Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • SŪRIO pyragaičiai, 1 kg

    SŪRIO pyragaičiai, 1 kg

    13.99 € за кг
    Обычная цена: 16,99 €

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT,1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/л

    Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT,1,5l

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g
    1
    89 €
    9,45 €/кг

    Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  •  Duonos gira GUBERNIJA, 500ml skardinė
    0
    69 €
    1,38 €/л

    Duonos gira GUBERNIJA, 500ml skardinė

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Gaivusis gėrimas 7UP, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/л

    Gaivusis gėrimas 7UP, 330ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml
    3
    69 €
    49,20 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 65,20 €/л

  • Musmušis BROS

    Musmušis BROS

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,89 €

    Цена за единицу: 0,59 €/шт.

  • Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 0,75 kg

    Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 0,75 kg

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g

    0.91 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Saliamis su juod.pipir. VALSTIETIS, a.r., 90g

    Saliamis su juod.pipir. VALSTIETIS, a.r., 90g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

  • Rankų darbo itališka CIABATTA su alyv., 350 g
    Подходит для вегетарианцев

    Rankų darbo itališka CIABATTA su alyv., 350 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

  • Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,04 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,07 €/шт.

  • Ek. jogurtas be lakt.su brašk. BIOS,3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt.su brašk. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

  • Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,87 €/шт.

    Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/шт.

  • Gaz. gėrimas, S.PELLEGRINO Aranciata, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz. gėrimas, S.PELLEGRINO Aranciata, 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g
    -40%
    0
    77 €
    15,40 €/кг

    Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl
    -50%
    2
    39 €
    0,30 €/шт.

    Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Šokolado skonio tortas (vidutinis), 1 kg

    Šokolado skonio tortas (vidutinis), 1 kg

    10.99 € за кг
    Обычная цена: 12,99 €

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml
    5
    25 €
    10,50 €/л
    Органические продукты

    Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,58 €/л

  • Jogurtas su vyšniomis FANTASIA, 5,2 %, 118 g
    -25%
    0
    74 €
    6,27 €/кг

    Jogurtas su vyšniomis FANTASIA, 5,2 %, 118 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,39 €/кг

  • Besėklės razinos JUMBO RIMI, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/кг

    Besėklės razinos JUMBO RIMI, 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Jogurtas VILVI su brašk. 3,6 % rieb. 350 g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/кг

    Jogurtas VILVI su brašk. 3,6 % rieb. 350 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 80g
    Хорошая цена каждый день

    Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 80g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 11,88 €/кг

  • Ravioli SELECTION BY RIMI, 250g

    Ravioli SELECTION BY RIMI, 250g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 10,20 €/кг

  • Univ. šluostės MARINE, 3vnt
    -50%
    0
    44 €
    0,15 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Univ. šluostės MARINE, 3vnt

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Riešutiniai vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/кг

    Riešutiniai vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • Migdolai ARIMEX, 300g
    -40%
    4
    19 €
    13,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Migdolai ARIMEX, 300g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,30 €/кг

  • Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/шт.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,81 €/шт.

  • Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g
    0
    95 €
    19,00 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 23,80 €/кг

  • Ekol. baton. ob. banan. aviž. HIPP BIO, 23 g
    -30%
    1
    36 €
    59,13 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. baton. ob. banan. aviž. HIPP BIO, 23 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 84,78 €/кг

  • Kond. p. sk. plombyras NYKŠTUKAS, 800ml /450g
    4
    99 €
    6,24 €/л

    Kond. p. sk. plombyras NYKŠTUKAS, 800ml /450g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,61 €/л

  • Ekol. jogurtas su persik. DOBILAS, 2,2 %,330g
    -25%
    1
    12 €
    3,39 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. jogurtas su persik. DOBILAS, 2,2 %,330g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,52 €/кг

  • Pjaustytas baltas kopūstas FIT & EASY, 300 g
    0
    55 €
    1,83 €/кг

    Pjaustytas baltas kopūstas FIT & EASY, 300 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,30 €/кг

  • Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/кг

    Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Natūralus mineralinis gaz. vanduo RASA, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/л

    Natūralus mineralinis gaz. vanduo RASA, 1,5l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg

    ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg

    4.99 € за кг
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

Фильтр

Фильтр