Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Graikiškas jogurtas RIMI, 7,5 % rieb., 180 g
    -25%
    0
    49 €
    2,72 €/кг

    Graikiškas jogurtas RIMI, 7,5 % rieb., 180 g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 3,61 €/кг

  • Sūrelis su persikais ir mang. RYTAS, 7%, 100g

    Sūrelis su persikais ir mang. RYTAS, 7%, 100g

    0.87 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 8,70 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Jogurtas su šok. burb. FANTASIA, 8,3%, 100 g
    -25%
    0
    74 €
    7,40 €/кг

    Jogurtas su šok. burb. FANTASIA, 8,3%, 100 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g
    -25%
    1
    16 €
    5,80 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Karijų riešutai THE BEST OF ARIMEX,250g
    -40%
    5
    87 €
    23,48 €/кг
    Для лучшей жизни

    Karijų riešutai THE BEST OF ARIMEX,250g

    9.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,16 €/кг

  • Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/кг

    Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,96 €/кг

  • Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g
    -40%
    0
    87 €
    8,70 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,50 €/кг

  • Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    7.53 € за кг
    Обычная цена: 10,79 €

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Džiovintų mangų juostelės, 100g
    -40%
    3
    23 €
    32,30 €/кг

    Džiovintų mangų juostelės, 100g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 53,90 €/кг

  • Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g
    1
    09 €
    68,12 €/кг

    Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 99,37 €/кг

  • Grikių dribsniai RIMI, 500 g
    1
    45 €
    2,90 €/кг

    Grikių dribsniai RIMI, 500 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 120g

    Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 120g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,25 €

    Цена за единицу: 14,08 €/кг

  • Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g
    1
    45 €
    6,30 €/кг

    Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,09 €/кг

  • Grietinėlė MARGĖ, 36 % rieb., 0,25 l

    Grietinėlė MARGĖ, 36 % rieb., 0,25 l

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,56 €/л

  • Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g
    -40%
    0
    81 €
    16,20 €/кг

    Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 27,00 €/кг

  • Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    53 €
    7,65 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,75 €/кг

  • Kietas sūris DŽIUGAS 12 mėn., 40 %, 150 g
    "Без лактозы "

    Kietas sūris DŽIUGAS 12 mėn., 40 %, 150 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Riebi DVARO varškė, 15 % rieb., 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/кг

    Riebi DVARO varškė, 15 % rieb., 250 g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 15,40 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt
    -50%
    1
    12 €
    0,06 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 0,11 €/шт.

  • Dušo želė MARGARITA su 7 žol.ekst.,500ml
    3
    59 €
    7,18 €/л

    Dušo želė MARGARITA su 7 žol.ekst.,500ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,18 €/л

  • Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/кг

    Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g

    Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,19 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g
    4
    39 €
    21,95 €/кг

    Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,95 €/кг

  • Šlapias ėd. katėms One Sterilcat lašiša 4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/кг

    Šlapias ėd. katėms One Sterilcat lašiša 4x85g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml
    9
    99 €
    13,32 €/л
    Для лучшей жизни

    Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,32 €/л

  • Gazuotas gėrimas DR. PEPPER, 330ml
    1
    09 €
    3,30 €/л

    Gazuotas gėrimas DR. PEPPER, 330ml

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,09 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g

    Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Valg. ledai MAGNUM DOUBLE BILLION., 85ml/ 71g
    1
    69 €
    23,80 €/кг

    Valg. ledai MAGNUM DOUBLE BILLION., 85ml/ 71g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 40,70 €/кг

  • Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

  • Šaldytos strimelės SAARE FISHEXPORT, 1 kg
    -40%
    1
    31 €
    1,31 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldytos strimelės SAARE FISHEXPORT, 1 kg

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

  • Gaivusis gėrimas PEPSI, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/л

    Gaivusis gėrimas PEPSI, 330ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Miško uogų jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g
    -25%
    2
    09 €
    5,22 €/кг

    Miško uogų jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g
    1
    09 €
    72,67 €/кг

    Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 106,00 €/кг

  • Negaz.mineral. vanduo, NEPTŪNAS SPORT, 750ml
    0
    55 €
    0,73 €/л

    Negaz.mineral. vanduo, NEPTŪNAS SPORT, 750ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    2.05 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml
    2
    73 €
    21,84 €/л
    Новинка

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml

    5.45 € за шт.

    Цена за единицу: 43,60 €/л

  • Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g
    1
    99 €
    5,38 €/кг

    Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,81 €/кг

  • Pjaust. raudonas kopūstas  FIT & EASY, 300 g
    0
    65 €
    2,17 €/кг

    Pjaust. raudonas kopūstas FIT & EASY, 300 g

    0.84 € за шт.

    Цена за единицу: 2,80 €/кг

Фильтр

Фильтр