Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/л

    Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/л

  • Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    3.99 € за кг
    Обычная цена: 6,69 €

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g
    -40%
    1
    31 €
    54,58 €/кг

    Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 91,25 €/кг

  • Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g
    -40%
    0
    83 €
    41,50 €/кг

    Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 69,50 €/кг

  • Ekologiški grikiniai duoniukai JAVINĖ, 80g
    Органические продукты

    Ekologiški grikiniai duoniukai JAVINĖ, 80g

    1.08 € за шт.
    Обычная цена: 1,46 €

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Hig. paketai LIBRESSE MAXI GOODNIGHT, 10vnt.
    1
    69 €
    0,17 €/шт.

    Hig. paketai LIBRESSE MAXI GOODNIGHT, 10vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Skanėstas katėms su jautiena DREAMIES, 60g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Skanėstas katėms su jautiena DREAMIES, 60g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml
    1
    49 €
    15,36 €/кг
    Подходит для веганов

    GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,58 €/кг

  • Žemės riešutai AWAKE, 400 g
    -40%
    1
    13 €
    2,82 €/кг
    Для лучшей жизни

    Žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    2
    09 €
    20,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml
    1
    69 €
    5,63 €/л

    Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/л

  • Apelsinų sultys RIMI SELECTION, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/л
    Для лучшей жизни

    Apelsinų sultys RIMI SELECTION, 500ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Riešutų ir uogų mišinys Imperial RIMI, 500 g
    -40%
    4
    79 €
    9,58 €/кг

    Riešutų ir uogų mišinys Imperial RIMI, 500 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/кг

  • Jautienos sultinys MAGGI, 80 g
    0
    87 €
    10,88 €/кг

    Jautienos sultinys MAGGI, 80 g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 18,13 €/кг

  • Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 VNT.
    1
    19 €
    0,01 €/шт.

    Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 VNT.

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

  • Kons.ėdal. katėms višt., SHEBA CUISINE, 4X85g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kons.ėdal. katėms višt., SHEBA CUISINE, 4X85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Kačių ėdalas Sheba kons. su žuvimi 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kačių ėdalas Sheba kons. su žuvimi 4x85g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA be lakt., 150 g
    2
    89 €
    19,27 €/кг
    "Без лактозы "

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA be lakt., 150 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,60 €/кг

  • Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g
    -40%
    1
    49 €
    14,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g
    -40%
    1
    85 €
    4,58 €/кг

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,65 €/кг

  • Takų formelės RIMI PLANET, 135g
    2
    49 €
    18,44 €/кг

    Takų formelės RIMI PLANET, 135g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,59 €/кг

  • Ekol. jogurtas su pers.,mang. BIOS,3,1%.,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su pers.,mang. BIOS,3,1%.,200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • 3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml
    3
    19 €
    7,60 €/л

    3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,93 €/л

  • Indų ploviklis FAIRY LEMON, 450ml
    1
    99 €
    4,42 €/л

    Indų ploviklis FAIRY LEMON, 450ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/л

  • Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g
    2
    39 €
    6,37 €/кг

    Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 125 g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 125 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg
    -30%
    5
    10 €
    5,10 €/кг

    SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg

    7.29 € за кг

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.
    -50%
    1
    69 €
    0,42 €/шт.

    Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,85 €/шт.

  • Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g
    1
    55 €
    7,75 €/кг

    Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Vaisinė arbata su avietėmis ŽOLYNĖLIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/кг

    Vaisinė arbata su avietėmis ŽOLYNĖLIS, 50 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g
    0
    89 €
    20,70 €/кг

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,00 €/кг

  • Ličio baterija ENERGIZER CR2032 3V, 1 vnt.
    1
    29 €
    1,29 €/шт.

    Ličio baterija ENERGIZER CR2032 3V, 1 vnt.

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/шт.

  • Ledų rinkinys SPIRE, medinis, AW26
    9
    99 €
    9,99 €/шт.
    Новинка

    Ledų rinkinys SPIRE, medinis, AW26

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,99 €/шт.

  • Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AAA 6+2
    4
    99 €
    0,62 €/шт.
    Новинка

    Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AAA 6+2

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,04 €/шт.

  • Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AA 6+2
    4
    99 €
    0,62 €/шт.
    Новинка

    Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AA 6+2

    8.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,04 €/шт.

  • Pyragas su varške ir razinomis, 400 g

    Pyragas su varške ir razinomis, 400 g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

Фильтр

Фильтр