    7,98 €/л

    Dėmių valiklis VANISH OxiAction, 500ml

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/л

  • Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Sviestas ROKIŠKIO NAMINIS, 82 % rieb., 500 g
    3
    49 €
    6,98 €/кг

    Sviestas ROKIŠKIO NAMINIS, 82 % rieb., 500 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/кг

  • Ekol. migd. gėrimas SALLING VEGGIE, UHT, 1 l
    -25%
    1
    19 €
    1,19 €/л
    Органические продукты Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Ekol. migd. gėrimas SALLING VEGGIE, UHT, 1 l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Pomidorų sultys RIMI, 3 l
    3
    99 €
    1,33 €/л

    Pomidorų sultys RIMI, 3 l

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,66 €/л

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 25 vnt
    -40%
    1
    19 €
    23,80 €/кг

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 25 vnt

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,80 €/кг

  • Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g
    -40%
    1
    91 €
    15,28 €/кг

    Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,52 €/кг

  • Šalčiu džiovintos šilauogės SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    43 €
    130,00 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šalčiu džiovintos šilauogės SUMMMER, 11g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 217,27 €/кг

  • Sūrio skonio žemės riešutai JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/кг

    Sūrio skonio žemės riešutai JĖGA, 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

Фильтр

Фильтр